רוצה סונטו ספרטן טריינר מתנה? הרשמו לניוזלטר ראנפאנל ואולי תזכו!

במהלך חודש דצמבר בלבד, למנויים חדשים בלבד, RUNPANEL  ביחד עם דוגית יבואנית סונטו, מגרילים את הSuunto Spartan Trainer – שעון GPS בשווי של כ 1400 ש"ח!

 

איך נרשמים ונכנסים להגרלה? מכניסים אימייל פה, ותקבלו מייל מאיתנו לאישור:

מנוי חינם על מגזין RUNPANEL!

הזן את כתובת הדוא"ל שלך והצטרף להמוני המנויים על RUNPANEL: 

הנה סרט ההגרלה – למי שלא לחץ על ה Play למעלה:

רוצים להכיר את הספרטן טריינר קצת יותר?

מדובר בשעון GPS של חברת סונטו שמספק כמות פיצ'רים גדולה מאוד לספורטאים, בחבילה משתלמת של כ 1400 ש"ח. ביחס לשעוני סונטו עד היום זה מחיר נגיש יותר ובהתאם – הוא הפך ללהיט מכירות בישראל. עם ייעוד לרצים, טריאתלטים ושימוש עירוני וספורטיבי, הספרטן טריינר גם נבנה מחומרים קלים יותר, ובגודל מעט קטן יותר מהשעונים היקרים (שהם גם עמידים במיוחד ומתאימים לפעילויות Outdoors בתנאי קיצון של טמפרטורה וסביבה) – מה שהופך אותו מתאים יותר לנשים ונוער, ורצים בעלי מבנה ידיים עדין יותר.
השעון עושה שימוש בטכנולוגית סנסורים לקריאת הדופק ממפרק כף היד, ואינו חייב רצועת דופק לקריאת הדופק. הממשק נוח, ידידותי, והוא מגיע עם החיבור לאתר ה Movescount המצוין של סונטו להעלאה וניתוח האימונים. 

בלינק זה תמצאו את כל המידע במבחן המלא שלו ב RUNPANEL.

הכירו את RUNPANEL

ראנפאנל הוא תוצר הכתיבה של הפאנליסטים – פאנל של כותבים שאוהבים ריצה. חלקנו עוסקים בה בצורה מקצועית בתחומים שונים (תזונה, אימון, מחקר אקדמי) וחלקנו פשוט חיים את התחום בצורה עמוקה.

אנחנו מפרסמים שלוש כתבות בשבוע, כולן איכותיות, ברמה גבוהה ומעניינות. אין מלכודות קליקים אצלנו, ואנחנו משתדלים להיות ראויים לכם הקוראים, ולהצדיק את הקליק שלכם! כשאתם נכנסים לכתבה של RUNPANEL אתם יודעים שלא משכו אתכם עם כותרת מושכת לתוכן שלא מוסיף עליה כלום, אלא שתקבלו כתבה מגזינית איכותית, ולא פעם גם עם סרטי וידאו שהפקנו על נושא הכתבה.

הנושאים שלנו מגוונים – החל בטיפים וכתבות מקצועיות בנושאי ריצה וטריאתלון, כתבות תזונה, פיזיותרפיהף פיזיולוגיה ופציעות, מוטיבציה ורוח, סיקורי אירועים, מבחני ציוד, וגם "שפיצים" מדי פעם – כתבות דיעה ביקורתיות על המתרחש בענף.

ניוזלטר נוח ולא מציק!

גם אם לא תזכו ב Suunto Spartan Trainer תרוויחו את המנוי חינם הזה, שהוא מעניין ומושקע. השיטה בניוזלטר – אנחנו לא מפציצים לכם את האימייל, ההפך! הניוזלטר יוצא רק אחת לשלוש כתבות, כלומר בד"כ פעם בשבוע. הוא עדין, מעניין ומכיל את הכותרות ותמונה ראשית משלושת הכתבות האחרונות. מרפרפים, רואים אם יש משהו מעניין השבוע עבורכם (אנחנו בטוחים שיהיה…) וממשיכים הלאה.

אנחנו לא מעבירים את האימיילים לצד שלישי, לא שלחנו מעולם דיוור נפרד לקידום שיווקי של משהו, ולעולם: מכבדים את בקשות ההסרה. אצלנו לא יהיה מצב שבו תסירו את עצמכם, ותגלו שאיכשהו באורח פלא מסתורי חזרתם לרשימת הדיוור… מכירים את זה? לא בראנפאנל! גם ההסרה קלה: בתחתית כל ניוזלטר יש כפתור להסרה, ואם (לצערנו) תבחרו להסיר את עצמכם – הוא יעבוד וללא התחכמויות.

תנאי ההגרלה

ההגרלה תהייה בקרב נרשמים חדשים לניוזלטר ראנפאנל במהלך חודש דצמבר 2017. יש להכניס אימייל אמיתי ונכון – אחד בלבד לכל משתתף. אנחנו נוודא את זה בין השאר באמצעות ההודעה על הזכייה שתעשה לכתובת האימייל שהוכנסה. במידה ולא תהייה תשובה בתוך 24 שעות, הפרס עובר לנרשם הבא ברשימה. כדי לזכות יש להיות זמינים להגיע לקבל את הפרס, ולהסכים לצילום מסירתו לזוכה בחנות דוגית (בן יהודה 250, ת"א) במועד שנגדיר לאחר ההגרלה (במידה ולא יהיה ניתן- הפרס עובר לנרשם הבא ברשימה…). במקרה זכייה של ילדים ונוער מתחת גיל 18 – הצילום יהיה של אחד ההורים בלבד, או בהסכמת שני הורים בכתב. ההגרלה כפופה לתנאי השימוש והפרטיות של האתר. המטרה שלנו היא לעשות הגרלה אמיתית וצודקת עם סיכויים שווים לכולם, לכל קורא "סלוט אחד" בהגרלה, ואנחנו שומרים לעצמנו את הזכות לבצע שינויים בתנאים ולהסיר כל משתתף מההגרלה או מהניוזלטר במיוחד אם נתרשם שיש נסיון הטיה של הסיכויים האלה.

מאת: מערכת RUNPANEL