ה X4 של JayBird נכנסו למערכת למבחן- אזניות של החברה המתמחה באוזניות ספורט. זה עוד לא המבחן המלא, אבל המוצר אצלנו בידיים ואנחנו לומדים אותו. בכתבה הבאה עליהן נספר לכם כל מה שלמדנו מהשימוש בפועל, לאחר תקופת בילוי ושימוש משמעותית עמן. 

מאת: מערכת ראן-פאנל

JayBird היא חברה מעניינת במיוחד בעולם האזניות משום שהיא עושה אזניות ספורט לא “על הדרך”, אלא כדבר עיקרי- זה מה שמעניין אותה, והיא הוקמה במיוחד לשם כך.

זו לא חברה שעושה אזניות ויש לה גם דגם ספורטיבי- זו חברה שונה מרוב החברות המוכרות של אזניות בכך שהיא כולה סביב ריצה, אופניים, אאוטדור… וזה הקטע שלה!

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

דגם ה X4 הוא דגם אזניות Bluetooth, כלומר הן מחוברות זו לזו בחוט, ואל הנייד או נגן המוסיקה שלכם באמצעות בלותות’. החברה מתארת אותן כאזניות שעושות הכל- ריצה, אופניים, סקי. מחירון: 599 ש”ח.

הן אטומות למים בתקן IPX7, יש להן שליטה מוחלטת בסאונד עם אקולייזר באפליקציה, יש להן אפשרויות התאמה אישית מגוונות (על כך בהמשך), והסוללה שלהן נטענת במהירות של שעתיים ותחזיק 8 שעות לפי הצהרת היצרן.

ההתחלה היתה מצוינת עוד לפני הריצה- הקופסא, הפתיע בנוחות שלה: אנחנו קצת רגילים כבר לאריזות שדורשות סוג תוקפנות כלפיהן כדי להגיע למוצר… אבל לא פה. כל התכולה נגישה בקלות.

חוץ מהאזניות היו שם כל החוברות המתבקשות ובהן המדריך המהיר, שקית עם אטמי אוזניים במגוון צורות, USB עם מתאם מיוחד לטעינה, ונרתיק קטן להכניס אליו את הכל.

ככה נראים הפריטים האלה. נתחיל במה שחשוב ביותר- האטמים. יש מגוון מהם בכמה גדלים וצורות. שניים מסוג דביק משהו עגלגל, ספוגי וקטן (השחורים משמאל), זוג בצורת “מדוזה” (או מטריה, בחרו את הקונוטציה שלכם), זוג “מדוזות” נוסף, קטן יותר הגיע כבר על האזניות.

חוץ מאלה היו שם גם תופסני אוזן מסיליקון גמיש- אותם “ווים” שדואגים שהאזניה לא תזוז. יש גם קליפס לאבטוח האזניות לחולצה:

אטמי אזניים

ככה נראות JayBird X4 מקרוב עם האטמים שהגיעו עליהן בברירת המחדל:

אוזניות

ואזניות ה- JayBird X4 במבט על:

אזניות

עוד בקופסה: כבל ה USB- בצדו האחד תקע USB סטנדרטי למחשב או שקע חשמל תואם, ובצדו השני מחבר ייעודי לאזניות האלה עם מגעים לטעינה. הוא מתלבש כמכסה על יחידת השליטה שעל חוט האזניה:

ג'ייבירד

הכבל עצמו מגיע עם מעין חרוז שטוח דרכו עובר החוט ולוגו JayBird עליו, המשמש להידוק או שחרור החוט- לשם הצמדתו (או שחרורו) לעורף:

JayBird Logo

כבר כעת אפשר לספר שהמוצר מרגיש איכותי ומושקע. איכות החומרים גבוהה, האריזה, והתחושה הכללית היא של רמה גבוהה של ייצור וסגנון.

X4

הסוללה, כפתורי השליטה נמצאים על יחידת הבקרה והשליטה הזערורית למדי (זה טוב- אתם לא רוצים משקל מיותר על החוט מצד אחד, אבל מצד שני הקטנה משמעותה אתגר גדול יותר לזמן הסוללה- כאמור היצרן מצהיר על 8 שעות, שזה בהחלט מכובד מאוד לגודל הזערורי הזה. עוד על כך במבחן המלא בכתבת ההמשך):

JayBird

יש ב X4 כפתור הדלקה, ושני כפתורי ווליום בפורמט פשוט לשימוש, ברור ודי סטנדרטי. את הצימוד כבר ביצענו בקלות רבה לפי הוראות ההפעלה המהירה. אגב, אם יש לכם חלון ריצה מהיר והסוללה ריקה, טעינה של 10 דקות מהירות ותהייה לכם אזניה פועלת לשעה לפי נתוני היצרן.

בכתבת ההמשך נפרט על השימוש, החוויה, היתרונות והחסרונות של המוצר הזה, לאחר שימוש ממושך.


אל תפסידו כתבות ריצה מעולות- הרשמו פה לערוץ הטלגרם של ראן-פאנל: https://t.me/RUNPANEL