טכנולוגיות חדשות נכנסות לדגם נעלי אימון שמוציאה מיזונו: חומר מסוג פוליאורתן של BASF הגרמנית מאפשר למיזונו ליצור מבנים חדשים בסוליה. הוא יתמוך בטכנולוגיות “מרכז היציבות” (COB- center of balance). כמות קטנה מהדגמים האלה (TC-01 ו TC-02) תגיע לישראל בעוד כחודש.

הודעה לעיתונות מאת: מיזונו ו BASF

טוקיו, יפן – בקו ישיר לאסטרטגיה שלה להשקיע בחומרים מנצחים וטכנולוגיה מתקדמת לנעליים, BASF מציגה את ה Elastopan® – פוליאורתן המשמש את הסוליה המרכזית בנעל האימונים החדשה של מיזונו: TC-01 ו TC-02. חומר זה בעל ביצועים משופרים יהווה את הבסיס של ה COB של Mizuno, שהוא טכנולוגיית ייצוב בסוליה (Center of balance). הוא מעביר בצורה מדויקת מידע לכף הרגל דרך הסוליה באמצעות מקפצות אקטיבציה המשולבות בתוך משטח הסוליה. 

דגמי האימונים: TC-01 ו TC-02

נעלי האימונים TC-01 ו TC-02 פותחו עם מטרה להשיג שיפור בתחום הייצוב של הרצים, מתוך תפישה ששיווי משקל וייצוב טובים בריצה משפרים ביצועים אתלטיים. “ייצוב (Balance) הוא דרישה מרכזית במגוון ענפים ספורטיביים. על ידי שיפור שיווי המשקל אנחנו מייצרים השפעה חיובית על הביצועים האתלטיים ועיצבנו את העתיד של ההנעלה” אומר נטסוקי סאקו, מנהל עולמי של תחום הנעליים במיזונו. “מיזונו תמיד הדגישה את החשיבות של חדשנות במוצר כאמצעי מרכזי לצמיחה עבור החברה. בשימוש במוצר המתקדם של BASF בסוליה, יצרנו גיאומטריות חדשות, חשובות במיוחד לייצור של נעל האימונים החדשה.

 

הפוליאורתן שנעשה בו שימוש מציג עמידות גבוהה במים (hydrolysis resistance) ועמידות. בניגוד לחומרים אחרים החומר שנעשה בו שימוש בדגמי המיזונו האלה, מגיב בצורה אופטימלית לצורה האסימטרית של מקפצות האקטיבציה המשולבות בתוך פני השטח של הסוליה. 

טכנולוגיות נעליים

“חדשנות תמיד היתה מרכזית לצמיחה של BASF שהיתה תמיד מחויבת להלהיב את השוק עם המצאות שמשמשות את מותגי הנעליים, וגם הפעם עשינו את זה עם נעלי האימון החדשות של מיזונו” אומר מנפרד פולווסקי, סמנכ”ל ב BASF performance materials. 

את נעלי מיזונו אפשר למצוא בישראל ברשת מגה ספורט, אליטל, וחנויות הספורט המקצועיות.


רוצים להשאר בעניינים? התחברו לערוץ הטלגרם של ראנפאנל: 

ריצה טלגרם