שלושה שותפים חברו להקים מקום חדש בתחום האופניים והטריאתלון: We-Tri. הסתקרנתי מהעובדה שאופני Felt נמצאים שם אחרי תקופה ארוכה שלא היו בארץ אז קפצתי לראות ולדווח:

דודי כהן – עו”ד ואיש עסקים, מדריך טריאתלון, איירונמן עם סלוט לאליפות העולם ומי שהביא את המותגים המוכרים והמוצלחים האלה, אל ניר וורון – טריאתלט פעיל ומהיר שהולך להתמקצע עוד יותר ברכיבה וגל אייש שהיה בהקמה ופרש מאז, הרימו מרכז חדש לטריאתלון ששווה להגיע אליו. 

We-Tri Felt

המיזם שלהם, שהם הקימו במו ידיהם החל מרמת העיצוב והשיפוץ של החלל, בא להנגיש את עולם הטריאתלון לעוד אנשים ולאחד הכל תחת קורת גג אחת במרכז הארץ: ברמת החיל 33 בת”א (הבנין שממש ממול ING Sport היא On Running ומרתוניה-ברוקס), אולם לא בקומת הרחוב- אלא בקומה השלישית.

חנות טריאתלון ואופניים תל אביב

אופניים בWe-Tri

הם היבואנים של Felt שסוף סוף חוזרת לישראל בצורה פעילה – חברה אמריקאית וותיקה בתחום הטריאתלון ועם נסיון אווירודינמי שבחנתי בעבר דגם או שניים שלהם. היא היתה בארץ בייבוא סדיר של “סער” עד לפני כמה שנים, אולם זו פסקה לעסוק בענף וכך Felt נעלמו מהסביבה. יש להם איזה דגם אופני הרים אחד שראיתי בחנות אבל Felt עצמה הולכת להפחית עיסוק באופני הרים ולהתמקד בכביש ונג”ש.

יש במקום סדנת תיקונים כמובן, כמו כן התאמת אופניים על ידי גל שמבצע זאת עם תוכנה להתאמה. 

HUUB תל אביב We-Tri

היי, תנו הצצה לראנפאנל גם בטלגרם!

בנוסף יש פה חדר טריינרים לאימונים משלימים עם Wahoo, ויש בהם גם כלים לאימוני כח, איזון ובאלנס שמוצעים גם לפרטיים וגם למאמנים שיכולים לשכור את החדר לשעה במחירים מאוד טובים (בוא נאמר שתצטרכו עשרות רבות של שעות טריינר שם כדי שזה ישתווה לעלות קנייתו… לא רע!). 

שכירת טריינר תל אביב

ריצה בWe-Tri

יהיו להם במתחם אזור של נעלי אסיקס עם מגוון מאוד גדול של נעליים וביגוד, כולל דגם חדש ל2021 עם לוחית קרבון. עוד בריצה יהיו בחנות נעלי Altra שסקרנו לא מעט בעבר בראנפאנל – המותג עם אפס דרופ בנעליים ומבנה רחב יחסית מלפנים. 

לחברת Huub שהם מייבאים מתחום הטריאתלון יש גם מוצרי ריצה מגוונים, גרבי לחץ, כובעים ועוד, וכן יש במתחם מסילת ריצה לבדיקת הנעליים בקניה, או לאימון מזדמן אם יש גשם ובא לכם לבקר את המקום. 

We-Tri חנות טריאתלון

בשחייה- Huub 

זו חברה בריטית אשר לדבריהם ממוצבת גבוה. חליפות השחיה בים שלה נראות טוב מאוד ויש בהן חומרי ציפה וקטע של עיבוי באיזור ה4 ראשי. ניר מספר לי שלאחרונה היה איירונמן בדייטונה שבה ארבעת הראשונים יצאו עם חליפות חורף של Huub. חליפת שחייה קצה עולה כ-3800 וכניסה כ 1400 ש”ח. יש להם גם משקפות, בגדי ים גברים ונשים, אביזרי שחייה שונים כגון מצופי Open Water ועוד. 

מוצר מעניין לקיץ הוא טייץ בגד ים קצר מאותו החומר של החליפות שמשפר ציפה למי שמתקשה לייצב עצמו באופן אופקי מספיק בשחיה על פני המים.

חנות לציוד שחייה ואופניים תל אביב

זו רק הפתיחה – המשך יבוא

כשאני ביקרתי היה עדיין אוורירי ומותגי הריצה עוד לא היו במקום. זו רק הפתיחה, בקרוב הם ישלימו את כל העבודה עם הספקים הנוספים לאבזורים לאופניים, הנעליים וכו’. זו לא הפעם הראשונה שהוקמה חנות לטריאתלון בישראל ותמיד החנויות האלה הפכו למוקד עניין לא קטן. טריאתלטים ידועים בשוק כמי שיודעים להשקיע כסף בתחביב שלהם, כקהל איכותי ומשקיען ולכן הפוטנציאל קורץ. יש לקוות ש We-Tri כן תפצח את המתכון הזה ותצליח במקום שבו אחרים לא שרדו – לזכותה ייאמר שהיא שחקן שונה בכך שהיא יבואנית  של מותגים חזקים, ו Felt יכולה להצליח גם בקרב רוכבי כביש ולא רק בקרב טריאתלטים, שהם קהל משקיען אבל קטן יחסית.

מדובר במיקום מעולה ברמת החייל, אתם מוזמנים לשבת שם על הבר עם המחשב, לבוא להתאמן אצלם, ולבקר באתר ובחנות: We-Tri – רח’ הברזל 33 בקומה השלישית!