אל תוכנית האימון הזו, הכנסתי את כל הידע שצברתי לאורך עשרות שנים של העמקה בספורט: באלפי ק״מ שרכבתי ורצתי, באלפי מאמרים שכתבתי וערכתי, ובאלפי מחזורי אימון שאימנתי. זה עובד מדהים. 

תוכנית ראנפאנל אימון אישי כוללת:

 1. תוכנית אימונים אישית– מותאמת ליעדים שלך, במהירויות ורמות הקושי המדויקות עבורך ולא “לקבוצה”.
 2. תמיכה והדרכה בווצאפ- הדרכה, ידע, ייעוץ אישי פרטי של גיא, מייסד ראנפאנל, עם נסיון באלפי מחזורי אימון.
 3. אפליקציה ייעודית – האימון נכנס לשעון, המאמן עוקב, ניתן לתכנן ולעדכן את התוכנית באופן רציף.
 4. רק 250 ש”ח לחודש ללא תקופת התחייבות– האימון האישי מרחוק הטוב והמקצועי ביותר בישראל!

מלאו פרטים ואחזור אליכם לשיחה אישית והצטרפות:

  להצטרפות

  חזרו אלי לרישום לאימון ריצה אישי

  למי זה מתאים?

  1. רצים “פריסטייל” בלי תוכנית? הכנסת הידע והמקצועיות יקפיצו מדרגה את הגיוון והתוצאות.
  2. מעוניינים לשבור שיא אישי: כל מי שמתאמן אצלנו ברצינות שיפר תוצאות, כמעט בלי יוצא מהכלל
  3. ליווי להתחיל בריצה- מעוניינים להתחיל לרוץ? תגלו שהריצה יכולה להיות הרבה יותר קלה ממה שחשבתם.
  4. רוצים להרשם למרתון? איתנו תגיעו מוכנים, בלי טעויות.
  5. בעלי לו”ז מורכב- קבוצת ריצה רגילה, זה אף פעם לא מסתדר בלו”ז ולא נוח לכם… פה אתם קובעים מתי ואיפה.
  6. פחות מתאים לכם בקבוצה? לכל הגרים רחוק מקבוצת ריצה, מי שאינם מעוניינים במסגרות מעורבות (נשים/גברים), או כל סיבה אחרת שהרחיקה אתכם מקבוצות הריצה, זה הפתרון לאימון מקצועי אישי עם ליווי אונליין מפתח הבית.
  גיא חלמיש

  גיא חלמיש, מייסד ראנפאנל ומאמן התוכנית ילווה אתכם אישית עד להצלחה

  המאמן: גיא חלמיש

  עוסק בספורט תחרותי כ 4 עשורים: הייתי על פודיומים וניצחתי תחרויות במגוון תחומים. ראיתי ויישמתי עשרות תוכניות אימון, השתתפתי בהמון אירועי סבולת קשים ורב יומיים, ובמקביל לעבודה בהייטק הקמתי את RUNPANEL – אתר הריצה הגדול בישראל (וגם את בייקפאנל ואת אאוטפאנל). אל תוכנית האימון הזו, הכנסתי את כל הידע שצברתי בהעמקה בספורט באלפי ק״מ שרכבתי ורצתי, באלפי מאמרים שכתבתי וערכתי, ובאלפי מחזורי אימון שאימנתי. זו תוכנית האונליין הטובה בישראל בזכות המיקוד המלא רק באימון מרחוק, והניסיון הרב ביותר בישראל בשיטה הזו.

  להצטרפות מלאו את הטופס ונדבר בהקדם:

   להצטרפות

   חזרו אלי לרישום לאימון ריצה אישי

   איירונמן

   איך הריצה הופכת קלה?

   כל מתאמן מקבל מהמאמן תוכנית אישית המותאמת למרחקים שהוא צריך לרוץ, לטווחי הדופק והמהירויות הספציפיים שלו.  תגלו שאפשר להשתפר המון גם כשרצים לאט יחסית ועם חיוך. רצים וותיקים שרגילים לקרוע את עצמם בכל אימון מופתעים מכך שבחלק מהאימונים אנו מבקשים מהם לרוץ קל יותר, ולמרות זאת הם משפרים את התוצאות ברמה משמעותית.

   העבודה המדויקת על הפיזיולוגיה האישית של כל מתאמן עושה את ההבדל בהשפעה. היא מפתיעה את רוב המתאמנים שנכנסים אליה. השיפורים המשמעותיים שמדווחים עליהם מתאמני התוכנית מתרחשים גם אצל רצים וותיקים שנתקעו אחרי הרבה נסיונות במסגרות אחרות.  המתאמנים נמצאים בקשר אישי שוטף עם גיא לאורך התוכנית וביחד מבצעים מעקב והתאמות רצופים עד למטרה.

   תוכנית אימון ריצה

   למה זה עובד כל כך טוב?

   כי עבודה מתודית מדויקת על הדופק שלכם, בתוכנית מוכחת שעובדת וליווי מקצועי אצל גיא מייצרים תוצאות. תקבלו התאמה אישית עם לקחים ותובנות מקצועיות מהידע המחקרי, תורת האימון, תפיסה הוליסטית פיזיולוגית-פסיכולוגית-אנושית וניסיון עם כל סוגי המתאמנים והמרחקים.
   כל מי שנכנס לתוכנית מגלה דברים חדשים על הריצה: שאפשר לרוץ מרחקים ארוכים יותר והרבה יותר מהר. שיפור הריצה והתוצאות אצל מתאמני השיטה שהקפידו על ביצועה הוא דרמטי, גם בקרב אנשים שהגיעו אלינו מקבוצות ומאמנים אחרים. גם מתחילים לרוץ – שכחו נסיונות קודמים, אנחנו נלמד אתכם להתאהב בריצה!

   להצטרפות מלאו את הטופס:

    להצטרפות

    חזרו אלי לרישום לאימון ריצה אישי

    גרף ה VO2Max של מתאמן שהצטרך: לפני שטוח, אחרי: שיאים!

    גרף ה VO2Max של מתאמן שהצטרך: לפני שטוח, אחרי: שיאים!

    השיטה: מנטורינג אישי, אפליקציה וקבוצת ווטסאפ

    התוכנית האישית מועברת אליכם בצורת יומן אימונים מפורט: באפליקציה בטלפון ועל המחשב באינטרנט. שעוני הריצה יודעים לעבוד עם האפליקציה ומסנכרנים את האימון למאמן (כלומר אין צורך לרוץ עם הטלפון). כל אימון מפורט עם כל השלבים והסטים שבתוכו בצורה מאוד ברורה וקלה.

    משום שהתוכנית מותאמת אישית כל אחד יכול להתאמן איתנו- החל בצעדים ראשונים בריצה, דרך רצים של 5-10 ק”מ ועד רצים מנוסים, רצי מרתון וכל מי שרוצה לשפר ביצועים.

    “הריצה תמיד היתה לי סיוט, אבל הגעתי ל5 ק”מ ריצה בחודשיים ובקלות!”

    כמה פרטים, ואני מתקשר אליכם… פה: 

     להצטרפות

     חזרו אלי לרישום לאימון ריצה אישי

     רצים, משתפרים ונהנים עם גיא חלמיש בראנפאנל אימון אישי

     בונוס: ידע ואימוני כח

     במסגרת התוכנית יש בונוסים: מי שמבקש מקבל אימוני כח משולבים במהלך השבוע כדי לחזק את הגוף ברמה משלימה לריצה. אימוני הכח מתבססים על משקל גוף וכל אחד יכול לבצעם בבית בקלות. בנוסף לריצה, גיא חלמיש, המאמן הנו גם מאמן חדר כושר ובריאות מוסמך, ויתמוך בכם בכל שאלה הקשורה לתחומים אלה.

     בונוס נוסף שמקבלים כל המתאמנים הם הדרכות וידע בתחום הריצה בקבוצת הווטסאפ. כל השאלות הנפוצות של רצים מקבלות מענה. בתוכנית תלמדו המון על ריצה, תכירו את המיתוסים ומצד שני את מה שעובד באמת. כל שאלה מקבלת מענה הן אישי והן בקבוצת הווטסאפ של התוכנית. זו מסגרת של ידע וספורט שמחזקת אתכם בכל ההיבטים.

     “הייתי 8 שנים בקבוצות ומעולם לא בדקו לי סף לקטי”

      

     ההבדל בין קבוצה לאימון אישי מרחוק

     יש הבדל דרמטי בין אימון בקבוצה לבין תוכנית אישית. אם אתם רוצים לשפר תוצאות ולהעלות את המהירות שלכם, אתם חייבים להתאמן באופן ממוקד על היכולות שלכם. בעוד שבקבוצה גדולה יש יתרונות למפגש החברתי, לתחרותיות בין החברה, ולחוויה בחוץ עם אנשים, הרי שבד”כ החסרונות הם העדר מיקוד ברץ ורמת אימון בסיסית יחסית.

     בתוכנית האישית את/ה במרכז – המאמן רואה אותך באופן מתמיד באפליקציה ונמצא איתכם בקשר אישי. מבצעים מבדקים שוטפים של הסף האנארובי שלכם, ולפיו מבצעים התאמה של כל אימון ליכולות שלכם. התוצאה היא שיפור משמעותי בריצה, שיאים והתקדמות משמעותית. להצטרפות מלאו את הפרטים פה ונחזור אליכם:

      להצטרפות

      חזרו אלי לרישום לאימון ריצה אישי

      מוזמנים להכיר וללמוד על ספורט אירובי עם גיא חלמיש בפודקסט “מדברים תזונה וספורט”: