RUNPANEL אימון אישי- מציע פתרון אימוני תחליפי לקבוצות הריצה הרגילות: מהבית, בזמן ובמקום שנוח לכם עם הנחית מאמן צמודה מרחוק!

שיטת האימון האישי המוכחת, עם ייעוץ צמוד, תוכנית מקצועית והורדת סיכון מפציעות במנוי חודשי נמוך של 200 ש"ח לכל המרחקים: מאפס ריצה ועד מרתון. מלאו פרטים להצטרפות ונחזור אליכם!

"רצתי חצי מרתון בכיף, לא חשבתי שאצליח לרוץ את זה בקלות כזו!"

  1. הנחיה צמודה של גיא חלמיש – מאמן התוכנית ועורך RUNPANEL ינחה אתכם אישית!
  2. תוכנית אימונים מותאמת אישית עבורכם– ליעדים שלכם, במהירויות ורמות הקושי המדויקות.
  3. רק 200 ש"ח לחודש – האימון האישי המשתלם ביותר בישראל!
  4. אפליקציה ייעודית לאימונים – שמעבירה את האימון ישירות לשעון ולטלפון
  5. תמיכה ומענה לשאלות אונליין – כמעט 24/7
  6. הדרכות וידע– סרטים, כתבות, תכנים מקצועיים

להצטרפות

חזרו אלי לרישום לRUNPANEL אימון אישי

"ירדתי 17ק"ג בחצי שנה בשילוב RUNPANEL אימון אישי עם אימוני כח"

למה זה עובד כל כך טוב?
כי אנחנו מביאים נסיון אדיר של וידע רב שצברנו בעשרות שנים של ספורט. הנסיון הזה מביא לתוצאות. אנחנו מכניסים לתוכניות לקחים ותובנות מממעל 10 מקצועות ספורט ומיישום מעשי מול אלפי ספורטאים.
אנחנו מכניסים לייעוץ האישי שלנו ידע משנים של למידה המתחברים בשטח לתוצאות. אנחנו מבצעים עבודה רצינית ומושקעת על כל התוכניות לכל המרחקים ועל ההתאמה האישית שלהן למתאמנים- ויש לנו היכרות עם כל מצבי הקצה שמתאמנים שונים מציגים בפנינו.

מאמן התוכנית ועורך RUNPANEL: גיא חלמיש

"אחרי תקופת תקיעה והמון נסיונות, שיפרתי את התוצאה במרתון!"

גיא חלמיש הוא מייסד ועורך הפאנלים, ספורטאי אניוראנס וותיק, שניצח באליפות ישראל באופני הרים, בטריאתלון גן שמואל אולימפי ועוד. אבל למרות הצצות אל העולם התחרותי, תפיסת העולם של התוכנית היא לא רק תחרותית – אנחנו משפרים את המתאמנים שלנו תוך כדי הצבת מטרות אחראית, ראיית הטווח הרחוק, האיזון לחיים, הגיוון בפעילות וראיית הספורט כאמצעי לשיפור מדדי הבריאות שלכם, אורח החיים והתזונה.

את התובנות שצברנו והנסיון שלנו השקענו בתוכניות המוקפדות, ובאמצעות התאמה אישית לכל ספורטאי בהתאם ליכולותיו, הרקע הספורטיבי שלו והמטרות שלו, אנחנו יודעים כיצד לכוון, להדריך ולעזור למתאמני RUNPANEL בתוכנית האישית!

להצטרפות – מלאו פרטים ונחזור אליכם!

להצטרפות

חזרו אלי לרישום לRUNPANEL אימון אישי

"תמיד הריצה היתה לי סיוט – עם ההנחיה של גיא הגעתי מאפס ל5 ק"מ ריצה בחודשיים ובקלות!"

כל מתאמן מקבל תוכנית אישית המותאמת לטווחי הדופק והמהירויות שלו. התוכנית האישית מועברת אליכם בצורת יומן אימונים מפורט: באפליקציה בטלפון, על המחשב באינטרנט, באימייל ובדגמים מסוימים – לתוך שעון הריצה!

כל אימון מפורט עם כל השלבים והסטים שבתוכו בצורה מאוד ברורה וקלה. משום שהתוכנית מותאמת אישית כל אחד יכול להתאמן איתנו- החל בצעדים ראשונים בריצה, דרך רצים של 5-10 ק"מ ועד רצים מנוסים, רצי מרתון וכל מי שרוצה לשפר ביצועים.

להצטרפות – מלאו פרטים ונחזור אליכם!

להצטרפות

חזרו אלי לרישום לRUNPANEL אימון אישי

200 ש"ח הנחה על Rudy Project ו- On Running!

אנחנו רוצים שכל מי שמצטרף לתוכנית האישית של RUNPANEL יהנה מהריצה, אז סידרנו לכם הנחה מיוחדת מיבואני Rudy Project האיטלקיות ונעלי On Running השוויצריות- רמה גבוהה של מוצרים למתאמנים אצלנו שלושה חודשים ומעלה (בהתאם לתנאי המבצע עד סוף 2020, אין כפל מבצעים).

הצטרפו וקבלו גם הדרכה וגם הנחה:

להצטרפות

חזרו אלי לרישום לRUNPANEL אימון אישי