שימו לב, האירוע הוקדם בחצי שעה עקב החום! 

“אמיר נהיה הבן של כל המדינה”  אמר אביו של אמיר חורי בדמעות בפתיחת הריצה הקודמת כאשר ראה את 4000 הרצים שבאו לנוף הגליל לאירוע הראשון לזכרו. ביום שישי הקרוב, 2/6/23 יתרחש האירוע המרגש בפעם השניה. 

בואו לרוץ מאחוריו, להראות לו ולמשפחתו עד כמה חשוב לכם להוקיר את האומץ והדו קיום שאמיר חורי הציג בחייו ובמותו תוך הגנה על תושבי ישראל. האירוע חינמי, ללא תשלום!

השוטר שהציל נפשות ונהרג

רס”מ אמיר חורי הוא השוטר איש יחידת האופנוענים של המשטרה, שנהרג מאש מחבל בבני ברק תוך כדי חתירה למגע, ונטרול המחבל. הוא הציל בכך חיים אך נהרג. “מי שהובא פה היום למנוחות הוא גיבור שהציל אנשים אחרים. במאבק הזה מול האלימות, מול הטרור ומול הרשע, אנחנו כולנו ביחד יהודים וערבים והטרור הזה לא ינצח” אמר ניצן הורוביץ שר הבריאות דאז בהלוויתו, שהחלה בכנסיית הבשורה בנצרת. 

את הסרט ממצלמת הגוף של אמיר חורי ראו רבים ואי אפשר לשכוח אותו. רס”מ עמוס בשירי ורס”ב אמיר ח’ורי יצאו לבני ברק בעקבות פיגוע ירי של מחבל. אמיר חורי היה נהג האופנוע, עמוס בשירי היה מאחוריו. הם חתרו למגע ועמוס הצליח לפגוע בו ולחסלו, אולם לפני שהחל לירות הספיק המחבל לירות יריה בחורי שפגעה בו באופן אנוש: 

אירוע ריצה לא תחרותי לזכרו

זו שנה שניה שמתקיים אירוע הריצה “רצים מאחוריך”. כמו חברו עמוס בשירי על האופנוע מאחוריו, כך יהיו גם אלפי הרצים שיבואו להוקיר את בעל עיטור העוז. זה אירוע ריצה ענק של אלפים רבים, שוטרים, אנשי כוחות הבטחון ואלפי אזרחים שהתרגשו מהגבורה של אמיר חורי. 

זו ריצה ללא מדידת זמנים בשלושה זינוקים לשלושה מרחקים. שעות הזינוקים:

  • 10 ק”מ 6:30 
  • 5 ק”מ 6:40
  • 2 ק”מ 7:10

יש להגיע לאיזור הכינוס שנמצא בחניוני הפארק העירוני נוף הגליל עד השעה 6:40 (לקישור לווייז לחצו פה). הפארק העירוני ומתקניו החי פארק, מתקני הילדים, הסקייטפארק, הלונה פארק ועוד – יפתח למשפחות המשתתפים החל מהשעה 09:30.  חניונים והסעות חינם לטובתכם החל מהשעה 6:00 בחניון השוק. 

לרישום לאירוע, כנסו לאתר https://balance.org.il/ וכנסו לחלונית האירוע שתעלה, או לתפריט “רישום לאירועים”. 

אמיר

קבלו עוד עדכונים כאלה. הצטרפו לניוזלטר של RUNPANEL: 

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים