עמותת פרס לחיים שואפת למצוא תרופה למחלת ה-ALS. פרס לחיים וחברת Life Beam חברו יחד ומציעות למכירה מארז של “המדריך לרץ המתחיל” ביחד עם אוזניות הריצה הייחודיות של Life Beam – מכירה שכל הכנסותיה יופנו למחקר למציאת התרופה ל ALS. אנו מזמינים אתכם לרכוש את המארז ובכך לתרום ולהצטרף למאמץ.

הודעה לעיתונות מאת: עמותת פרס לחיים
במסגרת שיתוף פעולה של RUNPANEL עם עמותת פרס לחיים
לרכישת המארז ב 650 ש”ח

על פרס לחיים

פעילות העמותה מונעת בהשראתו של יו”ר העמותה, שי ראשוני, טריאתלט ואיש ברזל, אשר חלה ב-ALS לפני 6 שנים וכיום הינו משותק, מונשם ואיבד את יכולת הדיבור. שי לא נותן למחלה לעצור אותו בפעילותו למען חולי ה-ALS, או לעצור אותו מלרוץ, ובשנה שעברה רץ בכיסא הגלגלים עם קבוצת חברים את מרתון ת”א והשנה ירוץ עם קבוצת חברים את מרתון ירושלים.

פרס לחיים

שי ראשוני במרתון

על המדריך לרץ המתחיל

שי כתב עם דנה צימרמן את מדריך הריצה “לרוץ-מדריך לרץ המתחיל” – ספר מומלץ ואיכותי לכל מי שמעוניין להכנס לריצה, ולהשלים בקריאה זורמת ומהנה ידע רב שצברו השניים במהלך שנים ארוכות של ריצה, לימוד והעמקה בתחום, ותוך איסוף מקצועי של ידע ממיטב המומחים לנושא בארץ. ההכנסות ממכירת הספר משמשות לגיוס התרומות לעמותה ולמחקר למציאת התרופה ל ALS.

שי ודנה הם כותבים קבועים ב RUNPANEL. ביחד איתם אנו חושפים מדי פעם פרקים נבחרים מהספר הזה, שמומלץ לכל רץ. הנה כמה מהכתבות:

לרכישת הספר (65 ש”ח)

אזניות הריצה של Life Beam

חברת  Life Beam, מפתחת אזניות ה- VI לשיפור הישגי הריצה, ועמרי יופה, הבעלים שלה, התחברו לעמותה וקיבלו השראה אף הם מסיפורו של שי ופעילות העמותה. כחלק מתרומתם לפעילות העמותה ולמען חולי ה-ALS, תרמה החברה אזניות למכירה באמצעות העמותה. כל ההכנסות ממארז הריצה הייחודי הכולל אוזניות וספר ריצה מוקדשות למען חולי ה-ALS ולקרב אותנו בעוד צעד למציאת תרופה למחלה.

המדריך לרץ

מבצע מתנה לחג:

650₪ ליחידה | 10% הנחה לרוכשים 2 יחידות | 25% לרוכשים 5 יחידות, בפניה לשני זאבי בר-דוד  050-6368137  (מס’ היחידות מוגבל). משלוח עד הבית

לרכישת “המדריך לרץ המתחיל” (65 ש”ח + 15 למשלוח) – לחצו פה

הודעה לעיתונות מאת: עמותת פרס לחיים
במסגרת שיתוף פעולה של RUNPANEL עם עמותת פרס לחיים

רוצים להצטרף ולתרום? התחילו בשיתוף הודעה זו ברשתות החברתיות ובקבוצות הווטסאפ שלכם!