אנחנו שמחים ונרגשים להציג לכם את OUTPANEL – מגזין האאוטדורס החדש של ישראל! מה שהחל כמגזין אחד, צמח, גדל, והפך לרשת של מגזינים שמביאים את כל מה שמעניין בחוץ.

מאת גיא חלמיש
OUTPANEL BIKEPANEL RUNPANEL

שנת 2010 – BIKEPANEL מושק

המסע של הפאנלים החל לפני כשבע שנים כשהקמתי את BIKEPANEL – מגזין האופניים, שהציב לעצמו מטרה להיות מקור התוכן המעניין ביותר בישראל על אופניים. מגזין איכותי ששם את התוכן במרכז ובנוי מיצירה משותפת של פאנליסטים קבועים ומגוונים. במהלך 7 השנים האלה, בייקפאנל צמח וגדל והפך למגזין האופניים המוביל של ישראל ויש לו כ 25,000 קוראים בחודש.

ב BIKEPANEL יצרנו שיטה, קונספט: מגזין דיגיטלי איכותי בזכות אותה קבוצה של פאנליסטים (כותבים וצלמים) שאין כמוה, עם עריכה מוקפדת ושמירה על עקרונות עיתונאיים. בשנתיים האחרונות הוספנו עיסוק משמעותי מאוד בוידאו.

אאוטדור

(צילום: עופר עברי)

לפני כשנה הקמנו את RUNPANEL

RUNPANEL הביא בשורה חדשה לעולם הריצה (והטריאתלון) הישראלי. הקמנו צוות חדש ומגוון של פאנליסטים והשקנו את הפורמט שלנו לתוכן ריצה מעניין. הכתבות, מבחני הציוד והנעליים שלנו הם ברמה אחרת ממה שהענף הזה התרגל אליו, ועמוד האירועים והתחרויות שלנו מעודכן באמת באופן שוטף- משהו שהיה חסר מאוד לכל הרצים.

והתוצאה: אנחנו רואים שם הצלחה גדולה: בתוך שנה RUNPANEL הגיע לכ 12,000 קוראים בחודש, והוא בצמיחה מתמדת.

אאוטדור

(צילום: יוג’ין לויט)

אנחנו שמחים ונרגשים להשיק את OUTPANEL

זה מעניין, אפילו מוזר, אבל לא היה מגזין אאוטדורס בישראל בזמן האחרון… אז הקמנו את OUTPANEL!

כי אנחנו לא רק רצים ורוכבים בחוץ – אנחנו גם אוהבים סקי, גלישת רוח, טרקים, שחייה במים פתוחים ועוד המון דברים שאפשר לעשות בחוץ.

אנחנו Gear Heads כבדים וחנויות מטיילים ומחנאות עושות לנו את זה! צילומים מעוררי השראה לצאת החוצה מרימים אותנו, התכנון של הוויקאנד והטיול הבא כל הזמן בראש שלנו. אנחנו מכורים ליעדים אקזוטיים, פסגות, מצוקים, מצולות, אדרנלין ומהירות (ולפעמים גם לעצירה, לשקט ולהקשבה לטבע ולגוף). אנחנו רוצים לקבל ולתת השראה לכולם לצאת יותר החוצה, להיות פעילים, ליהנות מהחיים ומהעולם! OUTPANEL הוא המגזין הדיגיטלי המגוון והמגניב ביותר שראיתם!

אאוטדור

אל תישארו בפנים – הצטרפו אלינו – אנחנו בחוץ!

מי שנכנס אלינו באופן קבוע כבר ראה את השינוי שהכנסנו לאתרים – שלושת הלוגואים העגולים בחלקם העליון מאפשר לכם להיכנס ולעבור ביניהם בקלות מכל עמוד. כנסו, בקרו, טיילו וצאו מהמגזין שאתם מכירים אל האחים שלו – יהיה לכם מעניין, מבטיחים.

הרישום לניוזלטר שלנו הוא לכל מגזין בנפרד. בכל מגזין אפשר להכניס אימייל (בקובייה פה מתחת לטקסט) ולקבל תקציר שבועי של הכתבות שעלו באותו אתר. בדיוק כמו שאין לנו באתר פרסומות קופצות, פרסומות במעבר בין עמודים ועוד פרקטיקות מבאסות קוראים שכאלה, כך גם במגזין האימייל שלנו: אנחנו לא מציקים, לא מגזימים ולא שולחים כל יום הצעות מסחריות – רק תוכן מעניין!

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

אל תישארו בפנים – הצטרפו אלינו – אנחנו בחוץ!

שלכם,

גיא.
OUTPANEL | BIKEPANEL | RUNPANEL