עולם הרצים הגברי מתחלק לשניים – כאלה שרצים עם טייץ צמודים וכאלה שמעדיפים מכנסיים. אם אתם נמנים עם החצי החופשי – הסקירה הזו בדיוק בשבילכם. מכנס ספורט SURRECT מבית Dare2B הבריטית – בסיסי, פונקציונלי ובמחיר שווה לכל נפש.

מכנסי ספורט לגברים Surrect של Dare2B – כרטיס ביקור

  • דגם: Dare2B Surrect
  • משקל: 105 גר’
  • מחיר: 64.50 ש”ח
  • מידות זמינות: XXL, XL, L, M, S

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

SURRECT

איכות הבד, תפרים ופיצ’רים מיוחדים

המכנסיים מורכבים משני סוגי בד ויש להם יחידת כיס אחורי עם רוכסן. בד המכנס מאוד דק, נעים למגע, נמתח קלות ומרגיש סופר מאוורר. יש להם תחתון רשת פנימי ושרוך מותניים שיבטיח שבהם לא יפלו אם רזיתם אחרי קנייתם. רוב התפרים האסטרטגיים הם כפולים ושטוחים. התפירה לא צפופה ולכן אין להם מראה מהודר, אבל שום דבר מזה לא מייצר חיכוך מיותר עם הגוף. מאוד פשוט ופונקציונלי. חוץ מהכיס האחורי עם הרוכסן שנועד להחזיק דברים ממש קטנים, אין עוד פיצ’רים מיוחדים במכנסיים.

מכנסי ריצה

מתאים לריצות כביש, ריצות שטח וכל פעילות ספורט אחרת.

בשימוש

המכנסיים התגלו כמאוד נוחים, קלים ומאווררים. אין הרבה מה להרחיב כאן, כי פשוט לא מרגישים אותם. המכנסיים של Dare2B הם ממש כאלה. בד מאוד דק מפוליאסטר אינו צמוד גוף ומאפשר נידוף יעיל של לחות וזיעה. גם כאשר הוא נספג זיעה, הבד לא יכול להחזיק הרבה לחות בתוכו והמכנסיים לא מרגישים כבדים ולא גורמים לשפשופים.

אין למכנסיים הדפסים מחזירי אור, כך שאם אתם רצים איתם בלילה – רצוי שתתארגנו על אמצעי אחר עם מחזירי אור. הייתי ממליץ רק לשפר את רצועת המותניים. למרות שהגומי אינו אלים ולא מייצר לחץ מיותר, כפלי הבד ברצועה עלולים להציק בריצות ארוכות. בריצות של עד שעה הדבר לא מורגש כלל.

סיכום

Surrect הוא מכנס ספורט וריצה פשוט ופונקציונלי. מוצר איכותי שמתאים להגדרה של “להיות עם ולהרגיש בלי”. הוא עבר בהצלחה את מבחן הכביסות ונשאר ללא ריחות לוואי לאורך כל המבחן. לא איתגרתי את בד המכנסיים בריצות טכניות בשיחים. למעשה, די ריחמתי עליהם בשימוש, אבל לא בכביסות. לא נצפו פגיעות בצבע או בבד. המחיר הנגיש והיעדר פיצ’רים מיותרים עושים אותו מאוד מוצלח בעיניי והוא מקבל אצלי ציון גבוה.

מאת: ודים לינצקי
צילום: יוג’ין לויט