רוצים לקנות נעליים חדשות אבל מבולבלים עם מלא פרמטרים וטכנולוגיות? ליין הנעלים של אנדר ארמור מציע מגוון אפשרויות עם התאמה לכל אחד והריצה שלו – יצאנו לעשות לכם סדר במגוון דגמים לריצה מקצועית. 

אנדר ארמור (Under Armour, ובקיצור: UA), החברה האמריקאית שכובשת את העולם עם ביגוד ספורט מתקדם בעל טכנולוגיות ייחודיות, לא משאירה את תחום ההנעלה בצד. מגוון הדגמים שיש לחברה להציע, באים עם פיצ’רים טכנולוגיים מעניינים והכיוון של טכנולוגיה דיגיטלית לא פוסח גם על דגמי הנעליים של החברה. 

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

קו פרשת המים בסוליה

את החלוקה הראשונה של דגמי הנעליים אפשר לעשות לפי התאמה לקהל יעד. צריך להבין לאיזה צד אתם שייכים כדי לבחור את התת דגם הטוב לכם. במקרה של אנדר ארמור – ישנם שני סוגים עיקריים המתייחסים לסוליה עצמה – סוליית ה-FLOW וסוליית ה-HOVR. על כף המאזניים צריך לבחור בין סוליה קלת משקל אך די קשיחה, לסוליה מפנקת בשיכוך עם שלל פיצ’רים טכנולוגיים אך יותר כבדה.

סוליה נעלי ריצה

UA FLOW 

סוליות אלו עשויות ממקשה אחת בלבד ומאופיינות בקשיחות שלהן בזמן ריצה. הסוליה עשויה מסוג של קצף מאוד עמיד המאפשר לסוליה להחזיק זמן רב גם ללא תוספת גומי שמגן על השחיקה. היתרון הכי בולט בסוג זה של סוליות, הוא המשקל והן בין הקלות שיש בשוק. הנעליים עם הסוליה הזו מיועדות לקהל יעד של רצים מהירים או רצי תחרות שמשקל הנעל חשובה להם.

אנדר ארמור נעלי ריצה

UA Velocity Flow

דגם זה מצויין לרצים מהירים הנהנים מסוליה קשיחה ומתגלגלת. הנעל מאוד קלה ועל אף החומר הספוגי שממנו עשויה הסוליה, התחושה עדיין די קשיחה. הגפה העליונה עשויה בטכנולוגיית Warp בעלת גמישות המתאימה את עצמה לתנועות הרץ ובכך מאזנת את הקשיחות של הסוליה אך עדיין שומרת על אחיזה בחלק העליון. הריצה הופכת להיות יותר אפקטיבית, קלה ונוחה באותה מידה. נעל זו מגיעה במגוון צבעים וללא ספק תמשוך את העין של הסובבים אותכם. היא פשוט יפה מאוד.

UA HOVR

עם סלוגן של ״רוץ רחוק עם ריחוף של שיכוך והחזר אנרגיה חזרה לגוף״, די ממקם את הסוליה בצד השני של הסקאלה. היא רכה, היא בנויה מכמה שכבות ויש לה צ׳יפ אלקטרוני המתחבר לאפליקציית MapMyRun שמזין נתונים מהפעילות הספורטיבים שלכם. 

הצ׳יפ יודע להעביר לאפליקציה 4 מדדים: מס’ צעדים לדקה, מרחקי צעד, זווית נחיתה (באחוזים – כאשר אפס היא נייטרלית, זווית שלילית היא נחיתה קדמית וזווית חיובית היא נחיתת עקב), וזמן על הקרקע. הסוליה עשויה משתי שכבות עיקריות ושכבת גומי מגן. הגמישות והרכות מול הקפיציות של החזר האנרגיה חזרה לרגל, נותנות לרץ תחושה של ריחוף.

Machina 3

נעל המרחקים שבחבורה עם מנגנון שיכוך מצויין. תחושת השיכוך והריספונסיביות (“קפיציות”) שלה מרשימים ומייצרים תחושת הגנה. זה לא פשוט לייצר את התמהיל הזה בין תחושה של נעל שגם משככת כמו שצריך וגם מגיבה כמו שצריך. החוויה של הנחיתה היא של פיזור האימפקט בצורה אופטימלית, וזה מורגש במיוחד בירידות כשאתם סופגים את כל המכה.

 • התחברות לאפליקציית MapMyRun
 • סוליית HOVR עם מקסום אפקט הקפיציות והחזר אנרגיה
 • במבחן בראנפאנל
 • מחיר: 649 ש״ח לפני הנחות
 • הדגם קיים בחנויות אבל עוד לא זמין ברכישת אונליין

נעלי ריצה Machina 2.5

Mega 2 Clone

נעלי המגה 2 קלון באים עם מערכת גפה עליונה מיוחדת היודעת להתאים את עצמה לכל מבנה כף הרגל. היא עשויה מבד עם תבנית אחידה, כל חלק מתכווץ ומתרחב על בסיס מבנה כף הרגל וכך הגפה העליונה מקבלת את הצורה המדויקת כדי להיות הכי צמודה שאפשר. נעל זו נהנית מכל פיצ’ר אפשרי שיש לחברה להציע ותהיה מצויינת לאנשים שעושים הכל מהכל.

 • מערכת Clone להתאמת הרגל
 • סוליית HOVR עם מקסום אפקט הקפיציות והחזר אנרגיה
 • במבחן ראנפאנל
 • התחברות לאפליקציית MapMyRun
 • מחיר: 699 ש״ח לפני הנחות
 • באתר החברה

Mega 2 Clone Under Armour

סיכום

יש מגוון ויש ממה לבחור, כל אחד בסופו של דבר יכול מצוא את המכסה המתאים שלו – או את הנעל לכף הרגל. כל נעל באה עם יתרונות וחסרונות בהשוואה לסוג ריצה בו אתם עוסקים. מיקוד המטרות שלכם בחיים, ימקד את הצורך לדגם ספציפי. אם זו נעל קלילה אך קשיחה בהרגשה להישגים של תוצאות או נעל נוחה ורספונסיבית היותר טובה לאימונים. כל אחד עם מה שהוא אוהב ומה שמתאים לו.