לרגל יום העצמאות ה 75 של מדינת ישראל, רודי פרוג’קט ביחד עם הפאנל מפנקים את הקוראים במבצע שווה על כל דגמי פרפורמנס של החברה. עשרת הרוכשים הראשונים אף יזכו להנחה משמעותית. כנסו להיות ראשונים.

מי לא מכיר את רודי? חברה איטלקית המפתחת מוצרי אופטיקה והגנה למגוון רחב של ענפי ספורט. את המשקפיים שלהם אפשר לראות כמעט על כל אחד, החל מאנשי הביטחון ועד ספורטאים חובבים ומקצועיים כאחד. אין ענף ספורט שאין לו פתרון משלים – אופניים, ריצה ועד ספורט חורף.  

במסגרת פיתוח מוצר בחברת רודי פרוג׳קט, יש חלוקה ברורה של שיוך לקהלי יעד שונים. זה די טריוויאלי שמי שחושק במוצר ליום יום, לא חייב ללכת עם מוצר בעל כושר אווירודינמי מעולה, עדשה רחבה ונראות של רכב מירוץ. מצד שני, ספורטאי מקצועי צריך מוצר יותר פונקציונאלי לתחומו עם פיצ’רים התואמים את ענף הספורט בו הוא עוסק. כל אחד מקבל את מה שמתאים לו, או יכול גם להתנסות בדגמים כמו של המקצוענים.

40% הנחה לעשרת הרוכשים הראשונים דרך הפאנל על כל דגמי הפרפורמנס
עם קוד קופון – RUDY40.  
 20% הנחה עד 30.4 דרך הפאנל על כל דגמי הפרפורמנס
עם קוד קופון – RUDY20.  

רודי

פרפורמנס

פרפורמנס לפי רודי

רודי משקיעה המון מאמץ על מנת לפתח את מוצריה על הצד הטוב ביותר. סדרת פרפורמנס מבוססת על ידע הנצבר עם השנים ומיועדת לאותם הספורטאים העוסקים בספורט כדרך חיים. אבל גם אנשי סוף שבוע יכולים להנות מהסדרות המקצועיות, זה לא סגור רק לאתלטים.

מוצרי רודי נמצאים בשימוש יומיומי אצל אלפי אתלטים הפזורים בכל העולם. כל אחד נותן מהידע שלו ותורם לפיתוח המוצר הלאה. כך זה נעשה כבר שלושים שנה. כל פיצ’ר כל בקשה, עוברים לרשימה אחת גדולה ופיתוח המוצר נעשה על בסיס ידע ונסיון חי מהשטח, מאנשי מקצוע הצורכים את המוצר יום יום.

פרפורמנס

זה לא פשוט לבנות מוצר שיהיה קל מצד אחד אך באותה נשימה יכלול את כל הדברים הקטנים שעושים את המוצר למדליק ופונקציונאלי. בין המאפיינים הברורים של מוצרי פרפורמנס ובמשקפיים בפרט, ניתן לראות את גודל העדשות שיודעות לכסות מרחב רחב יותר של הפנים עם שמירה על משקל הנמוך ואוורור תואם. מודולריות של סוגי העדשה למגוון רחב של תנאי תאורה, התאמה לאנשים בעלי משקפי ראיה על בסיס קליפונים או עדשות מובנות ועד לגמישות והתאמה של המסגרת לראש.

כדי לממש את אותם השינויים בפיתוח המוצר, רודי שמה דגש חזק על עיצוב, בחירת חומרים וגם אופן הייצור שלו. כל חומר עובר בדיקות קפדניות ובסוף נבנה המוצר השלם על בסיס חומרים המיוצרים באיטליה ומורכבים ידנית אחד אחד.

פרפורמנס

אז מה יש בליין

הליין כולל את הדגמים הידועים שאפשר לראות על פניהם של ספורטאים מקצועיים או כאלו שעוסקים בספורט בזמנם הפרטי. בין אם אתם רוכבים או רצים, תחת הקטגוריה תמצאו את הדגם המתאים לכם. רוכבי אופניים יעדיפו את דגמי ספינשילד או דיפנדר בעלי משקף ענק שיגן מפני חדירות אור מהצדדים וכמובן מעצמים מזדמנים במהלך הרכיבה. הרצים יכולים להנות ממשקפיים קצת יותר קטנים כמו הריידון, טרייליקס או המגנוס ואנשי הטיולים ימצאו את נחלתם עם משקפי הסטארדש. כנסו לאתר של רודי בדגמי פרפורמנס ובחרו את המשקפיים התואמים לכם. שיהיה יום עצמאות שמח ויפה כמו זוג המשקפיים הבא שלכם.

40% הנחה לעשרת הרוכשים הראשונים דרך הפאנל על כל דגמי הפרפורמנס
עם קוד קופון – RUDY40.  
 20% הנחה עד 30.4 דרך הפאנל על כל דגמי הפרפורמנס
עם קוד קופון – RUDY20.  

רודי

הודעה לעיתונות מאת רודי פרוג׳קט
אם אהבת את התוכן שלנו, שתף אותו לקבוצות הווטסאפ והפייסבוק שלך – הנה פה במלבנים האלה: