טכנוג’ים מכריזה על Technogym RUN – מסילת הריצה השקטה והחסכונית ביותר אי פעם, שמגיעה עם חבילת תוכן עשירה עם מגוון רחב של מצבים ותוכניות אימון לכל רמה. 

כל הרצים חולמים להתאמן כל השנה, גם אם חמסין מוגזם בחוץ או קר מדי לטעמם. אנחנו רוצים להתאמן לפי תוכנית האימון האישית שלנו, על משטח מתאים ובטוח, ובמסלול יפה שיעודד אותנו להמשיך ולהצליח להתאמן יותר. טכנוג’ים, חברת מכשירי הכושר האיטלקית, מציגה רמה אחרת של מסילת ריצה ביתית

תקציר מנהלים

 • מסילת ריצה ביתית חדשה מבית טכנוג’ים
 • טכנולוגית משטח נע מדהימה לתחושת מסלול באצטדיון ריצה
 • יכולת עבודה באימון דחיפה וכוח לחיזוק
 • מסך 27″ ענק ורמקולים איכותיים
 • מאות סרטוני אימון מובנה להדרכה ותוכניות אימונים
 • מדיה, אפליקציות, מוסיקה – הכל בגישה קלה לתוכן לריצה קלה וכייפית
 • חיבור לתוכניות האימון שלכם, Training Peaks, Strava, שעוני ריצה ועוד
 • 46,000 ש”ח כולל מע”מ הובלה, התקנה, מבית אגנטק 

מעוניינים במסילת הריצה הזו? לחצו על הבאנר: 

הרבה מעבר למסילת ריצה

במבט ראשון רואים מסילת ריצה שנראית חדשנית ואיכותית במיוחד. ההיבטים הפיזיים של המוצר ייחודיים מאוד ונמצאים בקטגוריה משל עצמם. הכל פה נועד לספק חווית אימון מתגמלת וטובה יותר מכל מסילה אחרת שאתם מכירים: זה מתחיל במשטח המיוחד, בשקט של המנוע, בתחושת המגע והנחיתה, ובמסך הענק, המסתנכרן לאפליקצייה ייעודית בטלפון. זו אפליקציה פתוחה שדרכה המסילה מקבלת את הנתונים מכל אפליקציות ספורט שאתם מכירים כמעט (משעוני ספורט, ל Strava, Training Peaks, Zwift ועוד ועוד), וכל אלה ביחד משנים את כל מה שלמדתם לצפות ממסילת ריצה. 

טכנוג'ים

ספרייה עשירה של אימונים בוידאו

ל TECHNOGYM RUN מסך בגודל 27 אינץ’ המאפשר למשתמשים לבחור את חוויות האימון המועדפות עליהם ממגוון רחב של תוכניות ומצבי אימונים: קרדיו, אימון כוח או HIIT. האימונים נמצאים בספרייה של סרטוני וידאו לפי דרישה. כל אימון כזה מאפשר לכם לבחור לא רק את סוג האימון אלא גם להתאימו לרמות קושי שונות. 

חלקכם אולי מכירים את הסרטונים האלה ביוטיוב שבהם מאמן “עושה איתכם” את האימון והסטופר מוצג על המסך. זה דומה, רק שכאן האימונים מועברים על ידי מאמנים בכירים, המציגים על המסך תרגילים מוכנים לפי מטרות ספציפיות. המסילה מגיבה למה שקורה באימון מבחינת קושי, תזמון והפעלת המתאמן. יש אימונים מובנים לריצה בלבד, או משולבים: עם אימוני כח שונים, ואימונים הנקראים Bootcamp שבהם עושים גם ריצה, גם משקוליות וכח, וגם אימוני דחיפה של המסילה. כל אימון כזה מגיב ל 1-25 רמות קושי, כך שאפשר לדרג את הקושי, להתחיל ב 1-5 ולהתקדם לאט לאט עם הזמן לרמות הגבוהות בצורה נכונה ובטוחה. 

אימון כוח בנוסף לקרדיו

לראשונה אי פעם על מסילת ריצה, תוכלו לאמן את כל הגוף כדי לשפר את ביצועי הריצה – הרגליים, שרירי הבטן ושרירי העכוז. באמצעות מצב Push, תוכלו להתאים את ההתנגדות כדי לדמות מזחלת עם מטען של עד 55 ק”ג, ובכך לשפר את טונוס השרירים, היעילות והיציבות, בדומה לאימון דחיפה בקרוספיט.

טכנוג'ים

באופן דומה, ניתן לבחור מסלולים מוקלטים ממגוון יעדים בעולם: המסלול מוצג לכם ומתקדם לפי קצב הריצה שלכם. וכך אתם יכולים לרוץ בגרנד קניון, ללכת או לרוץ על טרק ידוע, או במסלול אלפיני בנוף מדהים בסרט שמולכם. המסילה מתאימה את השיפוע בהתאם להקלטת המסלול המוצג לכם. את המהירות ורמת הקושי אתם יכולים להגביר או להוריד באמצעות הפקדים או באמצעות ידיות פיזיות שמולכם.  

בנוסף, קונסולת  Technogym LIVE מציעה אינספור אפשרויות בידור: נטפליקס, יוטיוב, פייסבוק, Playlists מובנים של מוסיקה לפי ז’אנרים וקצב, וכן מדיה חברתית. 

Technogym

האימונים מבחוץ מחכים לכם גם בפנים

אפשר לשחזר אימון מעולה שעשיתם בחוץ: אם הקלטתם ריצה ואתם רוצים לחזור עליה על המסילה, גם זה אפשרי – היא תסתנכרן משעון הריצה שלכם אל המסך הגדול מולכם במסילה, וניתן לבחור את האימון הזה ולבצע אותו שוב. המסילה תפעל בהתאם למהירויות והשיפועים שאתם הקלטתם, ותוכלו תמיד להגביר או להקל על עצמכם ביחס לאימון המקורי. 

מסילה איכותית בטכנולוגיה מתקדמת

העיצוב של Technogym RUN שואב מהניסיון הרחב של Technogym בתור הספקית הרשמית של שמונת המשחקים האולימפיים האחרונים, והיא מסילת הריצה היחידה שמסוגלת להציע פתרון אחד עבור:

 • תחושת הריצה הטובה ביותר– רצועת המסילה ייחודית, תוכננה להציע את אותה תגובתיות ותגובה אלסטית של מסלול ריצה אולימפי. היא אינה בנויה כמו מסילות רגילות מ”שטיח” אחיד אלא מ”אריחים” משולבים ומתחת מנגנון ייחודי. התנסינו במסילה הזו ב-RUNPANEL ונעיד שרמת האיכות והתחושה הטבעית של הריצה היא מדהימה: אין שקיעה או קפיציות מוגזמת. גם המרקם של המשטח משדר משהו אמיתי ונכון יותר מכל מסילה אחרת שבדקנו. 
 • גודל משטח הריצה- מאפשר גם לרצים גבוהים, וכאלה שרצים מהר במיוחד בצעדים גדולים, לרוץ בחופשיות להשגת ביצועים טובים יותר.

התנסות: מסילת ריצה ברמה אחרת עם מסך ענק ותוכן עשיר

 • מסך מגע ענק, 27 אינץ’ ורמקולים הכוללים סאבוופר– כל התכנים, סרטי האימון, תוכניות האימון, הקלטות הוידאו של המסלולים, פלייליסטים של מוסיקה, ריכוז הקלטות כל האימונים שלכם… הכל מוצג לכם על מסך המגע האיכותי ובר הכיוון (זווית). 
 • שליטה נוחה – באמצעות ג’ויסטיקים פיזיים מימין לרץ לשליטה במהירות ומשמאל לשליטה בשיפוע. בבסיס הג’ויסטיקים יש תאורה המשנה צבע בהתאם לרמת המהירות / שיפוע. כמובן שישנה שליטה נוספת בכל המדדים גם מהמסך עצמו שהוא מסך מגע ענק.
 • מסגרת בטיחות ופסי עמידה לצד המסילה – הכל בנוי ברמת איכות גבוהה מאוד, יציבה ואמינה. 
 • התממשקות בלוטות’ –  להתקנים חיצוניים למדידת דופק כגון ל-Apple Watch, סטרימרים למדיה, ועוד. 
 • התממשקות לטלפון- באמצעות כבל להצגת תכנים ממנו. 

Technogymמחיר והזמנות

נציגת טכנוג’ים בישראל היא חברת אגנטק. ניתן להתרשם מהמסילה באולם התצוגה של טכנוג’ים ביקום. המחיר בישראל הינו: 46,000 ש”ח כולל מע”מ, הובלה, התקנה. 

מעוניינים במסילת הריצה הזו?לחצו על הבאנר: 

Technogym

Technogym, אשר נוסדה בשנת 1983, היא מותג מוביל בעולם בתחום מוצרים וטכנולוגיות דיגיטליות לכושר, וולנס, ספורט ובריאות. Technogym מציעה מערכת אקולוגית שלמה של ציוד חכם מחובר, שירותים דיגיטליים, חוויות אימון לפי דרישה ואפליקציות המאפשרות לכל משתמש קצה גישה לחוויית אימון מותאמת אישית לחלוטין בכל זמן ובכל מקום: בבית, בחדר הכושר, ותוך כדי תנועה. Technogym פועלת ביותר מ-100 מדינות. למעלה מ-55 מיליון אנשים מתאמנים עם Technogym ב-85,000 מרכזי בריאות ו-400,000 בתים פרטיים ברחבי העולם. Technogym הייתה הספקית הרשמית של שמונת המשחקים האולימפיים האחרונים וזהו המותג של ספורטאים מקצועיים וסלבריטאים בכל רחבי העולם.

מאת: אגנטק
קרדיט תמונות: Technogym