חברת הנעליים היפנית Mizuno נותנת החסות הרשמית למרתון אמסטרדם- מרתון שטוח ומהיר אליו מגיעים לא מעט ישראלים. לקראת האירוע היא הוציע גרסת ספשייל אדישן ייחודית ויפהפיה, בצבעי זהב, החוגגת את האומנות והספורט. מדובר בשיתוף פעולה עם המוזיאון המציג את יצירותיו של רמברנט – Rijksmuseum. 

הודעה לעתונות מאת: Mizuno ישראל

הנעל- Wave Ultima 11 היא הנעל הרשמית של מרתון אמסטרדם, ומי שירוץ איתה, יקח פיסה מהאומנות של רמברנט איתו בכל צעד.

בהשראת הציור The Night Watch של רמברנט

הציור המפורסם “משמרת הלילה” (“The Night Watch”) הוא מסטרפיס של רמברנט. הנעל חוגגת את השנה ה 350 למותו של הצייר הנודע. בתוך הנעל- במדרס הפנימי נמצאת הדפסה של חלק מהציור, והצבעים של הנעל לוקחים השראה מהצבעים המופיעים בציור ומהויטראז’ים במוזיאון ההולנדי: בצבעי שחור וזהב בעיקר. מאחור פס זהב עליו הכיתוב Amsterdam ואפיל בסוליה התחתונה- נגיעות של זהב בהשראת הציור. 

הנעל של מרתון אמסטרדם

על מרתון אמסטרדם ב 20 באוקטובר

השנה המרתון מוזנק ביום ראשון ה 20 באוקטובר, 2019 בפעם ה 44! ההתחלה והסיום באצטדיון האולימפי של העיר (האולימפיאדה אגב, התארחה באמסטרדם ב 1928). יש בו 3 מקצים: מרתון, חצי מרתון ו8 ק”מ, והם כולם במסלולים מהירים ושטוחים, שיעברו ליד Rijksmuseum שמציינת הנעל של Mizuno, נהר אמסטל ועוד. צפויים להשתתף בו כ 44,000 משתתפים מ 120 מדינות. 

נעלי ריצה מיזונו

המרתון מתקיים משנת 1975 והוא אחד מבעלי תווית הזהב של ה IAAF המסמנת מרוצים מובילים. מיזונו תומכת בו כנעל הרשמית כבר כ20 שנה ומקצה חצי המרתון, בו משתתפים כ 20,000 רצים הוא על שמה. המנצח בשנתיים האחרונות היה הקניתי Lawrence Cherono ובשנת 2017 גם שבר את שיא המסלול: 2:04:06

 

 

את הנעליים של מיזונו ניתן להשיג ברשת חנויות מגה ספורט, אליטל ובחנויות הספורט המובחרות.

 

 


ראנפאנל בטלגרם- הצטרפו: https://t.me/RUNPANEL

ריצה טלגרם