קהילות הריצה של ראנפאנל עוברות לשלב הבא, אחרי פיילוט מוצלח הקיץ. רוצים להנהיג את הריצה ביישוב שלכם? בקבוצה שלכם? בבניין שלכם? גם אתם יכולים לקחת בזה חלק!

מה זה RUNPANEL challenge?

קבוצת ריצה בהדרכה מקצועית ל 2, 5, 10 ו 21 ק"מ. את האימונים מבצעים 3 פעמים בשבוע כל אחד בזמנו החופשי ובמקום שנוח לו. תמיכת המאמנים מתבצעת באמצעות תוכנית האימונים, תמיכה אישית וקבוצתית ישירה, ובאמצעות סדרת הדרכות וידאו שמועברת לחברי הקבוצה. 

אם מתאים לכם להצטרף לקבוצה רגילה- מעולה!

נכון- יש קבוצות מקומיות במקומות רבים, ואנחנו לגמרי ממליצים לכולם להצטרף לקבוצות ריצה עם מאמן מקומי! אבל המציאות היא שלא לכולם מתאים להוציא 200-300 ש"ח בחודש, לחלק לא מסתדרים שעות וימי המפגש של הקבוצה, ואחרים לא התחברו מסיבה כזו או אחרת, והם עדיין רוצים לרוץ וחשוב שיקבלו מידע והכוונה טובה. כתוצאה מכך רוב המתאמנים רצים ללא קבוצות, ללא הדרכה, והרבה פעמים- עם טעויות רבות וחוסר ידע שמוביל לפציעות או נטישה של הריצה. יש לנו פתרון! קבוצת ריצה מקומית, בעלות נמוכה, בהדרכה מאיתנו. 

רוצה להוביל קהילת ריצה איתנו? 

אנחנו מחפשים אוונגליסטים של ריצה- אנשים שמאמינים שהריצה היא הפתרון לשלום עולמי, אושר ובריאות הציבור. שרוצים לראות כמה שיותר רצים סביבם, או שפשוט מחפשים חברים מקומיים לרוץ איתם, עם יתרונות הקבוצה וההדרכה והמחיר הנמוך שלנו. אנחנו מחפשים אתכם- מנהיגים של ריצה להקים את קהילת הריצה שלכם!

איך זה עובד? 

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ולארגן בעצמכם קהילת ריצה שלכם- קבוצת חברים, קבוצת חברים לעבודה, קבוצת חברים לבנין או קבוצה קהילתית מקומית ביישוב שלכם. מצטרפים כולכם ל RUNPANEL challenge ואנחנו דואגים לתוכן האימוני, ההדרכה לגבי הריצות ותמיכה אישית. אתם רצים ביחד ומעודדים אחד את השני, ואם יהיו הרבה אנשים במקום אחד- גם נגיע לרוץ איתכם אישית.

עלות התוכנית- 90 ש"ח למשתתף לחודש בלבד ועוד דמי רישום חד פעמיים של 160 ש"ח. מנהיג הקבוצה שהרים אותה מקבל חודש חינם עבור כל חבר שמצטרף. גם שני חברים זו קהילה- מי שמביא חבר נוסף לקבוצה ביחד איתו יקבל גם הוא חודש חינם, כי עם שניים הסיכויים שלכם להתמיד ולהצליח לרוץ גדלים בהרבה!

חוץ מזה- לכל מצטרף אנו מעניקים זיכוי בסכום של 220 ש"ח לקניית נעלי On Running!

להצטרפות – מלאו פרטים:

אם אתם רוצים להוביל את קהילת הריצה שלכם- עדכנו אותנו ב"רקע למאמן" בטופס וציינו "מעוניין להצטרף ולהוביל קהילת ריצה":

לקבלת פניה ממאמן

אנא צרו קשר