ראנפאנל, מגזין הריצה של ישראל, מזמין אתכם להתאמן איתנו בהדרכת גיא חלמיש. התוכנית הזו מגלמת שיטה סדורה, שעובדת מדהים: מתאמנים בכל הגילאים ובכל רמה ומרחק משתפרים בצורה דרמטית בריצה בקנה מידה שלא האמינו שאפשר בכלל. התוכנית פועלת כבר כ5 שנים, בהתמחות מלאה באימון מרחוק, והיא תוכנית האונליין הטובה בישראל.

״אל תוכנית האימון הזו, הכנסתי את כל הידע שצברתי לאורך עשרות שנים של העמקה בספורט: באלפי ק״מ שרכבתי ורצתי, באלפי מאמרים שכתבתי וערכתי, ובאלפי מחזורי אימון שאימנתי״ (גיא חלמיש).

תוכנית ראנפאנל אימון אישי כוללת:

 1. תוכנית אימונים אישית– מותאמת ליעדים שלכם, במהירויות ורמות הקושי המדויקות עבורכם ולא “לקבוצה”.
 2. תמיכה והנחיה- הדרכה, ידע, ייעוץ אישי פרטי מהמאמן, מייסד ראנפאנל, עם נסיון באלפי מחזורי אימון.
 3. אפליקציה וקורס ידע בריצה אונליין – האימון נכנס לשעון, המאמן עוקב, ולומדים הכל על ריצה.
 4. רק 250 ש”ח לחודש ללא תקופת התחייבות– האימון האישי מרחוק הטוב והמקצועי ביותר בישראל!

  להצטרפות

  חזרו אלי לרישום לאימון ריצה אישי

  גיא חלמיש, מייסד ראנפאנל ומאמן התוכנית ילווה אתכם אישית עד להצלחה

  למי זה מתאים?

  1. רצים “פריסטייל” בלי תוכנית- הכנסת הידע והמקצועיות יקפיצו מדרגה את ההנאה והתוצאות.
  2. מעוניינים לשבור שיא אישי- כל מי שמתאמן אצלנו ברצינות שיפר תוצאות, כמעט בלי יוצא מהכלל
  3. לא רצים- אבל מעוניינים להתחיל לרוץ? תגלו שהריצה יכולה להיות הרבה יותר קלה ממה שחשבתם.
  4. רוצים להשתתף במרתון? החלטת על תחרות מטרה גדולה ואתם רוצים להגיע מוכנים? נכין אתכם מעולה.
  5. בעלי לו”ז מורכב- קבוצת ריצה רגילה, זה אף פעם לא מסתדר בלו”ז ולא נוח לכם… פה אתם קובעים מתי ואיפה.
  6. פחות מתאים לכם בקבוצה? לכל הגרים רחוק מקבוצת ריצה, מי שאינם מעוניינים במסגרות מעורבות (נשים/גברים), או כל סיבה אחרת שהרחיקה אתכם מקבוצות הריצה, זה הפתרון לאימון מקצועי אישי עם ליווי אונליין מפתח הבית.

  יובל ש׳: “ירדתי 17 קילו בחצי שנה בשילוב תוכנית הריצה עם אימוני כח”

  הכירו את המאמן

  אני עוסק בספורט תחרותי כ 4 עשורים. הייתי על פודיומים וניצחתי תחרויות במגוון תחומים. ראיתי ויישמתי עשרות תוכניות אימון, השתתפתי בהמון אירועי סבולת קשים ורב יומיים, ובמקביל לעבודה בהייטק הקמתי את RUNPANEL – אתר הריצה הגדול בישראל (וגם את בייקפאנל ואת אאוטפאנל). אל תוכנית האימון הזו, הכנסתי את כל הידע שצברתי בהעמקה בספורט באלפי ק״מ שרכבתי ורצתי, באלפי מאמרים שכתבתי וערכתי, ובאלפי מחזורי אימון שאימנתי. זו תוכנית האונליין הטובה בישראל בזכות המיקוד המלא רק באימון מרחוק, והניסיון הרב ביותר בישראל בשיטה הזו.

  בתוכנית הזו, העבודה המדויקת על הפיזיולוגיה האישית של כל מתאמן עושה את ההבדל בהשפעה. היא מפתיעה את רוב המתאמנים שנכנסים אליה, כי מגלים בה שאפשר ליהנות מהריצה, בקלות! לא משנה אם המטרה שלכם היא להתחיל לרוץ מאפס כדי לרזות, או לסגל אורח חיים בריא, או שאתם כבר בשלב של רצון לשפר תוצאות. השיפורים המשמעותיים שמדווחים עליהם מתאמני התוכנית אינם רק של מתחילים. יש אצלנו רצי מרתון וותיקים ששיפרו דקות רבות מהשיאים שלהם. השיפור מגיע בזכות התמדת המתאמנים (שהשיטה מעודדת בכלים פסיכולוגיים חכמים), בזכות דיוק של האימונים עצמם המותאמים לכל מתאמן באופן ספציפי, ובזכות יעד ונסיון עמוקים שמאפשרים לי לתת מענה לכל מתאמן באופן שונה. בכך יתרונה הגדול מול כל מסגרת אחרת ולכן כל מי שמצטרף ועוקב אחריה, מצליח!

  להצטרפות מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

   להצטרפות

   חזרו אלי לרישום לאימון ריצה אישי

   איירונמן

   הריצה הופכת קלה  

   כל מתאמן מקבל מהמאמן תוכנית אישית המותאמת למרחקים שהוא צריך לרוץ, לטווחי הדופק והמהירויות הספציפיים שלו. אחת ההפתעות הכי גדולות שאנחנו מקבלים ממתאמנים בתוכנית היא הקלות שבה הם החלו לרוץ והכיף שהיה להם באימונים. מה שהם מגלים זה שהריצה לא חייבת להיות קשה כל הזמן – אפשר להשתפר המון גם כשרצים לאט יחסית ועם חיוך. רצים וותיקים שרגילים לקרוע את עצמם בכל אימון מופתעים מכך שבחלק מהאימונים אנו מבקשים מהם לרוץ קל יותר, ולמרות זאת הם משפרים את התוצאות ברמה משמעותית.

   תוכנית אימון ריצה

   למה זה עובד כל כך טוב?

   כי עבודה מתודית מדויקת על הדופק שלכם, בתוכנית מוכחת שעובדת וליווי מקצועי של המאמן גיא חלמיש מייצרים תוצאות. זו שיטת האימון המקצועית והבטוחה ביותר שאפשר לתת למתאמן, כיוון שהיא מתבססת על לקחים ותובנות מקצועיות מהידע המחקרי, תורת האימון, תפיסה הוליסטית פיזיולוגית-פסיכולוגית-אנושית וניסיון עם כל סוגי המתאמנים והמרחקים.
   התוכנית מתאימות לכל הרמות- מאפס ריצה ועד מרתון, דרך 5ק”מ, 10ק”מ וחצי מרתון. כל מי שנכנס לתוכנית מגלה דברים חדשים על הריצה: שאפשר לרוץ מרחקים ארוכים יותר והרבה יותר מהר. שיפור הריצה והתוצאות אצל מתאמני השיטה שהקפידו על ביצועה הוא דרמטי, גם בקרב אנשים שהגיעו אלינו מקבוצות ומאמנים אחרים. גם מתחילים לרוץ – שכחו נסיונות קודמים, אנחנו נלמד אתכם להתאהב בריצה!

   להצטרפות מלאו את הטופס ונחזור אליכם: 

    להצטרפות

    חזרו אלי לרישום לאימון ריצה אישי

    תוכניות אימון מוקפדות ומותאמות אישית

    את התובנות שצברנו והנסיון שלנו השקענו בתוכניות המוקפדות. באמצעות התאמה אישית לכל ספורטאי בהתאם ליכולותיו, אנחנו יודעים כיצד לכוון, להדריך ולעזור למתאמני RUNPANEL בתוכנית האישית – והתוצאות מדהימות.
    המאמן, גיא חלמיש, מייסד ועורך מגזיני הפאנל- המובילים בארץ בתחום האופניים, ריצה, פיטנס ואאוטדור, הוא ספורטאי סבולת וותיק. בעברו נצחונות ופודיומים רבים באופני הרים ובטריאתלון. אבל למרות הצצות אל העולם התחרותי, תפיסת העולם שלו ושל  התוכנית היא לאו דווקא תחרותית: “אני משפר את המתאמנים בתוכנית תוך כדי הצבת מטרות אחראית, ראיית הטווח הרחוק, האיזון לחיים, הגיוון בפעילות וראיית הספורט כאמצעי לשיפור מדדי הבריאות, אורח החיים והתזונה”, הוא מספר. המתאמנים נמצאים בקשר אישי שוטף עם גיא לאורך התוכנית וביחד עם המתאמן מבצעים מעקב והתאמות אם אלה נדרשות.

    השיטה: מנטורינג אישי, אפליקציה וקבוצת ווטסאפ

    התוכנית האישית מועברת אליכם בצורת יומן אימונים מפורט: באפליקציה בטלפון ועל המחשב באינטרנט. שעוני הריצה יודעים לעבוד עם האפליקציה ומסנכרנים את האימון למאמן (כלומר אין צורך לרוץ עם הטלפון). כל אימון מפורט עם כל השלבים והסטים שבתוכו בצורה מאוד ברורה וקלה.

    משום שהתוכנית מותאמת אישית כל אחד יכול להתאמן איתנו- החל בצעדים ראשונים בריצה, דרך רצים של 5-10 ק”מ ועד רצים מנוסים, רצי מרתון וכל מי שרוצה לשפר ביצועים.

    “הריצה תמיד היתה לי סיוט, אבל הגעתי ל5 ק”מ ריצה בחודשיים ובקלות!”

    להצטרפות מלאו את הטופס ונחזור אליכם: 

     להצטרפות

     חזרו אלי לרישום לאימון ריצה אישי

     בונוס: ידע ואימוני כח

     במסגרת התוכנית יש בונוסים: מי שמבקש מקבל אימוני כח משולבים במהלך השבוע כדי לחזק את הגוף ברמה משלימה לריצה. אימוני הכח מתבססים על משקל גוף וכל אחד יכול לבצעם בבית בקלות. בנוסף לריצה, גיא חלמיש, המאמן הנו גם מאמן חדר כושר ובריאות מוסמך, ויתמוך בכם בכל שאלה הקשורה לתחומים אלה.

     בונוס נוסף שמקבלים כל המתאמנים הם הדרכות וידע בתחום הריצה בקבוצת הווטסאפ. כל השאלות הנפוצות של רצים מקבלות מענה. בתוכנית תלמדו המון על ריצה, תכירו את המיתוסים ומצד שני את מה שעובד באמת. כל שאלה מקבלת מענה הן אישי והן בקבוצת הווטסאפ של התוכנית. זו מסגרת של ידע וספורט שמחזקת אתכם בכל ההיבטים.

     “הייתי 8 שנים בקבוצות ומעולם לא בדקו לי סף לקטי”

     אימון אישי

     ההבדל בין קבוצה לאימון אישי מרחוק

     יש הבדל דרמטי בין אימון בקבוצה לבין תוכנית אישית. אם אתם רוצים לשפר תוצאות ולהעלות את המהירות שלכם, אתם חייבים להתאמן באופן ממוקד על היכולות שלכם. בעוד שבקבוצה גדולה יש יתרונות למפגש החברתי, לתחרותיות בין החברה, ולחוויה בחוץ עם אנשים, הרי שבד”כ החסרונות הם העדר מיקוד ברץ ורמת אימון בסיסית יחסית. לעומת זאת בתוכנית האישית את/ה במרכז! המאמן רואה אתכם באופן מתמיד באפליקציה ונמצא איתכם בקשר אישי. תבוצע בדיקה דו חודשית לפחות של הסף האנארובי שלכם, ולפיה יותאמו ברמה מדויקת כל אימון ואימון ליכולות שלכם. התוצאה היא שיפור משמעותי בריצה, שיאים והתקדמות משמעותית.

     להצטרפות מלאו את הפרטים פה ונחזור אליכם:

      להצטרפות

      חזרו אלי לרישום לאימון ריצה אישי

      המתאמנים כותבים (לא נגענו):

      אימון ריצה

       

      גם את ואתה יכולים! הצטרפו:

       להצטרפות

       חזרו אלי לרישום לאימון ריצה אישי