הודעה לעתונות

אם אתם רצים למרחקים ארוכים, או טריאתלטים המשתתפים באירועים הגדולים, בוודאי הבחנתם לאחרונה בהתעוררות של מותג אהוב וקלאסי בתחום הספורט: Isostar – שחוזר לזירה.
Isostar הוא לא סתם מותג משקאות ספורט – הוא המותג שהפך לשם גנרי למשקאות איזוטוניים – “תביא לי איזוסטר” אומרים לא מעט ספורטאים למוכרנים כשהם קונים את משקה הספורט שלהם, ולא משנה מה יש על המדף…

מאת: Isostar / איזוסטאראיזוסטאר

ניר קוטנר, מנהל הפעילות של איזוסטר בישראל מספר: “Isostar הוא מותג עם מודעות והיכרות עמוקים בקרב הרוכבים, משנת 1977 בעולם. את הקטגוריה המציאה גטורייד בארה”ב, ובאירופה החדירה אותה Isostar השוויצרית. בארץ הוא שווק החל משנות ה 90, אז הביאו לכאן בעיקר את האבקה להכנת משקה איזוטוני. המותג לא קיבל דחיפה דרמטית עד היום, אבל היה מאוד מוכר בקרב הרוכבים.

ההשקה המחודשת בתחילת 2017 היתה במרתון תל אביב בהשקעה מאוד גדולה וחשיפה לקהל הרצים, אבל לא רק להם. המטרה שלנו היא להציג את מגוון המוצרים של Isostar – לא רק את אבקות המשקה המוכרות, גם את המשקאות המוכנים מראש, את הג’לים המעולים לצריכה מהירה בפעילות, וכמובן גם את הברים \ חטיפים.  החטיפים מתחלקים גם הם לשניים – כאלה המכילים פרוטאין (חלבונים) להתאוששות לאחר מאמץ ובניית מסת שריר וברים לשימוש כחטיפי אנרגיה תוך כדי פעילות.”

ניר מספר שהמטרה של Isostar בישראל היא להחזיר את המותג להובלה בתחום מזון הספורט, ולמנף את המודעות החזקה למותג איזוסטר, עם הצבעים המזוהים והמוכרים כל כך של שחור-צהוב-לבן. יעד נוסף של Isostar בישראל הוא להביא חדשנות לקטגוריה הזו וליצור מגוון מוצרים מוביל כדי לעשות אותה טובה יותר לספורטאים ולעזור להם לשפר ביצועים.

חטיפי האנרגיה של Isostar מסוג High Energy

חטיפי האנרגיה של Isostar מסוג High Energy

איפה אפשר לקנות Isostar?

כחלק מההערכות החדשה בישראל, דאגה איזוסטר שתהייה זמינות גבוהה למוצרים ברשתות המובילות – וגם לרכישה באינטרנט: טבע קסטל מוכרת את המוצרים בסניפיההמוצר נמצא גם ברשתות גדולות וזמינות לכל ספורטאי: סופר פארם, ניו-פארם, בתי טבע, Israel Body, ושופרסל (בסניפים שיש בהם את האזור של המזון האורגני והבריאות).

מחירים לדוגמא: טבע קסטל מוכרת את אבקת המשקה האיזוטוני ב 49 ש”ח ליחידה או 33 ש”ח בקניית 3 יחידות ומעלה! חטיפי האנרגיה הטעימים נמכרים שם ב 10 ש”ח ליחידה, הג’ל בשקית ב-7 ש”ח ליחידה, ובר החלבון להתאוששות ב 10 ש”ח ליחידה (המחירים לרכישת 10 יח’ ומעלה).

במסגרת ההתאמה למכירה לספורטאים בכל הרמות, פיתחה Isostar שפה גרפית ברורה שמתקשרת את אופן השימוש למשתמשים – באמצעות אייקונים, אותם תוכלו לראות בחוברות, באריזות ובאתר האינטרנט. האייקונים מסבירים כל מוצר ואת ייעודו: כמזון ללפני הפעילות (אייקון ספורטאי מבצע מתיחות), תוך כדי הפעילות (רץ) ולהתאוששות (רץ מרים ידיים על קו הסיום). בנוסף אייקונים של שעונים מדגימים את היבט הזמן: רבע שעה, חצי שעה ושעה לצריכת המזון ביחס לפעילות.

תזונת ספורט

ג’ל אנרגיה של איזוסטאר – באריזה ייחודית

יש לאיזוסטר שני סוגי ג’ל: בשקיק של 35 גרם בטעם לימון, וכן במארז של 5 בקבוקוני ג’ל של 20 גרם בטעם קולה.

הג’לים מיועדים לצריכה לפני ובמהלך הפעילות הגופנית (כ 20-35 גר’ כל 30-45 דקות). היתרון של הג’ל לעומת מזונות אחרים לספורט (בארים וכו’) הוא שהוא נספג במהירות ובקלות יותר במערכת העיכול במהלך פעילות גופנית.

השקיקים הם הפורמט המוכר והשימושי מאוד אצל רוב הספורטאים, אולם יש רבים שמתקשים להשתמש בחלק מהג’לים בשוק בשל הכמות והצמיגיות שלהם – באיזוסטר המרקם מקל מאוד על הצריכה, גם בדופק גבוה, וכן – עבור אלה המעדיפים מנות קטנות יותר מומלץ לנסות את הבקבוקונים של 20 הגרמים: שלוק אנרגיה מיידי וקל לצריכה.

בנוסף – בקבוקוני אריזת הג’ל 20 גר’ קולה מונעים את שפיכתו של הג’ל, לכן לא חייבים לצרוך את כולו בבת אחת.  הספורטאים יכולים לסיים ולהחזיר לפאוץ עד גמר האימון ומשם לפח. זה מארז נוחות שלא מלכלך את הסביבה.

isostar energy gel

ג’ל אנרגיה באריזת שקיות (מימין) או בקבוקונים (משמאל)

הג’לים מועשרים בפחמימות מורכבות זמינות המתפרקות במהירות והופכות לאנרגיה זמינה. בזכות המיידיות של השפעתו, הוא מתאים במיוחד לצריכה באימונים אינטנסיביים ובעצימות גבוהה- זו הסיבה שרואים לא מעט טריאתלטים, רצים, ורוכבי אופניים תחרותיים שמשתמשים בג’ל לפני הזינוק שהוא אינטנסיבי יותר מחלקים אחרים במירוץ. ג’לים מצוינים גם למקרים של ירידת אנרגיה תלולה. היות והוא נותן “boost” של אנרגיה מהירה, הוא מעולה גם בסוף פעילויות ארוכות כש”מתחילים לשקוע” בשפת הספורטאים.
בנוסף, יתרונו הייחודי הוא בנוחות הנשיאה ונוחות הצריכה תוך כדי הפעילות – מנות קטנות לא כבדות שקל
לשאת וקל לתפעל תוך כדי המאמץ.

 

משקה איזוטוני של איזוסטאר

האבקה להכנת משקה איזוטוני

משקאות איזוטוניים של איזוסטאר 

ל Isostar שני סוגי משקאות – מוכנים, המגיעים מוכנים לשתייה מראש בבקבוק של 500מ”ל בטעם תפוז או לימון לצד משקאות (מקוררים בד”כ) אחרים, וכן אריזות האבקה להכנת המשקה בבקבוקי הרכיבה או פלאסק הריצה שלכם – אלה מגיעים במארזים של 400 גרם – שהם כ 10 מנות של חצי ליטר משקה.

במיוחד בחום הישראלי, בו ישנה הזעה מרובה ואובדן מלחים, המשקאות האיזוטוניים חשובים לבריאות. המשקה מומלץ לשתייה לפני הפעילות, במהלך הפעילות, ואחרי הפעילות הגופנית. הכמויות המומלצות לשתיה הן כ 150 מ”ל לכל 15-30 דקות (תלוי כמובן משקל גוף, מזג אוויר וכו’).

משקאות איזוטוניים יעילים מאוד במניעת התייבשות, מועשרים בפחמימות מורכבות וזמינות. המשקאות עשירים במלחים ומינרלים החיוניים לגוף המתאמן לאחר איבודם בזיעה. הרכב המשקאות האיזוטוניים מאפשר ספיגה מיטבית ויעילה של החומרים החיוניים בגוף ובכך עוזר להתאוששות אופטימלית.

image5

משקאות איזוטוניים מוכנים בבקבוק

חטיפי האנרגיה של איזוסטאר

יש שני סוגים של חטיפים ל Isostar: בר האנרגיה הקלאסי שנקרא High Energy – משקלו 40 גר’ בטעם פירות או בננה, וכן חטיף מתוחכם ומתקדם בשם Endurance+ בטעם פירות שתוכנן במיוחד לפעילות ארוכה.

לעומת הג’לים, החטיפים נותנים תחושה של “אוכל אמיתי” – כשנמצאים שעות על האופניים, בריצה, או בכל פעילות ספורטיבית ממושכת. ישנם גם כאלה שפחות מתחברים לתחושת הג’ל הנוזלית יותר ומרגישים צורך “לאכול אוכל של ממש” בפעילויות- מזון שהוא לא רק פונקציונאלי ונספג במהירות, אלא גם טעים ופותר את הצורך בשובע.

החטיפים מומלצים לאכילה לפני ותוך כדי הפעילות הספורטיבית. הם מועשרים בפחמימות מורכבות אשר מתפרקות במהירות ומספקות אנרגיה זמינה – שחייבים אותה ברמה מספקת בפעילות אירובית ארוכה.

הם קלים לעיכול, האנרגיה מהם ממלאת את המאגרים ומאפשרת לכם להתמיד בפעילות ברמת ביצוע גבוהה לאורך זמן בלי להגיע לדלול מקורות האנרגיה.

image4

הדור החדש של הבארים ושימושים נוספים – פיתוחים לפעילויות ארוכות והתאוששות

לסיכום: הספורט שלכם הולך להיות טעים יותר!

Isostar חוזרת לישראל בגדול, ותשפר את האיכות, הזמינות והאפשרויות שיש לכם בתחום מזון הספורט עם המשקה האיזוטוני הטעים והאייקוני, אבל לא רק: גם חטיפי אנרגיה, חטיפי חלבון וג’לים שיסייעו לכם להתכונן, להתאמן, להתחרות ולהתאושש בספורט שלכם.

מאת: Isostar