מאמן/מנהל:

גידי כהן.

מקום הפעילות:

מודיעין וירושלים.

תיאור הקבוצה:

למועדון קוראים קל בקרב ומה שהחל כחוג כושר קרבי והכנה לצבא לבני תיכון בלבד, התפתח ברבות השנים למועדון עם חוגי כושר גופני רב גילאי החל מכיתה ד’ ועם שטח אימונים פרטי הנמצא בעיר מודיעין. אנחנו רצים, קופצים, דוחפים, זוחלים, מטפסים ומשפרים את הסיבולת ואת הכוח שלנו באמצעות עבודת צוות והרבה פרגון. אנחנו גם מוסיפים הרבה תוכן נלווה אל תוך שגרת האימונים שלנו ומחזקים לא רק את ה”איך?” אלה גם את “הלמה?” בכך שאנו מרבים באימונים לזכר מאורעות מכוננית הקשורים למדינת ישראל ולעם היהודי, סיורים בארץ, מורשות קרב, אספקת ציוד לחיילים ששומרים עלינו ועוד.
הקבוצה הוקמה ומנוהלת ע”י גידי כהן, תושב מודיעין, בוגר יחידה מיוחדת בסדיר, שמביא את נסיונו כספורטאי וכלוחם במבצעים רבים ביהודה ושומרון ובמלחמת לבנון השנייה, מצטיין אוגדה 98 לשנת 2017. “אצלי הכל אישי! המתאמנים שלי הם אמנם חלק מקבוצה, אבל כל אחד מהם הוא יחיד ומיוחד וזכאי ליחס הכי אישי שיש.”
אנחנו מתאמנים בכל ראשון, שני, רביעי וחמישי
כושר גופני לכיתות ד’-ו’ 18:00-18:45
כושר גופני לכיתות ז’-ח’ 18:45-19:30
כושר קרבי והכנה לצבא לכיתות ט’ עד גיוס 19:30-21:15
נפגשים במתחם “הבסיס” (קל בקרב בוויז)

מחפשים מסגרת ריצה?

מלאו פרטים ונפנה את פניתכם למסגרת המתאימה, קבוצה או מאמן. אנא מלאו את כל השדות, רצוי גם עם קצת רקע אישי סביב הריצה (כגון: גיל, האם הייתם במסגרות ריצה קודמות, מה הרקע שלכם בריצה וכו’).

  לקבלת פניה ממאמן

  אנא צרו קשר

   

  קישורים:

   


  תוכנית האימון האישי הטובה בישראל