מצטרפים לקבוצת האימון האישי של RUNPANEL בהנחית גיא חלמיש (runpanel challenge) ומקבלים 200 ש”ח לקניית משקפי שמש של רודי פרוג’קט!

אנחנו שמחים לבשר על שיתוף פעולה עם Rudy Project ישראל שבו, כל מי שמצטרף לקבוצת האימונים שלנו, מקבל הנחה שווה לקניית משקפיים. הרווח כפול: אתם מקבלים אימון ריצה מקצועני אישי של RUNPANEL בהנחיה אישית של עורך האתר גיא חלמיש, וגם הנחה אדירה על משקפי שמש איטלקיים מעולים לספורט!

 


רוצים לשפר בצורה דרמטית את המהירות שלכם?
לקבל תמיכה מקצועית כדי לא לעשות טעויות?
לחצו פה למידע על תוכנית אימון הריצה האישית בהנחית גיא חלמיש 


מהי קבוצת האימון האישי של RUNPANEL?

בקבוצה הזו אנחנו מאמנים אתכם לריצה באופן מקצועני ומוקפד: כל אחד מקבל תוכנית אישית המותאמת עבורו בלבד. אנחנו מכניסים לו את המהירויות והדפקים שלפיהם הוא ירוץ והנחיות מדויקות לאורך כל התוכנית. היא מתאימה למי שרוצה להמשיך ולהתאמן בתקופה הזו מהבית – בהכוונה מקצוענית ובלי לוותר על מאמן. 

את האימונים מקבלים מהאפליקציה שעמה אנחנו עובדים- באימייל, באפליקציה, או ישירות לגרמין. אבל בנוסף- אנחנו זמינים לכל שאלה, הנחיה, התלבטות ולמידה. אתם תשברו שיאים אבל גם נדע לעצור אתכם מלהתאמן לא נכון, מהר מדי מוקדם מדי. אנחנו נלמד אתכם להנות מהריצה ולעשות אותה כמו שצריך! בתקופת הקורונה הוספנו אימוני זום וכח רבים!

200 ש”ח מתנה לקניית Rudy Project!

כל מי שמצטרף לתוכנית מקבל מאיתנו הנחה בשווי 200 ש”ח בקניית משקפיים חדשים ב Rudy Project ישראל – למצטרפים לתוכנית לשלושה חודשים לפחות (עד גמר המבצע).   

להצטרפות – מלאו פרטים:

  להצטרפות

  חזרו אלי לרישום לאימון ריצה אישי

  את Rudy Project צריך להכיר? 

  רודי פרוג’קט היא חברת משקפי הספורט המצליחה בישראל. זו חברה איטלקית שמשווקת בשלוש חנויות מפעל ובאתר האינטרנט עם משלוחים הביתה. לרוב משקפי הספורט של רודי יש כמה טכנולוגיות מובילות: 

  1. עיצוב איטלקי מדהים
  2. עדשות באיכות גבוהה במיוחד – גמישות ועמידות
  3. אפונים וידיות מתכווננים – להתאמה מושלמת לפנים
  4. עטיפה הדוקה וספורטיבית לאחיזה וכיסוי בספורט
  5. מגוון פתרונות אופטיים
  6. שירות לקוחות שהוא הטוב בישראל!

  לאחרונה הושקו ברודי כמה דגמים מעולים ובראשם דגם הריצה הייעודי- ליגה אחרת של משקף: Propulse ששוקל רק 26 גרם ועוטף את הפנים בצורה מושלמת. בחנו גם ממש לאחרונה דגם לרכיבה שהטריאתלטים יעופו עליו- הוא נקרא Cutline וגם הוא מדהים ומגן מרוח ומשמש באיכות גבוהה מאוד.

  דגם ה Cutline החדש

  להצטרפות – מלאו פרטים:

   להצטרפות

   חזרו אלי לרישום לאימון ריצה אישי