מבצע הנחה משמעותית מאוד במגה ספורט על אדידס אולטרה בוסט: 50% הנחה ל 48 שעות! לא צריך קוד, רק לבוא לחנויות או לרכוש באתר לפני שהכל יאזל מהמדפים. 

הודעה לקוראים: המבצע הסתיים (הוא היה ליומיים בלבד)

אין מי שלא מכיר את אחד מדגמי ה BOOST של אדידס. נעלי הריצה, יצאו לראשונה בשנת 2013. ה- Ultraboost הן תולדה של שיתוף פעולה בין Adidas לענקית הכימיקלים הגרמנית BASF. 

BASF פיתחה שיטה ייחודית לניפוח של הפולימר פוליאוריתן (TPU) שיצרה חומר חדש בשם Infinergy שנראה כמו כדוריות קלקר לבנות ואדידס אמצה אותו כחומר הסוליה המתקדם שלה. עם יציאתן של Ultraboost 19, בוצע שינוי ראשון במבנה הסוליה. לאחר מבחנים אדידס הוסיפו לסוליה 20 אחוזים נוספים מחומר ה- BOOST ורכיב פלסטי נוסף לשיפור יציבות ותגובתיות.

הנחות אדידס

דוגמה מהמבצע (מקור: אתר מגה ספורט)

אדידס בכלל ואדידס אולטרה בוסט בפרט הן כבר אינן רק פריט ריצה אלא פריט אופנה. שלושת הפסים המוכרים, העיצובים היפהפיים, בדי האריג והמראה שלהן מושך את כולם. אדידס קפצה מדרגה בשנים האחרונות והמוצרים שלה איקוניים ומשמשים גם בספורט וגם לאחריו. 

כעת מגה ספורט יוצאת במבצע של 48 שעות, ובו 50% הנחה גם בחנויות וגם באתר. כנראה שזה הזמן ומגה ספורט היא המקום להשיג את הנעליים האלה, ביומיים האלה. 

היכנסו לאתר (עדכון בתום המבצע: המבצע הסתיים)

הנחות נעלי ריצה

לחצו לכניסה לאתר מגה ספורט