1:1 התאמה לכל רץ: אנדר ארמור מציגה UA HOVR Mega 2 Clone עם יותר קצף בסוליית UA HOVR ובד עליון אשר מתאים עצמו 1:1 לכף רגל.

הודעה לעיתונות מאת: אנדר ארמור ישראל

UA HOVR Mega 2 Clone הינו החבר החדש במשפחת נעלי הריצה UA HOVR, בעל סולייה עם ריפוד מרבי לנוחות אולטימטיבית וגובה עקב של 32 מ”מ, מיועד לרץ שרוצה להתרכז באימון הריצה שלו בלבד. 

UA HOVR Mega 2 Clone פותחה על מנת להעניק תחושה אפס כוח כבידה והחזרת אנרגיה לגוף, בעזרת סוליית HOVR ועקב רחב. המעבר מהנחיתה לקצה האצבע מרגיש חלק להפליא עם סוליית Foam UA HOVR חשופה דרך אזורי הלחץ בכף הרגל, המספקת תחושה חלקה במשך כל מחזור ההליכה ובכל דריכה. סוליית הקצף UA HOVR Foam מוקפת ברשת אנרגיה דינמית אשר מגנה מפני תנועה מהירה ונותנת תחושת יציבות ונוחות.

הנעל  HOVR Mega 2 Clone עוצבה כאשר נוחות היא הערך העליון והיא כוללת צווארון עם חומר סרוג מרופד סביב עצם הקרסול דמוי גרב אשר מקל על כניסת כף הרגל לנעל ומגן מפני גירויים, וחלק עליון של הנעל אשר נבנה במיוחד כדי לענות הצורך האנטומי של הרץ ע”י שימוש בבד רך ומתוח אשר מתאים את עצמו בדיוק למידות כף הרגל של הרץ.

אנדר ארמור

היכרות עם טכנולוגיה CLONE עליונה

לאחר הופעת הבכורה שלו בנעלי כדורגל UA ה- UA HOVR ™ Mega 2 Clone, היא נעל הריצה הראשונה של Under Armour  המציעה התאמה אישית 1:1 עם טכנולוגיית UA Clone החדשה. זו טכנולוגיה שמתגמשת ומתאימה את כף הרגל תוך כדי תנועה. נעל הריצה נותנת תחושה שהיא מיועדת בדיוק בשבילך! טכנולוגית Clone נועלת ומרכזת את כף הרגל מעל הסוליה המרופדת של UA HOVR ומסייעת לריצה חלקה יותר ולהחזרת אנרגיה טובה יותר. 

החומר הייחודי של החלק העליון של ה-UA Clone מסתגל לצורת כף הרגל ולתנועותיו להתאמה מדויקת יותר. ובנוסף שומר על כף הרגל ממוקדת ופחות שפשופים במהלך הריצה במטרה שתפיק את המרב מהריפוד הרךUA HOVR 

המבנה הארוג של החלק העליון של UA Clone מתחזק כאשר הוא נמתח ונעשה עבה יותר בעת הפעלת כוח. השכבה הפנימית של הבד עשויה מחומר גמיש, מתעצבת מסביב לכף הרגל ומעניקה תחושה הדומה לכפפה המותאמת באמת לכל כף רגל, לא משנה הגודל הכל בשביל להתאים לרגליים של הרץ ולא ההיפך.

נעלי הריצה של HOVR Mega 2 Clone נהדרות לריצות ארוכות ואימוני קילומטראז’ גבוה.

7%  מהר יותר ו -3% רחוק יותר

הנעליים האלו עוצבו לכף הרגל שלך ויכולות גם לאמן אותך. הן מתחברות לאפליקציית MapMyRun בה המתאמנים יכולים לקבל טיפים לאימון בזמן אמת המבוססים על הקצב של הרץ ברגעי אמת. חיישן מוטבע בעקב הסולייה עוקב, מנתח ושומר את מדדי הריצה ומחשב כיצד אפשר לשפר את הביצועים ע”ס הנתונים שלך אישית.

בשנת 2020, משתמשי UA MapMyRun Form Coaching רצו 7% מהר יותר ו -3% רחוק יותר.* 

מפרט הנעל

  • עקב 32 מ”מ / 24 מ”מ קדמית 
  • משקל: גברים 9: 10.9 גרם / נשים 7: 9.3 גרם 
  • הנעל תוצע למכירה בצבעים שחור ואפור-אדום לגברים ושחור, אפור-סגול וורוד לנשים.

נעלי Mega 2 Clone אנדר ארמור יימכרו בחנויות UNDER ARMOUR ישראל: נוף הגליל, גרנד קניון חיפה, קניון TLV תל אביב ובאר שבע, באתר GET-PRO ובחנויות נבחרות החל מסוף אוקטובר 2021 במחיר 649 ₪