חברת On Running עשתה גלים בעקבות טכנולוגית הנעליים שלה ונדמה שכולם כבר שמעו על הנעליים והסוליה היחודית שלהן. אולם ל- On יש גם קולקציה של בגדי הריצה שמתיימרים להיות לא פחות ממעולים. יצאנו לבדוק את חולצת הריצה Performance T

כשהציעו לי לנסות בגדי ריצה של חברת On Running זה מיד סיקרן אותי. כאחד שלא מתפשר על איכות בגדי הריצה שלו ניתנה לי כאן הזדמנות לבחון בגדי ריצה ברמת קצה שמעולם לא שמעתי ביקורות עליהם. גם באתרים הגדולים בחו”ל לא נתקלתי בביקורות על ביגוד תוצרת החברה. יצאתי לבחון את חולצת העילית הקצרה Performance T.

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים
 

חולצת העילית Perfomance T

אז מה הופך חולצת ריצה לחולצת עילית? מה ההבדל בינה לבין חולצת דרייפיט רגילה? סוג בד איכותי יותר, כזה שמנדף זיעה ומתייבש מהר יותר, משקל החולצה, סוג התפירה ועוד.

חולצת הפרפורמנס היא חולצה המיועדת למזג אוויר חם. משקלה הוא כ-84 גרם מה שבהחלט שם אותה בצד הקל של סקאלת המשקל. הבד ממנו היא עושיה הוא 100% פוליאסטר איכותי. הבד רך ונעים למגע ותורם למניעת שפשפות. בנוסף, הוא דק מספיק כדי שיוכל לעבור דרכו אוויר ולקרר את הגוף בזמן הריצה. הופתעתי לראות שגם אם אני מזיע בריצה והחולצה נרטבת, היא מתייבשת תוך דקות ספורות. גם בזמן שהחולצה יחסית ספוגה בזיעה היא עדיין מרגישה קלילה ולא חונקת.

חולצת ריצה On

בנוסף לסוג הבד שמו כאן דגש גם על התפירה בנקודות בהן יכולים להיווצר שפשופים. כדי למנוע כאלה במקום תפירה של הבד חיברו את חלקיו בעזרת הלחמה ללא תפרים. היתרון בכך הוא שאין חוטים של התפירה שמתחככים עם הגוף. גם בשרוולים והצווארון התפירה היא מאוד עדינה. בהתחלה הצווארון מרגיש ויושב קצת מוזר אבל מתרגלים לזה די מהר.

חולצת ריצה Performance T

סטייל ועיצוב 

החולצה בגזרה יחסית צרה. כזו שיושבת טוב על הגוף ולא נראית כמו שק, אך מצד שני עדיין יש קצת מרווח בינה לבין הגוף. דבר החשוב לזרימה של אוויר שיכול לקרר את הגוף. עיצוב החולצה הוא נקי יחסית והיא יכולה לשמש גם בתור חולצה ליומיום מבלי שתיראו מוזר.

Performance T On running

390 שקלים על חולצת ריצה?

נכון שמחיר החולצה הוא לא זול. שלא נאמר יקר. אבל למי שלא מוכן להתפשר על איכות, חולצת הפרפורמנס טי של און היא בחירה ראויה. בסופו של דבר אני בדעה שהיקר הוא הזול. אם החולצה איכותית ותחזיק לי לאורך שנים ותמנע לי שפשפות או אי נעימויות אחרות בזמן האימון אז אני מוכן לשלם עליה מחיר גבוה. בנוסף לחברי מועדון יש הנחה.

מאת: אור דלח
צילום: דור ויטלין