לא הספקתם? שכחתם? הייתם עסוקים ופספסתם? נותרו מספר מקומות אחרונים עבור קבוצות שעדיין רוצות להירשם להר לעמק 2018!  המרוץ מתקיים ב 26-27/4/2018 וההרשמה פתוחה עד למילוי המכסה, או עד לתאריך 12.3 (המוקדם מהשניים) בלבד! אז קדימה, הזדמנות אחרונה בהחלט להירשם!

הודעה מאת: הר לעמק
תמונות: ראנרסקאנר וגלעד קוולרצי’ק

עשור להר לעמק

מרוץ הר לעמק חוגג השנה עשור. תחילתו של המרוץ הייתה בחלום של ריצת שליחים בצפון הארץ, שילוב של ספורט הריצה עם אהבת הטבע והאדם. במרוץ בראשון השתתפו כמה מאות משתתפים, היום לקראת מרוץ העשירי יש לנו קהילה של אלפי חברים ותיקים וחדשים.

לרישום קבוצה למרוץ לחצו פה

 

חווית ריצה חברתית מהר לעמק

הר לעמק התבלט מול כל מרוצי הריצה האחרים בזכות הרוח החברתית והשיתופית שלו: מהאופן בו יזמו אותו והוא החל דרך קונספט ריצת השליחים החברתית, וכלה באווירה המדהימה שיש בו. לא בכדי הוא הפך להיות מרוץ המטרה של קבוצות הריצה המובילות, חברים לריצה שמרכיבים קבוצה בהר לעמק, והמון חברות עסקיות- שמרכיבות קבוצות המייצגות את מקום העבודה ומגבשות את המשתתפים בצוות.

רוצים להשתתף כקבוצה? יש קבוצות של 4, 6 או 8 רצים שמשתתפות ביחד במרוץ. כל משתתף רץ שלושה, ארבעה או שישה קטעים בתלות במספר הרצים בקבוצה (מתוך 24 קטעים בסך הכל).

לרישום קבוצה למרוץ לחצו פה

מהר לעמק: נותרו מקומות אחרונים בלבד

השנה המרוץ מוגבל בכמות המשתתפים שלו. לאור הביקוש האדיר וגם המורכבות בהפקה של אירוע בקנה מידה גדול כל כך, על שטח נרחב – הוחלט לעצור את הרישום בכמות נמוכה מבשנים קודמות. זו פעם ראשונה שנסגרת ההרשמה עם ההגעה למגבלת הנרשמים הזו, ולכן חשוב לנו להודיע לרצים שבקרוב זה קורה: ההרשמה פתוחה עד למילוי המכסה, או עד לתאריך 12.3 (המוקדם מהשניים). אז אם תכננתם אבל עוד לא נרשמתם בפועל, אם יש לכם צוות מנצח במקום העבודה שלכם, או אם אתם חברים לריצה- מהרו להירשם לחוויה שלא תשכחו.

הודעה מאת: הר לעמק
תמונות: ראנרסקאנר וגלעד קוולרצי’ק
לרישום קבוצה למרוץ לחצו פה

לאתר התחרות: http://bit.ly/harlaemek