לוח המאמנים וקבוצות הריצה של RUNPANEL הוא הלוח השלם והמלא של קבוצות הריצה בישראל. הוא משרת כמות אדירה של רצים המחפשים קבוצה באזור מגוריהם – וגם את המאמנים: אנחנו מעבירים אליהם את הפניות במתנה ללא תשלום כתמיכה שלנו בענף הריצה. לאחרונה ביצענו שידרוג חשוב ללוח להקל במציאת מסגרת אימון באמצעותו:

אתר RUNPANEL תומך ברצים ובמאמנים

הלוח מחלק את ישראל לאזורים שונים, ומאפשר לכל אחד להקיש על מפת ישראל ולקבל רשימה מלאה של כל קבוצות הריצה בכל איזור. באמצעות הלוח ראנפאנל תומך במאמני הריצה בישראל: העברנו עד היום מאות פניות (לידים – Leads) של מתאמנים למאמנים שונים בכל הארץ. בצורה הזו אנחנו עוזרים גם לקוראים שלנו למצוא קבוצות ריצה וגם למאמנים להתפרנס ולהגיע למתאמנים חדשים שיגדילו את קבוצתם. העברת לידים היא תחום שבכל העולם גובים עליו כסף כשירות עסקי, אולם אנחנו עושים זאת ללא תשלום פרו בונו כתרומה ותמיכה בקהילת הריצה. התועלת שלנו באה בכך שאתם נכנסים אלינו לאתר, נרשמים לניוזלטר שלנו, ומעט מהרצים גם מצטרפים לשירותי האימון שלנו.

לכניסה ללוח

שדרוג לוח הקבוצות

לאחרונה ביצענו שדרוג של לוח הקבוצות של RUNPANEL. באופן הזה דאגנו לכך שתוכלו למצוא בחיפוש ממוקד יותר את הקבוצות באזור שלכם. בכל אחד מהאזורים האלה תהיה כמות קטנה יותר של קבוצות שתוצג בעמוד אחד בלבד ללא צורך בגלילה מרובה וזה נוח בהרבה:

עזרו לנו לעזור!  

גם אתם יכולים לעזור לקהילת הריצה:

  1. רוצים לעזור למחפשים ולמאמנים? כשאתם רואים אנשים שמחפשים קבוצות ריצה בפייסבוק- שתפו את לוח הקבוצות המלא של ראנפאנל, וכולם ירוויחו!
  2. מכירים קבוצת ריצה שאינה מופיעה בלוח? אנא עדכנו אותנו בטופס צור הקשר באתר.

לכניסה ללוח הקבוצות לחץ כאן

 


רוצים לשפר בצורה דרמטית את המהירות שלכם?
לקבל תמיכה מקצועית כדי לא לעשות טעויות?
לחצו פה למידע על תוכנית אימון הריצה האישית בהנחית גיא חלמיש