חנות הדגל של ING sports – יבואנית נעלי On Running, ומותגים נוספים ברחוב הברזל 34 בת”א עברה שדרוג משמעותי, והפכה לאחת מחנויות הדגל הספורטיביות המדהימות בישראל! 

אי אפשר לפספס את החנות: מסלול ריצה משובח מוביל מהמדרכה ישירות לפתח החנות דרך עגלת קפה, שמכניס אותנו לאווירה של מותגי הפרימיום לספורט של ING. הרעיון של החנות להביא לארץ את הקונספט של חנויות איכות מחו״ל, ברמה שלא ראינו פה. 

מהאינסטגרם של RUNPANEL:

הנה ה Reel שעשינו שם (עקבו אחרי runpanel.co.il@ לעוד כאלה!):

השקת ה Cloudmonster

ממש לאחרונה השיקה ING את הדגם החשוב השנה: Cloudmonster 2 לצד אחיו התחרותי יותר, דגם ה- Cloudmonster Hyper שיושק באפריל. המונסטר הוא דגם שיכוך מקסימלי וסוליה גבוהה לאימונים ארוכים וצבירת מרחק. הסוליה מקלה בקילומטרים הארוכים, תוך שימור יעילות ותגובתיות. הוא מפנק אך ריספונסיבי. ההייפר הוא גרסת התחרות שלו. 

הקלאוד מונסטר 2 – דגם ההשקה

600 מטרים בסטנדרטים של חו”ל

ישראל חן, בעלים ומנכ”ל של ING Sports מספר: “חנות הדגל של ING Sport שמחזיקה את מגוון דגמי On הוקמה על שטח של כ-600 מטר: 300 חנות, כ 200 מחסן, ועוד כ 100 בדק הקדמי שיש בו גם עגלת קפה.
במסגרת העבודה עם On Running מאוד חשוב לנו לחבר את המותג לקהילה, לספורט וקיימות – הקמנו את עגלת הקפה שתגבה סכומים סמליים ותופעל על ידי בעלי צרכים מיוחדים. לצערנו העירייה לא אישרה את הפעלתה במתכונת הזו, ולכן העגלה תפעל בסופי שבוע כדי לפנק את הבאים לחנות עם סודה, מים וקפה ללא עלות. 

ING Sports

ING Sports

בנוסף גם On Running וגם אנחנו ב- ING sport מדגישים ערכי קיימות, טכנולוגיה ועיצוב. אנחנו רוצים לעודד את הלייפסטייל הפעיל והבריא – ריצה, ספורט, סקייט, גלישה, טיולים או יוגה: פנה לך שעתיים ביום לעצמך ותהייה אדם טוב יותר ובריא יותר. און מובילה את הקטגוריה הזו בעולם עם טכנולוגיות כמו CloudTec ואחרות, ו ING מתכוונת לפתוח עוד חנויות שיקדמו את התפיסה הזו בקרוב- בדיזינגוף סנטר ובאילת.”

הקיר של נעלי הריצה On Running 

הקיר של נעלי הריצה On Running

Outlet עם הנחות של 40%-60% 

למרות שהחנות היא סופר פרימיום החלטנו להקצות לה קומת עודפים (אאוטלט) של 70 מטר – אזור ״last chance״ שבו  דגמים של עונת קודמות, סוג א׳ בלבד ובמידות שונות. אבל הדגמים מעולים, ואולי הצבעים יהיו לטעמכם יותר מאלה של השנה. המחיר באאוטלט: 50% בממוצע מהמחירון לצרכן. יש הנחות נוספות של 15% לחברי מועדון ING Sport 

בקומה השנייה: האאוטלט!

בקומה השנייה: האאוטלט!

On – לא רק נעלי ריצה

און מתרכזת השנה ברץ החובב והמקצועי, אבל היא מרחיבה גם מעבר לכך ומציגה נעליים וביגוד לתחומים נוספים, וכולם פה בחנות: 

  1. נעלי ריצה – גם לרצים מתחילים וגם לרצים רציניים יותר מקבוצות ריצה ותוכניות אימון
  2. אימון – נעלי ספורט למטרות מגוונות כגון חדר כושר, שיעורי סטודיו ואימון פונקציונלי. 
  3. נעלי ״כל יום״ – סניקרס מעולים וגם נעלי ספורט לשימוש יומיומי, לעבודה ופנאי. 
  4. נעלי טיולים והייקינג – נעלי הליכה, עם הגנות ואחיזת קרסול לרמות שונות של טיולים. 
  5. טניס – עם הכניסה של רוג׳ר פדרר כשותף בחברה השוויצרית, היה ברור שזה יגיע…
אזור נעלי הטיולים

לא רק ריצה: גם סניקרס, טניס, קז’ואל, ונעלי הטיולים

בנוסף בחנות המדהימה הזו, יש עוד כמה מותגים לתיירות ומטיילים, לסקייטרים וגולשים, ולנשים סטודיו ויוגה: 

Cassall – ספורט, פנאי ויוגה משבדיה

מותג שבדי שהוקם בשנות ה 80, החל מביגוד לסטודיו והתרחב לפנאי, ספורט ויוגה. הם חזקים במיוחד בביגוד לנשים (אבל יש גם מעט לגברים). המוצרים שלהם בני קיימא, ובאיכות גבוהה. הסגנון העיצובי שלהם מאוד נקי ומינימליסטי. הם מאוד חזקים בחזיות ספורט לנשים והמוצרים שלהם נחשבים פרימיום איכותי מאוד. 

חזיות ספורט של Cassall

חזיות ספורט של Cassall

Tropicfeel – טיולים ותיירות בדגש על נוחות

חברה ספרדית לביגוד טיולים ותיקים לנסיעות. הנעליים שלהם מאופיינות בכך שהן מחומרים ממוחזרים עם חשיבה רבה על איכות הסביבה. הן עמידות במים, מתייבשות מהר, ומאד נוחות לטיולים. התיקים שלהם מתוכננים בתבונה, ולמרות שהם קטנים הם יכולים להכיל המון, עם חלוקת אזורים והרחבות מעניינות וחכמות. הביגוד שלהם מאוד שימושי כמו מכנסים עם הרבה כיסים או מודולריים. 

ביגוד ספורט, מעילים ועוד

ביגוד ספורט, מעילים ועוד

Cariuma – סקייט וגלישה ברמה אחרת מברזיל

מותג לייף סטייל של סקייט, גלישה ויום יום. המוצר העיקרי שלו הם נעליים. הקימו אותו שני ברזילאיים מעולם הבורד שרצו מותג איכותי שדואג לסביבה, ועמיד – הסקייטרים תמיד מתלוננים שהנעליים מתפרקות להם אחרי זמן קצר והם רצו מוצר איכותי יותר. הם עובדים עם שעם וחומרים ממוחזרים בלבד. בעניין העמידות, מוצאים בהן תפירות כפולות וסוליות מיוחדות. גם שיטות הייצור שלהם ממזערות זיהום ושומרות קצת יותר על הסביבה. על כל זוג נעליים שהם מוכרים, הם שותלים שני עצים באמזונס! 

בשיווק הם עושים שיתופי פעולה עם מותגים וחברות כמו נשיונל גיאוגרפיק, סנופי, סימפסונס, מלחמת הכוכבים ועוד. 

סניקרס יפהפיים של קריומה (Cariuma)

Reshoevn8r

זו חברה לחומרי ניקוי ושימור נעליים. היא הוקמה בארה״ב ב 2010 עבור ה״סניקר-הדס״ – שמשמרים, מנקים וצובעים את הסניקרס שלהם. רישובינייטר רצו לייצר מוצר יעיל לניקוי ולשמר את הנעליים על בסיס מוצרים טבעיים. נוזל הניקוי שלהם הוא 100% טבעי ומנקה מעולה. 

ON הסניקרס של רוג’ר פדרר

הודעה לעיתונות מאת: ING sports