בתקופה האחרונה ראינו את ההשפעה הקשה של השבת השחורה והמלחמה על קהילת הרצים. המון אירועים בוטלו והשאירו רבים ללא מוטיבציה ומטרה. לאט לאט ישנה התאוששות, התרוממות מהקושי, התגייסות לתרומה לנפגעים ולכידות מרשימה. אתגר ה– DMR – מרוץ דימונה במדבר, ב-16.2.24, מזמין את קהילת הרצים ליהנות מחוויית שטח מדברית. מגוון מרחקים בריצת שטח מדהימה, ואחריה להנות עם כל המשפחה מהפנינג במתחם הסיום ושלל פעילויות המוצעות בעיר.

אתגר ה- DMR – מרוץ דימונה במדבר מהווה עוגן חשוב מאוד, לענף הריצה, ולרצים בזכות העיגון של מטרה מאתגרת, רותמת וסוחפת גם בתקופה הזו. זה חשוב לבריאות הנפשית והפיזית ואנו רואים בכך חלק מהחוסן שלנו כקהילת ריצה!

קוד הנחה מיוחד לקוראי ראנפאנלDMR24RNPNL.

להרשמה למרוץ לחצו פה

סיבות לכך שאתם חייבים להגיע ל-DMR

מסלולי שטח מדברי יפהפה – אתגר ה- DMR מרוץ דימונה במדבר, הוא אחד המסלולים המהנים והמאתגרים בארץ. המסלול עובר בנופים המופלאים של הרי הנגב והרי דימונה – אווירה מדברית קסומה, אוויר הרים צלול, עליות לא פשוטות ודרך קשוחה אך מלאת אתגר וסיפוק. מסלולי שטח של 10, 21 ו 30 ק”מ. ומסלול של 5 ק”מ למעוניינים להתנסות בחוויית השטח.

הזדמנות להגיע עם כל המשפחה  – זה אחד המרוצים שמתאימים לבילוי משפחתי כייפי במיוחד! חשבנו עליכם, משפחות שבהן אחד ההורים רצ/ה, ורוצים לשלב ספורט עם משפחה. מסלול קצר של 5 ק”מ עם התנסות קצרה בשטח, כניסה לקאנטרי קלאב- בקאנטרי של דימונה, ושלל פעילויות סביב המדבר שיפורסמו בהמשך – מבטיחים שכל המשפחה תהנה בביקור הזה.

דימונה מארחת אתכם! מתי הייתם בפעם האחרונה בדימונה? זו הזדמנות לבקר ולהנות איתנו, לרוץ עם הדימונאים והאורחים ולהתחבר לעיר המדברית. האירוע מופק במקצוענות והשקעה גדולה של המרכז הקהילתי ומתנדבים מהעיר, שלבו את זה עם טיול וביקור בסביבה.

יש מעט מאוד מרוצים בחורף – איפה עוד אם לא במדבר תקבלו מרוץ חורפי שמשי ויפה? דימונה היא סביבה נהדרת, לאירוע שעומד להתקיים בבטחה, ויספק תקווה ובריאות לכולנו.

מרוץ דימונה

נופי מדבר מדהימים במסלול חצי מרתון

מרוץ שטח בגבעות היפות של המדבר

גולת הכותרת של המרוץ הם מסלולי השטח היפים שרקחו לכם במדבר של דימונה. המסלולים יוצאים מהקאנטרי קלאב של דימונה לכיוון צפון אל כביש הטבעת הצפוני ומשם הלאה אל השטחים הפתוחים. בתוך זמן קצר במיוחד אתם עוברים לעולם אחר, שקט וקסום של מדבר. נכנסים לקצב קבוע בטור יפה של רצים צבעוניים הסופגים את האווירה והנופים המיוחדים של המקום. 

  • מתחילים ב5 ק”מ כביש בעיקר עם טעימת שטח קטנה. 
  • 10 ק”מ עם גובה מצטבר של 241 מ’.
  • 21.1 – חצי מרתון שטח מאתגר, עם גובה מצטבר של 554 מ’.
  • 30 ק”מ בשטח עם 800 מ’ מצטברים – מרוץ מדהים, קשוח לרצים מנוסים בעלי יכולת לעמוד באתגר.

כל משתתף יקבל ערכה עם חולצת מרוץ מנדפת זיעה, מספר חזה, צ’יפ מדידה, מדבקה רשמית ופינוקים נוספים.

להרשמה למרוץ לחצו פה

DMR במדבר

הפקה משובחת

היינו שם והתרשמנו מאוד 

בכתבה בראנפאנל, מספר אורי ארבל על רגע אחד במרוץ שמבטא ההתרשמות מהמקום: “בקטעי המישור אנחנו מרימים את העיניים לנוף ומחייכים בהתרגשות. נוף מדברי קסום ובתולי מקיף אותנו, מלווה באויר הרים צלול ומשכר. כשהגענו לתוואי של נחל דימונה אני אומר לחבר הממחזר שלי  “בדיוק בשעה הזאת הייתי אמור להוציא את הילדים לבית הספר”, “עכשיו הייתי אמור לסיים לשטוף ת’בית” הוא עונה, ושנינו מחליטים להירשם לכל מרוצי השטח עד סוף השנה, ובלבד שיהיו בימי שישי…”. אל הכתבה המלאה לחצו פה. 

מצאנו במקום מרוץ מופק היטב ברמת החשיבה על כל פרט ופרט וכל מי שהיה פה בפעם הראשונה התפלא לגלות שיש נוף יפה מאוד בדימונה. מרחק פסיעה מהעיר.

DMR

פינוקים לכל המשפחה בסיום!

למתחרים, צפוי בסיום המסלול מתחם אקספו מפנק, אוהל כיבוד עשיר וכניסה לקאנטרי קלאב דימונה שם יוכלו ליהנות מהשירותים השונים במקום: בריכה חצי אולימפית, סאונות, מקלחות, ג’קוזי ועוד. למשפחות שיחכו למתחרים בקו הסיום מצפה הפנינג במתחם הסיו ושלל פעילויות המוצעות בעיר.

להרשמה למרוץ לחצו פה

מרוץ דימונה

קוד הנחה מיוחד לקוראי ראנפאנל: DMR24RNPNL.

להרשמה למרוץ לחצו פה

 


רוצים להמליץ למרוץ לחברים? המלבנים פה בתחתית הכתבה זה לשיתוף- העבירו את ההזמנה הזו לרישום לחבריכם בקבוצה בווטסאפ ונתראה בדימונה: