RUNPANEL אימון אישי- התוכנית המקצועית שמאמנת אתכם מהבית. רוצו בזמן ובמקום שנוח לכם עם הנחית מאמן צמודה, ייעוץ ופתרון בעיות, והתבססות מוקפדת על תורת האימון להפחתת הסיכוי לפציעות. 

  1. תוכנית אימונים מותאמת אישית עבורכם– ליעדים שלכם, במהירויות ורמות הקושי המדויקות.
  2. הנחיה צמודה – עורך מגזין הריצה RUNPANEL גיא חלמיש יאמן אתכם אישית.
  3. אפליקציה ייעודית לאימונים – שמעבירה את האימון ישירות לשעון ולטלפון.
  4. תמיכה ומענה לשאלות אונליין – כמעט 24/7. 
  5. הדרכות וידע– סרטים, כתבות, תכנים מקצועיים.
  6. קהילת אונליין – לשיתופי חוויות, מוטיבציה וטיפים לרצים בקבוצה.
  7. רק 200 ש"ח לחודש – האימון האישי המשתלם ביותר בישראל!

להצטרפות מלאו את הטופס ונחזור אליכם: 

להצטרפות

חזרו אלי לרישום לRUNPANEL אימון אישי

"ירדתי 17ק"ג בחצי שנה בשילוב תוכנית הריצה עם אימוני כח"

למה זה עובד כל כך טוב?
כי אנחנו מביאים נסיון אדיר של וידע רב שצברנו בעשרות שנים של ספורט. הנסיון הזה מביא לתוצאות. אנחנו מכניסים לתוכניות לקחים ותובנות מממעל 10 מקצועות ספורט ומיישום מעשי מול אלפי ספורטאים.
אנחנו מכניסים לייעוץ האישי שלנו ידע משנים של למידה המתחברים בשטח לתוצאות. אנחנו מבצעים עבודה רצינית ומושקעת על כל התוכניות לכל המרחקים ועל ההתאמה האישית שלהן למתאמנים- ויש לנו היכרות עם כל מצבי הקצה שמתאמנים שונים מציגים בפנינו.

"אחרי תקופת תקיעה והמון נסיונות, שיפרתי את התוצאה במרתון!"

את התובנות שצברנו והנסיון שלנו השקענו בתוכניות המוקפדות, ובאמצעות התאמה אישית לכל ספורטאי בהתאם ליכולותיו, הרקע הספורטיבי שלו והמטרות שלו, אנחנו יודעים כיצד לכוון, להדריך ולעזור למתאמני RUNPANEL בתוכנית האישית!
מייסד ועורך הפאנלים גיא חלמיש הוא ספורטאי סבולת וותיק. בעברו נצחונות ופודיומים רבים באופניים ובטריאתלון, אבל למרות הצצות אל העולם התחרותי, תפיסת העולם של התוכנית היא לא רק תחרותית – אנחנו משפרים את המתאמנים שלנו תוך כדי הצבת מטרות אחראית, ראיית הטווח הרחוק, האיזון לחיים, הגיוון בפעילות וראיית הספורט כאמצעי לשיפור מדדי הבריאות שלכם, אורח החיים והתזונה. במקביל- כל מי שנכנס לתוכנית מציג שיפורים דרמטיים לקצבי הריצה שלו.

רצים בכיף אבל מתאמנים כמו שצריך!

"הריצה תמיד היתה לי סיוט, אבל הגעתי ל5 ק"מ ריצה בחודשיים ובקלות!"

רצים שמתחילים מאפס גם מקבלים מענה בתוכנית. הם מגלים שאפשר להתאהב בריצה למרות כל מה שחשבו וניסו קודם לכן. כל מתאמן מקבל תוכנית אישית המותאמת לטווחי הדופק והמהירויות שלו. התוכנית האישית מועברת אליכם בצורת יומן אימונים מפורט: באפליקציה בטלפון, על המחשב באינטרנט, באימייל ובדגמים מסוימים – לתוך שעון הריצה!

כל אימון מפורט עם כל השלבים והסטים שבתוכו בצורה מאוד ברורה וקלה. משום שהתוכנית מותאמת אישית כל אחד יכול להתאמן איתנו- החל בצעדים ראשונים בריצה, דרך רצים של 5-10 ק"מ ועד רצים מנוסים, רצי מרתון וכל מי שרוצה לשפר ביצועים.

"הייתי 8 שנים בקבוצות ומעולם לא בדקו לי סף אנארובי"

יש הבדל דרמטי בין אימון בקבוצה לבין תוכנית אישית. אם אתם רוצים לשפר תוצאות ולהעלות את המהירות שלכם, אתם חייבים להתאמן באופן ממוקד על היכולות שלכם. בעוד שבקבוצה גדולה יש יתרונות למפגש החברתי, לתחרותיות בין החברה, ולחוויה בחוץ עם אנשים, הרי שבד"כ החסרונות הם העדר מיקוד ברץ ולא פעם- רמת אימון בסיסית יחסית. לעומת זאת בתוכנית האישית ננטר אתכם באופן מתמיד. תבוצע בדיקה דו חודשית לפחות של הסף האנארובי שלכם, ולפיה יותאמו ברמה מדויקת כל אימון ואימון ליכולות שלכם. התוצאה היא שיפור משמעותי אצל כל המתאמנים שלנו. אנחנו משפרים את הביצועים שלהם בצורת שיאים והתקדמות דרמטית!

להצטרפות

חזרו אלי לרישום לRUNPANEL אימון אישי