מרוץ מודיעין מזמין אתכם להשתתף באירוע ענק ומושקע, במודיעין, בתאריך: 25/11/22. כל המרחקים עד חצי מרתון, ריצת ילדים, והפנינג ענק של ספורט.  להרשמה לחצו פה.

המסלולים של מרוץ מודיעין

מודיעין היא אחת הערים החזקות בישראל בתחום הריצה, הטריאתלון והאופניים! יש בה מלא קבוצות ריצה וטריאתלון, פארק אקסטרים לאופניים שהוא המרשים והגדול בישראל בתחומו, ומלא ספורטאים ברחובות. באירוע הזה יש מרחק לכל טעם: לא רק חצי מרתון, גם מרחקי 10 ו5 ק”מ קלאסיים, וכן מרחקי ילדים ונוער של 1800 מ’ תחרותי ועממי ו 350 מ’ לא תחרותי. 

חצי מרתון מודיעין

בעיני רבים זה המרחק המוצלח ביותר שקיים. זו ריצה ארוכה ומאתגרת אבל לא מתישה ומעיקה מדי. זה מרחק מושלם לרבים שרוצים יעד מאתגר ובר השגה, שיוצאים ממנו עם תחושה של עוד. 

במודיעין מזנקים אליו ב 6:15 בבוקר, מתחילים במגמת ירידה מתונה ביותר לכיוון מערב. הטיפ שלנו: שלטו בקצב ואל תגזימו פה. הכניסה נעימה ומסייעת להיכנס לעניינים קצת יותר בקלות. המחצית השניה של התחרות היא במגמת עליה מתונה ומי שיקשיב לטיפ שלנו ירוויח בחלק הזה. 

להרשמה לחצו פה

 

 

 

10 קילומטרים 

מרחק התחרות המהיר לרצים וותיקים והמאתגר למתחילים שנכנסים בו אל הדבוקה המרכזית, הגדולה. מרחק הזה הוא הסמן לסף הלקטי שלכם – אמת מידה חשובה לכושר שלכם. רוב הרצים מבלים באימונים לקראתו בעיקר, והמרחקים הארוכים יותר מהווים יעד נדיר יותר. גם במסלול הזה במודיעין מתחילים במגמת ירידה עדינה וחוזרים במגמה עולה קלות לקו הסיום.

להרשמה לחצו פה

 

 

5 ק”מ

טעות לחשוב שמרחקים קצרים הם קלים יותר. 5 ק”מ זה מרחק קלאסי של טסטים אצל המתאמנים הרציניים. הוא מרחק שנותנים בו קצב מדויק ומהיר ביותר על הסף הלקטי ואפילו מעליו וזה לא קל! המגמה של המסלול במודיעין במרחק הזה אינה מובהקת לירידה או עליה- בגדול מישור עם הבדלי גובה קטנים ביותר בין הנקודה הנמוכה לגבוהה במסלול:

להרשמה לחצו פה

 

 

מסלולי ילדים ועממי: 1800 ו 350 מ’ 

הגיעו עם כל המשפחה ואחרי שאתם מהווים דוגמה ספורטיבית לילדים, הכניסו אותם לחוויה! מרחק ה 1800 הוא מרחק תחרותי או עממי – לבחירתכם, ויתאים לילדים ונוער שיכולים לעמוד בו ויטעמו תחרות אמיתית וכייפית. 350 מטר הוא לא תחרותי כמובן, ואנחנו צופים שהוא יפיק תמונות מתוקות להפליא למשפחה: הורים וילדים בחוויה שתעצב אותם עם ספורט חיובי לתמיד. 

חצי מרתון מודיעין

לסיכום

הרשמו כעת לאירוע המושקע הזה, אחת התחרויות הגדולות בלוח האירועים שלנו – עד חצי מרתון בעיר מודיעין. אירוע שיביא אליו את המוני הרצים הקיימים במודיעין ורצים רבים מכל הארץ. 

להרשמה לחצו פה

הודעה לעתונות מאת: מרוץ מודיעין
צילום חורחה נובומינסקי

 

אגב, ראיתם את המלבנים האלה פה ⬇️⬇️⬇️ בתחתית כל כתבה? אנא שתפו את התוכן שלנו באמצעותם לחבריכם ולקבוצות הווטסאפ שלכם: