הרעיון לגרבי RunFlow Mesh נבע מפידבקים מלקוחות שחיפשו מוצר עם רמת לחץ נמוכה יותר. היה ביקוש לגרביים עם אווריריות מוגברת ובד דק יותר, שיתאימו גם לרכיבה על אופניים. ישנה קבוצת לקוחות שמעוניינת באופציה שתשלב נוחות מרבית עם אווריריות מוגברת ולחץ מופחת. התמקדנו בחיפוש חומרים חדשניים ובפיתוח עיצוב שיענה על צרכים אלו, מבלי לוותר על האיכות והביצועים הגבוהים שמאפיינים את כל מוצרינו.

אספנו דרישות באמצעות סקרים ששלחנו ללקוחות, קבוצות מיקוד ומשוב מהמוצרים הקיימים שלנו. שמנו דגש מיוחד על צרכיהם של רוכבי אופניים ורצים המשתמשים במוצרינו באקלימים ותנאים שונים. 

בשלבי התכנון, יצרנו סדרת טיוטות ומודלים ראשוניים שהתמקדו באיזון בין נוחות לתמיכה. כל טיוטה עברה בדיקות ושיפורים על פי המשוב שקיבלנו, עד שהגענו לעיצוב האופטימלי שמספק את כל הדרישות. יצרנו מספר פרוטוטייפים שנשלחו למבחנים בשטח על ידי רצים ורוכבי אופניים. המשוב שקיבלנו היה חיוני וגרם לשינויים ושיפורים במוצר הסופי, כגון תיקונים באזורים של חיכוך ושיפור התאמת הגרב לכף הרגל.

התוצאה היא מוצר שמשלים את הגרביים הנוכחיות שלנו על ידי הצעת בד דק ואוורירי יותר, עיצוב מותאם לרכיבה על אופניים, ולחץ נמוך יותר שמאפשר תנועה חופשית ותחושת קלילות, מבלי לוותר על הביצועים הגבוהים. לאחר שהגענו לעיצוב הסופי, המשכנו לעבוד עם המפעל שלנו שעומד בסטנדרטים הגבוהים שלנו לאיכות ויציבות. עברנו תהליך של דוגמאות ואישורים טכניים לפני שהתחלנו בייצור המוני.

התהליך לימד אותנו על חשיבות ההקשבה לצרכים של לקוחותינו ועל היכולת להתאים את עצמנו ולהרחיב את ההיצע שלנו בהתאם. כל שלב ושלב בפיתוח המוצר החדש היה מלמד והוביל לשיפורים בכל קו המוצרים שלנו, והבנו כי גם המוצרים הטובים ביותר יכולים תמיד לעבור התאמות ולענות לצרכים שונים.

פינגווין דוג'ו

פינגווין דוג’ו RunFlow Mesh:

  • רמת קומפרשן: קלה
  • עובי: דק
  • מומלץ לרכיבה וריצה
  • עונה: רב עונתי
  • משקל: 37 גרם
  • מחיר: 79 ש”ח לזוג גרביים ויש הנחות על חבילות של כמה זוגות.

לרכישה באתר פינגווין דוג’ו לחצו פה  (20% הנחה עם קוד: RUNPANEL20)