אתגר ה- DMR – מרוץ דימונה במדבר מזמין את קהילת הרצים ליהנות מחוויית שטח מדברית

ב 8 לפברואר (יום שישי) יתקיים אתגר ה DMR: מרוץ דימונה במדבר לזכר נספי אסון הכרמל. במרוץ מגוון מסלולי שטח יפים במרחקים של 10, 20 ו 30 ק"מ, לצד מקצי כביש של 2 ו-5 ק"מ.  ההרשמה המוקדמת (והמוזלת) מסתיימת ב 18 בינואר- מהרו להירשם!


להרשמה למרוץ לחצו פה

 


הודעה לעתונות מאת: מרוץ הDMR

5 סיבות לכך שאתם חייבים להגיע ל- DMR!

 1. מסלולי שטח מדברי יפהפה- אתגר ה- DMR מרוץ דימונה במדבר הוא אחד המסלולים המהנים והמאתגרים בארץ. המסלול עובר בנופים המופלאים של הרי הנגב והרי דימונה – אווירה מדברית קסומה, אוויר הרים צלול, עליות לא פשוטות ודרך קשוחה אך מלאת אתגר וסיפוק. מסלולי שטח של 10, 20 ו 30 ק"מ.
 2. התאמה מיוחדת למשפחות וילדים- זה אחד המרוצים שמתאימים לבילוי משפחתי כייפי במיוחד! חשבנו עליכם, משפחות שבהן אחד ההורים רצ/ה, ורוצים לשלב ספורט עם משפחה. מסלולים קצרים לכולם, בריכה והפנינג לילדים- מבטיחים שכל המשפחה תהנה בביקור הזה בדימונה!
 3. מסלולי כביש קלים- לצד מסלולי השטח המאתגרים, ישנם שני מסלולי כביש קצרים יחסית של 2 ק"מ (ללא רישום- למשפחות) ושל 5 ק"מ.
 4. דימונה מארחת אתכם! מתי הייתם בפעם האחרונה בדימונה? זו הזדמנות לבקר ולהנות איתנו, לרוץ עם הדימונאים והאורחים ולהתחבר לעיר המדברית! האירוע מופק במקצוענות, והמדידה ע"י עופרי מילר.
 5. שלבו את זה עם טיול וביקור בסביבה– מגוון מקומות הלינה באזור מפורטים באתר המרוץ בקישור זה.

מרתון מדברי

בעיקר שטח, וגם כביש קצר

גולת הכותרת של המרוץ – מסלולי שטח מאתגרים של 10 ק"מ וכ 200 מטרים ורטיקליים, חצי מרתון עם כ 414 מטרים מצטברים ו- 30 ק"מ עם כ 550 מ' טיפוס מצטבר. שני המסלולים הארוכים יוצאים מהעיר במגמת צפון מזרח על הרכס של הרי דימונה שלמרגלותיו נחל דימונה, וחוזרים בנחל עצמו אל העיר. בנוסף, יתקיים מקצה כביש של 5 ק"מ ומקצה קהילתי של 2 ק"מ (למקצה ה- 2 ק"מ אין צורך להירשם).

כל משתתף יקבל ערכה עם חולצת מרוץ מנדפת זיעה, מספר חזה, צ'יפ מדידה, מדבקה רשמית ופינוקים נוספים.

רצים במדבר דימונה

מה אמרו עלינו משתתפים בשנה שעברה?

עופר לקנר: "סיכום חוויה. היום עשינו את מסלול החצי, 4 חברים מכורים לריצה בין כל שאר עשרות המשתתפים. חייב להגיד שעשיתי כבר מספר מרוצים ואני רוצה לציין שהארגון, לפני אחרי ותוך כדי היה פשוט מדהים. נקודות מים, ליווי אמבולנס צמוד בתוך השטח, פשוט מדהים ולא נופל משום מרוץ- גם מהגדולים והמפוארים בארץ.

מסלול השטח היה בהחלט מאתגר ולא פשוט ואכן הגדרתם אותו ככזה. ישנן נקודות לשיפור כמו בכל דבר אבל אין ספק שבשנה הבאה אני מגיע שוב, ובטח אמליץ עליו לחברים. תודה רבה על חווית מרוץ מדהימה"

אתגר הDMR - דימונה

לימור יציב מילר– "אתגר DMR- חצי מרתון בנופים המדהימים של המדבר עם 450 מ' טיפוס מצטבר. ותכלס, התגעגעתי לשטח. שאפו ענקי לעריית דימונה ולכל התומכים והשותפים של מרוץ מושקע ומתוקתק ותודה על תשומת הלב המיוחדת שנתתם לנשים!"

ברוך אדרי- מרוץ דימונה 2018, בפעם הראשונה גם מקצה חצי מרתון בעיר. המרוץ מוקדש לזכרו של חבר יקר- ברוך פצחול תושב דימונה.
ספורט לא חייב להמדד בתקציב הפרסום, במשאבים הפיננסיים או ביוקרה של המותגים שנותנים חסות. ספורט אמיתי מתבסס על רצון גוף ונפש, ומארגני דימונה הוכיחו היום שאפשר להרים אירוע מכובד- מרוץ דימונה DMR challenge מאתגר ומסודר להפליא מתחילתו ועד סופו. מסלול מדהים ביופיו עם עליות לא פשוטות כלל, מזג אוויר מושלם, אנשי צוות מחבקים ומחייכים, בקיצור מאחרים מושלמים… שאפו לכל בעלי התפקידים שמסייעים לנו באדיבות ובחיוך אתם חלק חשוב בפאזל ומפרגנים לכם גם אם זה לא נראה. אין לי ספק שבשנה הבאה כמות המשתתפים תוכפל ומקצה המרתון כבר יהיה באופק."


להרשמה למרוץ לחצו פה


לוח הזמנים מקצי שטח במתחם קאנטרי קלאב דימונה

חלוקת ערכות מוקדמת תהייה ביום חמישי 07.02.2019 בין השעות 16:00 – 21:00. ביום המרוץ החל מ- 5:30.

 • 5:30- התכנסות והרשמה למקצי השטח. קפה של בוקר וחימום מול קו הזינוק.
 • 6:15- זינוק מקצה ה- 30 ק"מ
 • 6:45- זינוק מקצה חצי המרתון
 • 7:10- זינוק 10 ק"מ
 • 10:30-  טקס הענקת מדליות וגביעים למקומות הראשונים

לוח זמנים- מקצי הכביש באגם דימונה

 • 7:30- התכנסות והרשמה למקצה הכביש
 • 8:45- זינוק 5 ק"מ
 • 9:30- זינוק בתי ספר
 • 10:15- מרוץ "בשביל הילדים"
 • 10:30- מקצה 2 ק"מ עממי וכיתות י"ב
 • 11:00- טקס הענקת מדליות וגביעים למקומות הראשונים

מרוץ דימונה

בריכה ופינוקים לכל המשפחה בסיום!

למתחרים, צפוי בסיום המסלול מתחם אקספו מפנק וכניסה לקאנטרי קלאב דימונה שם יוכלו ליהנות מהשירותים השונים במקום: בריכה חצי אולימפית, סאונות, מקלחות, ג'קוזי ועוד. למשפחות שיחכו למתחרים בקו הסיום מצפה הפנינג ענק! תחנות ענק לילדים, מתנפחים, מופעי חוגים, מתקני טיפוס ענקיים, כדורי ענק, טרמפולינות ועוד.

להרשמה למרוץ לחצו פה