פינגווין דוג’ו – יצרני הגרביים תוצרת ישראל, שמחים להכריז על השקת המוצר החדש: – Knee Glide Pro, שרוול הברך החדשני שתוכנן להתאים לתנועה הטבעית של הרגל ולהעניק נוחות מקסימלית. לא משנה אם את/ה אתלט/ית, אדם פעיל, או מחפש/ת פתרון לכאבי ברכיים – ה-Knee Glide Pro נוצר בשבילך.

מחיר לצרכן: 139 ש”ח (נמוך יחסית למוצר ולאיכות). הנה הצעה שלא תרצו לפספס – מחיר השקה לזמן מוגבל: 30% הנחה בהזנת קוד קופון GLIDE30. מהרו, המלאי מוגבל. לקנייה לחצו פה!

פינגווין דוג'ו

מהות המוצר והייעוד 

איתן להב, מנכ”ל Penguin Dojo, מסביר על המוצר: “מטרת שרוול הברך לשפר את זמן ההחלמה מפציעות ברך, וגם למנוע פציעות. מבנה השרוול מפעיל לחץ באזורים הנכונים של השוק. השרוול ממשיך למעלה ולמטה מהברך והקומפרשן ממוקד באזורים הנכונים. הוא מסייע לייצב את הרגל בזמן התנועה הטבעית שלה, ולהוריד את הלחץ מהאזורים של הרגל שמכבידים על הרגל בזמן תנועה. בנוסף השרוול משפר את זרימת הדם, מה שממזער סיכוי לפציעות וגם תורם להתאוששות מהירה יותר.

הצטרפו לניוזלטר –

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

השרוול מיישם לחץ שיפועי לשרירים ולמפרק ועשוי בתפירת תלת מימד, כדי לסייע להפחתת נוקשות הברך ולחמם אותה. התפירה לאורך ולא לרוחב בחלק האחורי, ויש שם פחות בד. חלק גומץ הברך (החלק האחורי של הברך) מאוד מאוורר.  

המוצר עשוי בטכנולוגית  Anti Slip ייחודית- סוג של חומר אלסטי תפור בתפירה כפולה של רצועות ג’ל בצורת רשת בקצה השרוול. הבד אלסטי ונעים, הוא יושב 360 מעלות על הברך בצורה אנטומית מושלמת ומאוד נוח ללבוש. שומר על המפרקים חמים, ומחזק את האזור מבלי להתפשר על הנוחות.”

לקנייה לחצו פה!

פינגווין דוג'ו

על הרחבת קו המוצרים מגרביים גם לשרוול הברך

איתן מספר כיצד הגיעו לתחום ויצרו את המוצר הטוב בקטגוריה: “אני מטופל בעצמי אצל כירופרקט טוב שבקיא בפציעות ספורט ומטפל בספורטאים, כדורגלנים וכדורסלנים. הוא שאל אותי האם אנחנו שוקלים עוד מוצרים, והציע לי לבחון שרוול ברך. חקרנו את התחום, את מהות המוצר והייעוד שלו. בדקנו את המוצרים הטובים בעולם: החומרים, הפונקציונליות, והשפעת המוצר על המשתמשים. שילבנו את הידע שלנו בתחום הייצור, גרבי לחץ, וספורט עם תרומת הידע הכירופרקטי, ויצרנו את השרוול החדש. 

לאחר חצי שנה של בדיקות יצרנו מוצר שמתעלה על המובילים בשוק. הוא טוב מהם בנקודות הלחץ שהשרוול מפעיל על הרגל, וגם בהיבטים נוספים. במוצר של Penguin Dojo הקפדנו שבאזור הפיקה לא יהיה לחץ וגם שהחלק האחורי ישאר מאוורר. הרבה מאוד ספורטאים כבר רכשו את המוצר והביקורות בשמים”.

לקנייה לחצו פה!

הודעה לעיתונות מאת: פינגווין דוג’ו