תודו שגם לכם קצת נמאס מפייסבוק? הסנטימנט נגדו, ובמידה רבה בצדק: פגיעה בפרטיות, הפחתת החשיפה למגזינים ועמודים ודגש על שטויות… עקב שינוי האלגוריתם שלו, מה שקורה זה שאתם פשוט לא מקבלים תוכן איכותי יותר, למרות שעשיתם לייק על העמוד שלנו ושל ספקי תוכן אחרים בפייסבוק. יש אלטרנטיבות לקבלת עדכונים מאיתנו- לא מציקים, מקסימום 4-5 כתבות בשבוע, בערוצים הבאים:

1. ערוץ ה Telegram החדש של ראנפאנל

טלגרם היא תוכנת מסרים מידיים דומה לווטסאפ, רק של אנשים שלא רוצים שיצוטטו למידע שלהם… היא צמחה במהירות בעולם כאלטרנטיבה הטקית, הגיקית וגם הסטלנית עם הטלגרס והיתה חדשנית ומהירה מהווטסאפ בהרבה פיצ'רים. אחד מהם, שאימצנו בראנפאנל והוא טרנד ענק בעולם התוכן הוא ערוצי השידור של טלגרם: הערוצים מתפקדים בדומה לקבוצות הווטסאפ שאתם מכירים בהבדל דרמטי: רק מנהל הערוץ יכול להציב הודעות בתוכו, וכל חברי הערוץ מקבלים את ההודעות האלה, אך לא יכולים להגיב. גם אין מגבלה על מספר המנויים לערוץ בטלגרם, וכך- אנחנו יכולים לעדכן אתכם על תכנים חדשים באתר, מבלי שיש אלפי תגובות נוספות על העדכון הזה. בערוצי הטלגרם שלנו אנחנו פשוט מעדכנים על פרסום כתבות חדשות (3-7 הודעות בשבוע בלבד!)
איך נרשמים? פשוט: נכנסים ללינק של הערוץ וממשיכים משם: https://t.me/RUNPANEL

טריאתלטים ואחרים מוזמנים לערוצים של בייקפאנל: https://t.me/BIKEPANEL וחובבי אאוטדורס לואאוטפאנל https://t.me/OUTPANEL.

2. עדכון תוכן באפליקציה

השקענו באפליקציה מגניבה ויפה שמקבלת אחלה פידבקים מכולם! באפליקציה, שנקראת Panel Magazines יש את שלושת המגזינים שלנו (לאופניים, ריצה ואאוטדורס). אנחנו מעדכנים שם את 6 הכתבות האחרונות בכל מגזין, וגם מקשרים משם לקטגוריות התוכן העיקריות במגזינים, כך שתוכלו להכנס ממנה רק למבחנים או רק לסיקורי תחרויות, וכמובן לכל הערוצים האלה שאנחנו מספרים לכם עליהם פה.

אז תורידו את האפליקציה בקלות רבה בלינקים הבאים- גם לאנדרואיד וגם לאייפון:

תוכן

3. הניוזלטר של ראנפאנל – נרשמתם כבר?

 

טוב, האמת שזה מבאס לאללה אבל הניוזלטר שלנו לא עובד כבר תקופה ארוכה בגלל בעיות טכניות. החלפנו מתכנת ומקווים שזה יתוקן, אז אם נרשמתם ולא קרה כלום – זה פאק שלנו, ואנחנו מתנצלים! אבל עדיין אפשר להירשם כרגיל, כדי שברגע שנצליח לתקן אותו (סוף סוף, מתישהו…) הוא ישלח אליכם במתכונת הצנועה והשקטה שתמיד דגלנו בה: בלי להציק, בלי להגזים, אחת לשבוע בערך.

רישום לניוזלטר מאוד מומלץ ומאוד קל (מעל 10,000 כבר נרשמו!) – בקוביית הרישום הבאה:

הניוזלטר השבועי של RUNPANEL

אל תתן לפייסבוק לקבוע מה אתה יודע. הצטרף אלינו:


מאשר משלוח פרסום, דיוורים ועידכונים

4. ה- Twitter של RUNPANEL

לטוויטר יש את הקהל שלו, ויש לזה הגיון גם בעולם הרכיבה. כל מי שעוקב אחרי הדמויות המובילות בעולם האופניים אוהב להיות מחובר אליהן: אל הרוכבים והכוכבים שהטוויטר שלהם פעיל ביותר. וחוץ מזה אולי גם תתפסו איזה יציאה סהרורית של טראמפ, בדרך לטוויטר שלנו: https://twitter.com/runpanel

5. אינסטגרם, ברור…

טוב אינסטגרם, אתם יודעים- חברה אחות של פייסבוק ובבעלות פייסבוק, אבל הוא לא פייסבוק והאופי שלו אחר. אנחנו שם כמובן וממש נשמח עם תעשו לנו Follow – למרות שלינק יש רק בפרופיל ואי אפשר לקפוץ לכתבה משם.

לפחות התמונות בפיד שלכם יהיו מהממות: https://www.instagram.com/runpanel/

 

תוכן אינסטגרם

6. קורא RSS

קוראי הRSS הטובים והוותיקים הם מהכלים הכי נוחים למי שבאמת אוהב תוכן איכותי ורוצה להיות זה שקובע באופן בלעדי למה הוא נחשף. הם מאפשרים לכם לקבל את זרם הכתבות לאפליקציה שאתם אוהבים (רבים משתמשים ב Feedly המצוינת). מי שבאמת רוצה איכות, בוחר באופציה הזו ומנהל את החשיפה שלו למידע בהתאם למקורות התוכן האיכותיים שהוא סומך עליהם ונהנה מהם.

כדי לקבל את ראנפאנל אליכם לקורא ה RSS כל מה שצריך לעשות זה להעתיק את הכתובת של הפיד שלנו לאפליקצית ה RSS שלכם. הנה היא: https://runpanel.co.il/feed/