באביב הזה יש לנו יופי של מרוצים- לפני שההרשמה תסתיים אנחנו חייבים להזכיר לכם שלושה מהם, ולהמליץ לא להירדם ולהרשם כעת, לפני שיהיה מאוחר מדי!

1. באמצע מרץ: אתגר ה- DMR – מרוץ דימונה ב 13/3/2020

קהילת הרצים בדימונה מזמינה אתכם באמצעות הפקה מושקעת ומהלב של המתנ”ס המקומי לרוץ עם הקהילה הדרומית הייחודית הזו במרוץ יפהפה! ב 13 למרץ (יום שישי) יתקיים אתגר ה DMR: מרוץ דימונה במדבר לזכר נספי אסון הכרמל. 

אנחנו לא אומרים סתם: היינו שם, רצנו כתבי ראנפאנל במרוץ הזה, והתאהבנו בו! זה מרוץ שטח לא קל שכן הגבעות שמחוץ לעיירה הן מדבריות ודי משמעותיות, וזה אחלה של חיזוק לרגליים. מהר מאוד אתם מוצאים את עצמכם בנוף מדברי בתולי, שקט ויפהפה, רק אתם והנוף. מרוץ חובה!

להרשמה למרוץ לחצו פה

 

2. בסוף מרץ: מרתון ירושלים הבינ”ל 20/3/2020!

עשרות אלפי המשתתפים בו רצים בעיר הבירה במסלול שחושף אותם למקומות מופלאים עם היסטוריה עתיקה. זה גם המרתון שמביא לישראל הכי הרבה תיירי ריצה מחו”ל. אם ירושלים נושאת היסטוריה עתיקה של עליה לרגל, הרי שהמרתון הפך אותה ליעד לעליה לריצה!

גם פה היינו ואנחנו משוכנעים לגמרי שאתם תהנו. בכתבה של ורדי בכור על המרתון  היא נתנה לו את הציון: מנצח המרתונים בישראל! הכי יפה, עם הכי הרבה אווירה והכי הרבה כיף:”

לרישום למרתון ירושלים

3. בתחילת מאי: מרוץ חברתי ללא מטרות רווח 7/5/2020

הר לעמק הוא אחד המרוצים האהובים בישראל ופורצי הדרך שבהם. הוא מאוד ייחודי בכך שאינו למטרות רווח: הוא מופעל בידי עמותת חברים מהישוב תמרת בעמק יזרעאל, והוא אמור לסיים כל שנה במאזן אפס. כל התקציב, האנרגיות, ההשקעה והעניין – הוא בעצם פעולה של רצים למען רצים!

הר לעמק יצר תופעה חדשה בישראל: עד ל 2009 כשהוזנק לראשונה לא ידענו מהם מרוצי שליחים. התופעה התעצמה כשלאורך השנים אימצו אותו מקומות עבודה וארגונים, צוותי חברים, וכולם ראו בו אתגר משותף של עבודת צוות. גם השנה אלפי רבים ירוצו בצוותים של 6 חברים, שיחלקו את המרחק של 180 הק”מ ל 18 מקטעים (ממוצע 10 ק”מ למקטע) מתל חי שבאצבע הגליל ועד לאזור תמרת בעמק יזרעאל. 

הרישום החל! תפסו מקום