מרתון טבריה, ים המלח ומרתון תל אביב נמצאים מעבר לפינה. אפילו מרתון ירושלים כבר לא כ”כ רחוק. זה אולי נשמע לכם עוד המון זמן, אבל צריך חודשים כדי להתכונן לאירועים כאלה בצורה נכונה. צריך להתחיל להתאמן ואנחנו מזמינים אתכם למסגרת האימון מרחוק של ראנפאנל, באימון אישי של גיא חלמיש, להכנה לתחרויות. 

מכירים את הרצים האלה שחודשיים לפני המרתון נרשמים ומתחילים להתאמן לבד? זו טעות שיכולה להוביל לפציעות עקב חוסר תכנון, בחירת מרחק יעד שגוי, קצבים גבוהים מדי באימונים (טעות נפוצה) ובעיקר: בגלל עקומת עומס תלולה מדי. עיניים גדולות,  הרצון הזה לבלוע יותר מהר, מוקדם ומיד, גובה מחיר כבד בדמות פציעות כגון שין ספלינטס, שברי מאמץ, ושברון לב עקב אובדן היכולת לגשת בסוף לתחרות. החדשות הטובות: אפשר להימנע מכך.

יש הרבה סיבות טובות להתחיל להתאמן מוקדם והעיקרית שבהן היא עקומת המאמץ שאסור לחרוג ממנה לקראת האירוע. מי שמתחיל 4-5 חודשים לפני האירוע ומתאמן בתוכנית מקצועית, מגדיל את הסיכוי שלו להגיע למרחק המטרה או לשבור שיא (כל אחד ומטרותיו) בצורה בטוחה ונכונה. הטבלה הבאה מראה מה מרחק המטרה ההגיוני עבורכם לאחד מהמרתונים האלה לפי המרחק הנוכחי של ריצה טיפוסית שלכם. המשמעות שלה ברורה:

תקופת אימון לפני תחרות

משמעות הטבלה: צריך להתחיל להתאמן היום!

 • אם אתם רצים היום כ 5 ק”מ – נוכל להכין אתכם ב RUNPANEL אימון אישי לרוץ חצי מרתון בטבריה / ים המלח / ת”א! מלהיב, נכון? זה אפשרי בתנאי שתצטרפו היום לתוכנית ותצליחו לבצע אותה בדיוק ובלי הפרעות.
 • אם אתם רצים היום כ 10 ק”מ- תוכלו לגשת גם כן לחצי מרתון בלבד. לא נמליץ לכם לעשות מרתון אלא דווקא להתמקד בשיפור השיא בחצי. זה פשוט לא מספיק זמן כדי לעלות למרתון (בטח לא לטבריה. אולי זה יהיה אפשרי לקראת מרתון ת”א או ירושלים- בהתאם לכל מתאמן ויכולותיו).
 • כדי לעשות מרתון בינואר פברואר- בצורה אחראית, לפחות בשיטה שלנו, שרוצה אתכם בריאים ושלמים גם אחרי התחרות, אתם צריכים להיות כבר היום קרובים למרחקי חצי מרתון בריצות הארוכות שלכם.
 • מעניין לראות: אם אתם היום במרחק מרתון- ממש לא נמליץ לכם לעשות מרתון נוסף כבר בעוד 4 חודשים. ההפך: נמליץ להוריד מרחקים ולהתמקד גם כן בשיפור מהירות ותוצאות במרחקי 10 ו 21.

הכירו את תוכנית RUNPANEL אימון אישי

זו מסגרת אימונים אישית שבה אתם מקבלים מאיתנו תוכנית מותאמת לכם בצורה ספציפית ונמצאים בקשר שוטף עם המאמן באמצעות הווטסאפ. התוכנית היא אחת ממסגרות האימון המצליחות בישראל ויש בה כבר ניסיון מצטבר של אלפי מחזורי אימון!
מאמן התוכנית, גיא חלמיש הנו מייסד RUNPANEL- גיא הוא ספורטאי ומאמן רב תחומי וותיק. לאורך התנסות ספורטיבית, כתיבה ועריכה של אלפי מאמרים  מקצועיים על ריצה בישראל ב 30 השנים האחרונות, הוא צבר ידע עצום, אותו הוא עיבד למוצר-שירות ייחודי: שיטת אימונים מעולה בה המתאמנים מקבלים הכוונה אישית ספציפית ומותאמת ליכולות של כל אחד בנפרד. בתוכנית אלמנטים ייחודיים ושונים מכל תוכנית אחרת, וביחד עם המומחיות והיכולת להגיב ולדייק אותה לכל מתאמן, היא מדהימה את המשתתפים בה בשיפור תוצאות הריצה באופן חסר תקדים. העלות: 250 ש”ח לחודש בלבד. אין תקופת מינימום להתחייבות. שיפור הריצה מובטח למי שמבצע את התוכנית במלואה.

להצטרפות – מלאו פרטים ונחזור אליכם!

  להצטרפות

  חזרו אלי לרישום לאימון ריצה אישי

  הנה כמה מהדברים שאומרים חברי הקבוצה:

  ענת: “אחרי תקופה של אימונים ללא קבוצה וללא מאמן התחלתי לחשוב לעצמי שאולי בכל זאת כדאי לחפש מישהו שמבין קצת יותר ממני בריצה, ושיכול לתת לי תכנית אימונים. לשמחתי בדיוק אז נתקלתי בפרסום התכנית שלכם, וחשבתי “זה בדיוק מה שאני צריכה”, וצדקתי! את המקצועיות, המחויבות והאיכפתיות שלכם הרגשתי כבר מההתחלה. אפילו שמעולם לא נפגשנו, אני זוכה לקבל יחס אישי ומענה על כל השאלות (ויש לי שאלות!). תכנית ההכנה שלכם למרתון שונה ממה שאני מכירה ומהדרך בה התאמנתי עד כה, אבל אני סומכת עליכם ב-100% ויודעת שאני בידיים מעולות.”

  יובל: “הייתי סקפטי אבל חיייב להגיד שממש לא קשה לראות כמה אתם בעניין, כמה זה חשוב לכם וכמה אתם מקצועני על ורוצים שנצליח, ממש מהלב. חוויה גדולה!”

  עדי: “אני ממש אוהבת את התוכנית ומרגישה שזה ממש מחזיר אותי לדרך הנכונה, וסוף סוף להיות בכושר כמו שהייתי.”

  ויש לנו עוד מאות תגובות כאלה… בואו גם אתם להתנסות.

   להצטרפות

   חזרו אלי לרישום לאימון ריצה אישי