מגזין הריצה RUNPANEL הוקם בינואר 2017 ותוך זמן קצר הפך להיות מגזין הריצה המוערך בישראל – כיום עם כ 10,000 קוראים קבועים בחודש ובצמיחה מהירה. תמצאו פה כתבות ומבחני נעליים וציוד מקצועיות, כתבות על תורת האימון, טיפים לרצים מתחילים, סיפורי תחרויות ואירועי ריצה, כתבות תזונה, פיזיולוגיה ועוד. כעת RUNPANEL מגיע גם ל iOS ול Android, לחנויות האפליקציות – באפליקציה לסמראטפון!

להורדת אפליקצית RUNPANEL למכשירי אנדראיד לחצו פה

Runpanel אנדרואיד

להורדת אפליקצית RUNPANEL ל iPhone לחצו פה!

אפליקציה RUNPANEL אייפון

 

יש לנו גם ניזולטר:

הניוזלטר שלנו נוח מאוד למי שרוצה לקבל עידכון, אחת לשבוע על הכתבות האחרונות שעלו לאתר. נרשמים, מרפרפים על הכותרות ומחליטים אם להכנס לקריאה נוספת. הוא אינו מציק כיוון שהוא לא נשלח כל כתבה אלא רק אחת לשלוש כתבות עם שלושתן. קל מאוד ל Unsubscribe בתחתית כל ניוזלטר שנשלח.

הצטרפו חינם לשירות

הצטרפו חינם ותהנו מהתכנים האיכותיים שלנו ישירות לתיבת המייל שלכם.מאשר משלוח פרסום, דיוורים ועידכונים

RUNPANEL – מגזין ריצה ישראלי איכותי!

ראנפאנל הוקם כדי לתת מענה לצורך בתוכן ריצה ברמה גבוהה. ב RUNPANEL תקבלו את כתבות הריצה המעניינות ביותר שיש בעברית: מבחני נעליים, תזונה, פציעות ודרכי התמודדות, טיפים לרצים מתחילים ומתקדמים, תורת האימון, מבחני שעוני GPS וציוד, סיקור אירועים ותחרויות, מסלולי ריצה, תרבות ריצה ועוד.

תמצאו פה הכל על ריצות ארוכות, מרתון, והמרחקים השונים שבין 3000 מ' לאולטרה מרתון. גם טריאתלון מקבל כיסוי אצלנו, איירונמן, וכל מה שקשור בריצה. אנו מביאים תוכן איכותי, מושקע, עם המון אהבה לריצה ולכתיבה עליה. מקפידים על גילוי נאות בפרסום, על קיומם של מבחני אמת, ונקודות מבט אישיות מקוריות, שיהיה לכם כיף לקרוא. כנסו, הרשמו למנוי חינם על המגזין, ובעיקר: אל תפסיקו לרוץ!

אגב, ראנפאנל הוא האח (הצעיר והבועט, לעומת אחיו המסובב…) של BIKEPANEL – מגזין האופניים הגדול בישראל. אם אתם בעניין של אופניים בקרו אותנו גם שם.