אתגר ה- DMR – מרוץ דימונה במדבר מזמין אתכם לרוץ עם הקהילה הדרומית הייחודית הזו במרוץ יפהפה, לזכר נספי אסון הכרמל. 

נדחה… תאריך חדש יפורסם 

הרשמה למרוץ

אתם חייבים להגיע ל- DMR!

  • מסלולי שטח מדברי יפהפה- אתגר ה- DMR מרוץ דימונה במדבר הוא אחד המסלולים המהנים והמאתגרים בארץ. המסלול עובר בנופים המופלאים של הרי הנגב והרי דימונה – אווירה מדברית קסומה, אוויר הרים צלול, עליות לא פשוטות ודרך קשוחה אך מלאת אתגר וסיפוק. מסלולי שטח של 5, 10, 20 ו 30 ק”מ.
  • התאמה מיוחדת למשפחות וילדים- זה אחד המרוצים שמתאימים לבילוי משפחתי כייפי במיוחד. חשבנו עליכם, משפחות שבהן אחד ההורים רצ/ה, ורוצים לשלב ספורט עם משפחה. מסלול של 5 ק”מ כייפי, בריכה וחגיגה- מבטיחים שכל המשפחה תהנה בביקור הזה בדימונה. 
הרשמה למרוץ

נופים מהממים!

כתבי ראנפאנל היו ונהנו במיוחד!

היינו במרוץ ב2019 וחזרנו נפעמים, באמת היה זה אחד האירועים הקסומים שהיינו בהם השנה! קודם כל לא ידענו שכל כך יפה שם בגבעות מחוץ לדימונה- נופים מדבריים קסומים ממש.

שנית- האווירה שייצרו החבר’ה מהמתנ”ס המקומי, שהם פעילים חברתיים ביישוב, היתה מחשמלת ומדבקת. הרגשת שזה הרבה מעבר לאירוע זה משהו שמדביק קהילה שלמה. בעיר יש קבוצות ריצה וטריאתלון שמופעלות בהתנדבות על ידי חברים שלנו, המרוץ הזה כולו הוא משהו חברתי מאוד. החוויה הזו של חבורה קסומה של אנשים שרצה ביחד פשוט הדביקה אותנו בשמחה!

הרשמה למרוץ

איזה כיף היה לנו שם!

גולת הכותרת של המרוץ – מסלולי שטח מאתגרים של 10 ק”מ וכ 200 מטרים ורטיקליים, חצי מרתון עם כ 414 מטרים מצטברים ו- 30 ק”מ עם כ 550 מ’ טיפוס מצטבר. שני המסלולים הארוכים יוצאים מהעיר במגמת צפון מזרח על הרכס של הרי דימונה שלמרגלותיו נחל דימונה, וחוזרים בנחל עצמו אל העיר. כל משתתף יקבל ערכה עם חולצת מרוץ מנדפת זיעה, מספר חזה, צ’יפ מדידה, מדבקה רשמית ופינוקים נוספים.

הפקה משובחת ומפנקת!

בריכה ופינוקים לכל המשפחה בסיום!

למתחרים, צפוי בסיום המסלול מתחם אקספו מפנק וכניסה לקאנטרי קלאב דימונה שם יוכלו ליהנות מהשירותים השונים במקום: בריכה חצי אולימפית, סאונות, מקלחות, ג’קוזי ועוד. למשפחות שיחכו למתחרים בקו הסיום מצפה הפנינג ענק.

מדבר שפותח את הריאות והלב