מותג הנעליים השוויצרי On השיק נעליים חדשות ומשודרגות לשימוש אורבני יום-יומי ולטיולים שלוקחות את הטכנולוגיות שלה מעולם הריצה ומיישמות אותן על נעלי יום יום ופנאי!

הודעה לעתונות מאת: ING Sport
פורסם לראשונה באתר הפיטנס: fitpanel.co.il

On, מותג נעלי הריצה עם קצב הצמיחה הגבוהה ביותר בעולם (עם מעל 7 מיליון אוהדים ברחבי העולם), משיקים את Cloud Hi שהיא בין נעל אורבנית לנעל שטח, ונעל מושלמת לכל הרפתקה – בין אם זה הג׳ונגל העירוני, שטח או טיול.

הנעל מבוססת על המראה המוכר של נעלי On אבל בפרופיל גבוה יותר. היא משלבת ביצועים גבוהים עם חומרים טכניים מתקדמים ועיצוב עירוני. הנעל כוללת את סוליית ה- Cloudtec המהפכנית (מוגנת בפטנט) ואת החומר הסופג Helion שפיתחו בחברה. 

השילוב בין פרופיל גבוה, עקב מרופד ורפידה מתקדמת מעניקים נוחות מעולה. מערכת השרוכים המיוחדת מעניקה מראה ייחודי ל Cloud Hi. החלק העליון עשוי מרשת קלה, נושמת ונוחה. זמש סינטטי שולב בנעל כדי לתת לה מראה ייחודי וה- Speedboard ששולב בנעל תוכנן כדי לנצל מיטבית את האנרגיה שלכם בכל צעד וצעד.  ה- Cloud Hi, נוצר כדי לעודד את האינסטינקטים ההרפתקניים שלך ולאפשר לך לחקור את העיר ברגל.

ה- Cloud Hi זמינים בחנויות On ובאתר האינטרנט של היבואן בישראל: https://ingsport.co.il/

אודות On

On  היא חברת ספורט שוויצרית עם משימה אחת פשוטה: make running fun. החברה נוסדה על ידי צוות ספורטאים, מדעני ספורט ומעצבים מובילים. נעלי On  זכו בפרסים בכל העולם – כולל מוצר השנה ופרס הזהב לנעלי הביצועים הטובות ביותר. אלופי עולם וספורטאי עילית נועלים את נעלי On. שבע שנים לאחר שהשיקו את הנעל הראשונה, נעלי On נמצאים ביותר מ 6,000 חנויות במעל 50 מדינות ברחבי העולם. 

איך עובדת טכונלוגית ה CloudTec (מוגנת בפטנט) של On

נחיתה מרופדת, וזינוק חזק. זה הבסיס מאחורי נעלי ON. הטכנולוגיה מוגנת בפטנט של On כוללת את כל היתרונות של נעל אימון קלה ונעל מירוץ חזקה. כמו לנחות על חול רך ולדחוף קדימה ממסלול המירוץ!

הסוד לשילוב המיוחד נעוץ בסוליית ה״עננים״ של On – חללים בסוליה שמתכווצים כדי לרכך את הנחיתה וחוזרים בחזרה כדי לספק את החוזק הנדרש לזינוק חזק קדימה.

אתלטים שנועלים ON והמאמנים שלהם מדווחים על שימוש טוב יותר בשרירים, שיאים אישיים משופרים וזמני התאוששות קצרים יותר. הממצאים האלה גם אומתו על ידי מחקרים מדעיים בלתי תלויים שנעשו על ידי המכון הלאומי הטכנולוגי בציריך שוויץ שהראו שהסולייה המוגנת בפטנט CloudTec® הפחיתה באופן מהותי את קצב הלב ורמת הלקטט בדמם של האתלטים שנבדקו.

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים