בסתיו ובחורף הקרוב יש כמה תחרויות מעולות שצריך להתחיל להתכונן אליהן כבר כעת. הכנה מקצועית בהנחיה אישית מרחוק בתוכנית האימונים האישית של RUNPANEL תבטיח שתגיעו מוכנים.

מאמן התוכנית גיא חלמיש: “הנסיון הוכיח: כמעט כל המצטרפים שלנו שיפרו את התוצאות הקיימות שלהם גם אם התאמנו היטב קודם לכן. גם מתאמנים וותיקים שהגיעו מקבוצות ריצה מגלים אצלנו שאפשר לשפר שיאים בצורה משמעותית עם אימון אישי מדויק”.

כבר מאוקטובר- אירועי הריצה מתקרבים!

שימו לב, רשימת האירועים מתעוררת, ומספר המרוצים המעניינים גדולה:

 • באוקטובר – יש לא מעט אירועים פופולריים כגון:  מרתון התנ”ך והבוז’ולה.
 • בנובמבר – מרוץ העגור, חצי מרתון מודיעין, מרוץ אייל.
 • בדצמבר – המרוץ הגדול והיעד של רבים הוא מרתון טבריה המהיר.
 • בינואר – תמנע דזרט
 • בפברואר – חודש המרתונים הגדול עם מרתון ארץ ים המלח, מרתון תל אביב, וגם דימונה DMR.

הצטרפו אלינו לתוכנית האימונים של ראנפאנל ונביא אתכם לאירוע מוכנים. התוכנית הטובה בישראל לאימון מרחוק, עם הנחיה אישית של גיא חלמיש, מייסד הפאנלים, שילווה אתכם ויבטיח הכנה בטוחה ונכונה ב-250 ש”ח בחודש בלבד. להצטרפות: 

  להצטרפות

  חזרו אלי לרישום לאימון ריצה אישי

  הטעות: לחכות לרגע האחרון

  כולם שמעו על המונח “סרגל מאמצים” – הוא בא לבטא את הצורך לתכנן בהדרגתיות את העומס באימונים. העלאת מרחק מהירה מידי בזמן קצר מדי אינה מומלצת לרצים משום שהיא יכולה לגרום לפציעות. הטעות הנפוצה ביותר של רצים היא “מהר מדי חזק מדי”, והתוכנית בנויה כדי לטפל בכך. תוכנית חכמה ויעילה מאפשרת לבנות עומס בצורה מתונה ואחראית. 

  לרוץ מהר יותר – זה קל!

  אנחנו יודעים איך לשפר לכם את המהירות, וזה לא אומר שצריך לקרוע לכם את הצורה באימונים!

  אחד הדברים הכי נפוצים שאנחנו נתקלים בהם, הם מתאמנים שעובדים על רמות דופק גבוהות מידי. כמעט כל מתאמן חדש שמגיע אלינו מופתע מכך שאנחנו מבקשים ממנו לרוץ הרבה יותר לאט ממה שהוא רגיל בחלק מהאימונים. המתאמנים מגלים שאפשר להתכונן עם מקטעים של מנוחה בתוך הריצות, ובכלל – לומדים לרוץ אחרת לגמרי ממה שהם היו רגילים. ולמרות זאת – שוברים שיאים ומגלים שהמהירות שלהם עולה. 

  להצטרפות: 

   להצטרפות

   חזרו אלי לרישום לאימון ריצה אישי

   בניגוד לקבוצות ריצה, פה הקצב הוא רק שלכם

   מתאמנים רבים שמגיעים אלינו מקבוצות ריצה ועבודה עם מאמנים אחרים מגלים שהם בכל זאת משתפרים בתוכנית של ראנפאנל בצורה דרמטית. מדוע? משום שאימון אישי מותאם הוא מוצר אחר, שמאפשר דברים אחרים למאמן: זו הנחיה אישית המותאמת רק לכם. כל קילומטר בתוכנית הוא מדויק וספציפי לטווחי הדופק והיכולת שלכם. לכן גם אם אתם רצים מתקדמים, רצים הרבה ק”מ שבועיים, והגעתם לנקודה בה קשה לכם להשתפר – אנחנו נוכל להביא אתכם לקפיצת מדרגה ושיאים חדשים.

   גיא חלמיש, מאמן התוכנית של RUNPANEL ומייסד הפאנלים

    

   אימון מתי ואיפה שבא לכם

   אימון בקבוצות ריצה הוא מעולה- אבל ברור שהוא לא מתאים לכל אחד. אחד היתרונות של אימון אישי מהבית הוא המקום והזמן: אתם לא תלויים באף אחד חיצוני, לא חייבים להתיישר לשעות וימים קבועים. לפעמים בכלל אין ביישוב שלכם קבוצת ריצה, או שיש אבל היא נפגשת בבוקר השקם ואתם בכלל אנשים של אימוני ערב (או הפוך). בתוכנית שלנו אתם מקבלים את האימונים אליכם לטלפון ולאימייל, ומאמן התוכנית זמין לכם כמעט 24/7 בווטסאפ לכל שאלה.

   *  ויש גם הטבה בקניית שעון ריצה קורוס לכל מתאמן בתוכנית!

   להצטרפות: 

    להצטרפות

    חזרו אלי לרישום לאימון ריצה אישי

     

    👇👇👇 אגב, אם לא הבחנתם רצינו לבקש – הקוביות האלה פה בתחתית כל כתבה – קל לשתף כתבות באמצעותן: