חברת GARMIN, מובילה עולמית בפיתוח וייצור טכנולוגיה לבישה וחכמה לאורח חיים בריא וספורטיבי, חושפת (ה’, 5.9.2019) בכנס IFA המתקיים בברלין, לא פחות מ- 3 סדרות שעוני כושר מתקדמים, מעוצבים וחכמים שיסייעו למשתמשים בכל הרמות לשלב פעילות גופנית בחיי היום יום, עם מגוון היישומים הרחב ביותר לניטור כושר, ספורט ובריאות הקיים כיום בקטגוריה.

הודעה לעתונות מאת: גרמין ישראל
תמונות: יח”צ

השעונים החדשים, מהסדרות VivoActive, Venue ו- VivoMove, יהיו זמינים לרכישה בישראל במהלך הרבעון הקרוב, באמצעות חברת Ronlight Health, הנציגה הרשמית של GARMIN בישראל, עם שנתיים אחריות ותמיכה מלאה בעברית, המאפשרת למשתמשים להישאר מחוברים 24/7 ולקבל התראות חכמות, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט, WhatsApp ועוד.

GARMIN VivoActive 4

סדרת ה- VivoActive 4 ממשיכה את דרכה של סדרת ה- Vivoactive3 הפופולארית והמצליחה ומציגה שעוני כושר חכמים, בעלי מסך מגע ו- GPS מובנה, המציעים למשתמש ליהנות מהמגוון הרחב ביותר של יישומי אורח חיים בריא הקיים כיום בקטגוריה. עם תכונות מתקדמות של ניטור שינה, מד דופק מובנה, התראות על קצב לב לא תקין, ניטור נשימה, מעקב אחר מחזור הגוף החודשי של נשים ועוד הרבה יותר.

לחובבי המוסיקה בספורט: מגוון פרופיליי פעילות גופנית מוגדרים מראש, מהאזנה למוסיקה ישירות מהשעון, באמצעות יישום GARMIN Music המאפשר שמירת שירים בשעון וסנכרון לאפליקציות המוסיקה הפופולאריות, ביניהן Spotify ו- Deezer. בנוסף, תשלום באמצעות השעון, באמצעות יישום GARMIN Pay (במדינות תומכות), יאפשר ה- VivoActive 4 למשתמשים שמירה טובה יותר על מצבם הבריאותי ועל שגרת חיים ספורטיבית.

ה- VivoActive 4 מציע עיצוב אלגנטי, מגוון צבעים אופנתי, בחירה בין 2 גדלי מסך מגע צבעוני – 1.1″ לדגם ה- VivoActive 4s ו- 1.3″ לדגם ה- VivoActive 4, וחיי סוללה ארוכים במיוחד – עד 8 ימים רצופים במצב שעון חכם. עוד מציעה הסדרה גם תמיכה ביישום ה- Body Battery, מדד ייחודי ל- GARMIN המספק תמונת מצב בזמן אמת של אנרגיית הגוף, תוך שקלול מספר פרמטרים חיוניים, ביניהם איכות שינה, כושר גופני ועוד.

GARMIN Venu

שעון כושר חכם ומתקדם עם GPS מובנה ותצוגת AMOLED איכותית שתאפשר למשתמשים הנאה מלמעלה מ- 20 תוכניות אימוני כושר מונפשים, בקטגוריות פעילות שונות (אימוני כוח, יוגה, אירובי, פילאטיס ועוד) שנוצרו במיוחד עבורם וזמינים להורדה באפליקציית GARMIN Connect באמצעות יישום ה- GARMIN Coach.

בדומה לסדרת ה- VivoActive 4, גם ה- GARMIN Venu מציע את המגוון הרחב ביותר של מדדי כושר גופני ובריאות, הקיים כיום בקטגוריה. עם חיי סוללה של עד 6 ימים רצופים במצב שעון חכם, עיצוב אלגנטי, מגוון צבעים עשיר ומספר רב במיוחד של פרופיליי פעילות גופנית מוגדרים מראש, יבטיח ה-Venu כי המשתמשים לא יפספסו אף תובנה חשובה על מצבם הגופני.

כמיטב המסורת של GARMIN גם ה- Venu מציע תכונות מתקדמות של ניטור שינה, מד דופק מובנה, סטורציית חמצן Pulse OX2, התראות על קצב לב לא תקין, ניטור נשימה, מעקב אחר מחזור הגוף החודשי של נשים ועוד הרבה יותר. עוד מציעה הסדרה גם תמיכה ביישום ה- Body Battery הייחודי ל- GARMIN וביישומי GARMIN Music, GARMIN Pay (במדינות תומכות).

GARMIN VivoMove

סדרת ה- GARMIN VivoMove פותחה ונוצרה במיוחד עבור משתמשים המעוניינים להכניס את הכושר לשגרת החיים, תוך שמירה על סגנון אישי מלא סטייל. ה- VivoMove הוא שעון כושר חכם והיברידי המשלב מראה שעון אנלוגי מסורתי, עם Connected GPS ותכונות מתקדמות של שעון כושר חכם ומגוון אפשרויות לשמירה על אורח חיים בריא. השעון מציע בחירה מבין מגוון פרופיליי פעילות גופנית מוגדרים מראש, מגוון מדדי בריאות, ביניהם ניטור שינה, מד דופק, מד צעדים, מד שריפת קלוריות ועוד, כל זאת בעיצוב אלגנטי, במגוון צבעים ועם חיי סוללה של עד 5 ימי שימוש רצופים.

אירוע העיתונאים של GARMIN ב- IFA 2019 יתקיים ב- 5.9.2019, יום ה’, בשעה 12:00 (שעון ברלין), ב- Hall 4.2, Booth 232. ניתן יהיה להתרשם מכל המוצרים החדשים ומוצרים נוספים במהלך ימי התערוכה, 6-9.9.2019, בין השעות 10:00-18:00, בביתן החברה: Hall 4.2, booth 232.