מרוץ מודיעין שנדחה בעקבות מלחמת “חרבות ברזל” חוזר ביום שישי 5.4.24 ויוקדש השנה לזכרם של הנופלים, הנרצחים והחטופים שעדיין מוחזקים בשבי. ההרשמה המוקדמת והמוזלת נפתחה באתר העירייה.

מרוץ מודיעין יתקיים, זו השנה ה-18, ויספק לרצים, ברמות השונות, מסלולי ריצה תחרותיים של 10, 5 ו-1.8 ק”מ לצד שני מקצים עממיים ללא מדידת זמנים המתאימים גם לילדים, לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים ואזרחים ותיקים: מקצה 1.8 ק”מ ומקצה אפרוחים של 300 מ’ המיועד לילדים בגילי 7-3 ולהוריהם. כמידי שנה ישלב המרוץ גם את אליפות בתי הספר היסודיים והעל יסודיים במודיעין מכבים רעות.

רישום מוקדם נפתח השבוע באתר העירייה ובאגף הספורט מזמינים את תושבי העיר והסביבה, להירשם ולהצטרף לחוויה הספורטיבית. כל משתתף, שירשם למסלולים התחרותיים, יקבל ערכת ריצה הכוללת חולצת ספורטיבית, צ’יפ מיוחד למדידת הזמנים והמרחק במהלך התחרות ופינוקים נוספים.

להרשמה >> www.modiinrun.co.il

מרוץ מודיעין

המסלולים העיקריים של מרוץ מודיעין

מודיעין היא אחת הערים החזקות בישראל בתחום הריצה, הטריאתלון והאופניים! יש בה מלא קבוצות ריצה וטריאתלון, פארק אקסטרים לאופניים שהוא המרשים והגדול בישראל בתחומו, ומלא ספורטאים ברחובות. באירוע הזה יש מרחק לכל טעם: ובעיקר שני המרחקים הקלאסיים ל-10 ק”מ ול-5 ק”מ, וכן מרחקי ילדים ונוער של 1800 מ’ תחרותי ועממי ו 350 מ’ לא תחרותי. 

להרשמה לחצו פה

מסלולי 5 ו 10 (מקור: אתר האירוע)

מסלולי ילדים ועממי: 1800 ו 350 מ’ 

הגיעו עם כל המשפחה ואחרי שאתם מהווים דוגמה ספורטיבית לילדים, הכניסו אותם לחוויה! מרחק ה 1800 הוא מרחק תחרותי או עממי – לבחירתכם, ויתאים לילדים ונוער שיכולים לעמוד בו ויטעמו תחרות אמיתית וכייפית. 350 מטר הוא לא תחרותי כמובן, ואנחנו צופים שהוא יפיק תמונות מתוקות להפליא למשפחה: הורים וילדים בחוויה שתעצב אותם עם ספורט חיובי לתמיד. 

להרשמה לחצו פה

חצי מרתון מודיעין

יש היום מעט אירועים – שווה להגיע!

הירשמו כעת לאירוע המושקע הזה, אחת התחרויות הגדולות בלוח האירועים שלנו ואירוע שחשוב לתמוך בו לאור ביטולי האירועים הרבים שהיו לאחרונה. מזמינים אתכם להגיע עם המוני הרצים מהעיר מודיעין ועם חברים רצים מכל הארץ. 

להרשמה לחצו פה

הודעה לעתונות מאת: מרוץ מודיעין
צילום חורחה נובומינסקי

 

שתפו את התוכן שלנו באמצעותם לחבריכם ולקבוצות הווטסאפ שלכם: