רודי פרוג’קט מכריזה על השקת פתרון למרכיבי משקפי קריאה, במשקפי השמש שלה. זה פתרון שמיועד לרוכבים ללא משקפי ראייה (למרחק) אבל צריכים פתרון לקריאה.

הודעה לעיתונות מאת: Rudy Project

משקפי קריאה

הבעיה מוכרת

רוכבים בני 40 ומעלה, לאט לאט מתקשים בקריאה, ונאלצים להרחיק את הסלולרי או הספר מהעיניים על מנת לראות את הכתוב בחדות. התופעה נוצרת כתוצאה מהחלשות שרירי העיניים, והיא זו שמאלצת אותנו להשתמש במשקפי קריאה.

רוכבים נמצאים בבעיה מיוחדת: אתם עם משקפי השמש שלכם ברכיבה, שולפים מדי פעם סלולרי, או מביטים במחשבון הרכיבה בסביבה שבה אי אפשר להשתמש במשקפי קריאה. עבור כל הרוכבים הזקוקים לפתרון כזה, משיקה רודי פרוג’קט ליין חדש של עדשות- Sport Readers. העדשות הראשונות המושקות הן עבור משקפי Rudy Project מדגם Rydon בלבד בתחילה, ויש להניח שבהמשך יושקו דגמים נוספים.

רודי פרוג'קט

העדשות קיימות בשלושה מספרים וצבעים

המספרים הם: 1.50+   2.0+ 2.5+ ובשלושה צבעי עדשות: Smoke – אפור קלאסי, Multilaser Ice – ציפוי מראה תכלת, ו Multilaser Red -ציפוי מראה אדום.

הקנייה פשוטה- זהו מוצר מדף ללא מרשם. פשוט מגיעים לאחת משלושת חנויות רודי פרוג’קט (יקנעם, כפר נטר או תל אביב), ובודקים איזה משלושת המספרים מספק לכם את הפתרון הטוב ביותר.

מי שזקוק גם משקפים למרחק וגם משקפי קריאה (מולטיפוקל), יכול להזמין עדשות לפי מרשם בסניפי רודי, כאשר בסניפי יוקנעם ותל אביב אפשר לתאם גם בדיקת ראייה על ידי אופטומטריסטית. בפתרון הזה מייצרים את העדשה במיוחד ללקוח לפי המרשם שלו.  

rudy project

הודעה לעיתונות מאת: Rudy Project