מרתון ארץ ים המלח ו RUNPANEL challenge מכריזים על הקמת קבוצת ההכנה הרשמית הוירטואלית למרתון המתקיים ב 7 בפברואר, במקום הנמוך בעולם! המשתתפים יקבלו הנחה ייחודית נוספת לרישום למרתון + ליווי אימוני מקצועני אישי מ RUNPANEL ו 4Fitness + הנחה של 220 שקלים בקניית נעלי On Running!

תקציר: הקבוצה הוירטואלית לקראת מרתון ארץ ים המלח

 • מרתון ארץ ים המלח חובר אל RUNPANEL challenge, כדי להציע לרצים מסגרת אימונית מעולה, כלל ארצית לקראתו. 
 • המתכונת הייחודית מספקת מסגרת קבוצתית-אישית אונליין, באימון של גיא חלמיש מ RUNPANEL.
 • המתאמנים מקבלים הכוונה אישית ספציפית ומותאמת ליכולות של כל אחד בנפרד!
 • לא רק תוכנית אימון: גם תכנים עשירים, שיתוף ידע וייעוץ רק לחברי הקבוצה. 
 • המרחקים: 10 ק"מ, 21 ק"מ, 42.2 ק"מ וגם במיוחד לקראת אליפות ישראל באולטרה מרתון- מרחק 50 ק"מ.
 • העלות: 150 ש"ח לחודש, אבל- מקבלים 220 ש"ח לקניית נעלי On + הנחה מיוחדת למרתון!

להצטרפות – מלאו פרטים ונחזור אליכם!

  לקבלת פניה ממאמן

  אנא צרו קשר

  תוכנית קבוצתית-אישית

  זו קבוצת ריצה ייחודית שהוקמה כדי לתמוך ברצים לכל המרחקים, ברמת אימון מקצוענית, אך בעלות של חצי מקבוצת ריצה רגילה ולעיתים עד רבע מתוכניות אימונים אישיות. מה ההבדל בין זה לבין תוכניות אימון מהמדף או קבוצות המוניות לתמיכה? שפה אתם מקבלים רמת תמיכה חסרת תקדים. זו תוכנית אימון עם הדרכה לכל אחד ואחד לגבי הקצבים שלו בהנחיות אישיות!

  הנה כמה מהדברים שאומרים חברי הקבוצה:

  ענת פלדמן: "אחרי תקופה של אימונים ללא קבוצה וללא מאמן התחלתי לחשוב לעצמי שאולי בכל זאת כדאי לחפש מישהו שמבין קצת יותר ממני בריצה, ושיכול לתת לי תכנית אימונים. לשמחתי בדיוק אז נתקלתי בפרסום התכנית שלכם, וחשבתי "זה בדיוק מה שאני צריכה!" וצדקתי! את המקצועיות, המחויבות והאיכפתיות שלכם הרגשתי כבר מההתחלה. אפילו שמעולם לא נפגשנו, אני זוכה לקבל יחס אישי ומענה על כל השאלות (ויש לי שאלות ?). תכנית ההכנה שלכם למרתון שונה ממה שאני מכירה ומהדרך בה התאמנתי עד כה, אבל אני סומכת עליכם ב-100% ויודעת שאני בידיים מעולות."

  יובל שמש: "הייתי סקפטי אבל חיייב להגיד שממש לא קשה לראות כמה אתם בעניין, כמה זה חשוב לכם וכמה אתם מקצועני על ורוצים שנצליח, ממש מהלב. חוויה גדולה!!!"

  עדי: "אני ממש אוהבת את התוכנית ומרגישה שזה ממש מחזיר אותי לדרך הנכונה, וסוף סוף להיות בכושר כמו שהייתי."

  יתרונות אדירים: רוצו איפה ומתי שנוח לכם!

  לא משנה איפה אתם גרים, באיזה יום בדיוק אתם יכולים להתאמן, ובאיזה שעה- אתם יכולים להצטרף ולקבל אימון מקצועי, עם תמיכה הדוקה של מאמנים מהטובים בישראל, מלווים בתכנים איכותיים מראנפאנל. הקבוצה מתאימה במיוחד לאנשים שכבר רצים היום ורוצים את היתרון שבעבודה מתודית יותר, עם הכוונה מקצועית, רק ללא המחויבות לרוץ בזמנים ומקומות קבועים לפי תכתיבי קבוצות קלאסיות ואפשרות לשאול שאלות ולקבל ייעוץ מעבר לתוכנית אימון. 

  דרישות סף לכניסה לקבוצה

  לא כל אחד יכול לרוץ כל מרחק: יש דרישות סף מקצועיות שמטרתן למנוע טעויות באימון ולהפחית סיכוי לפציעות. מרחקי השגרה שלכם צריכים להיות כחצי ממרחק היעד (לדוג', לקבוצת חצי המרתון יצטרפו רק רצים שמבצעים ריצות של 10 ק"מ בשגרה ובקלות יחסית, ולמרתון- רק רצים שהשלימו חצי מרתון בארוכה השבועית שלהם ממש לאחרונה). 

  על מרתון ארץ ים המלח

  מרתון ארץ ים המלח מתקיים ב 7 בפברואר 2020 והוא המרתון המיוחד בישראל: רק המשתתפים מורשים להכנס לאיזור שהנו איזור סגור כל השנה. האירוע המדהים הזה מביא את הרצים אל מסילות העפר הנכנסות לעומק הים, בנוף ובמקום שרק הם יראו! מעבר לכך זהו מרתון שטוח לגמרי, עם מרחקי ריצה מגוונים (החל ב10 ק"מ ועד 50 ק"מ) עם הפקה מיומנת והזדמנות לרדת לסופ"ש מדברי ספורטיבי (יש חבילות אירוח באתר התחרות) שלא תשכחו.

  להצטרפות, מלאו את הטופס:

   לקבלת פניה ממאמן

   אנא צרו קשר