אנחנו בד”כ אנשים ממש סובלניים ונחמדים, אבל מדי פעם גם אצלנו מתגלה הפיוז. אז כן, גם אצלנו יהיה ה Listical הזה- והוא בטוח יכול היה להיות ארוך יותר. הנה רשימת רצים מעצבנים שאנחנו לא רוצים לפגוש בריצה, או לפחות אלה שאנחנו ממליצים לכם לנסות לא להיות כמותם:

1. צועקים אפ אפ אפ בסתם אימון

בוא נרגיע, בסדר? בכלל, לצעוק בציבור זה משהו שעדיף להמנע ממנו, אולי לידכם לא ממש נהנים מהצעקות שלכם? אבל בתחרות- זה סיפור אחר לגמרי. שם אנחנו רוצים עידוד! (אל כל הכתבות של איגור מינץ לחצו פה).

2. רצים מוכרים מאותו איזור שלא אומרים שלום

אנטיפטים יש בכל מקום, אבל זה לא אומר שצריך לתמוך בהם… אמנם, הנידה בראש או הרמת יד חלילה, עולה איזה 30 קלוריות, אבל תתאמצו, טוב? (אל הכתבות של ורדי בכור)

3. כל מי שבדיוק סיים את המרתון הראשון שלו…

אנחנו מפרגנים, באמת, כל הכבוד! עשיתם דרך, הוכחתם שאתם יכולים, המסע שלכם מדהים, אתם אדם טוב יותר, הסיפור שלכם מרתק, עוד שנייה TED והארוורד מזמינים אתכם להרצאות… (כנראה שלא…).  (אל הכתבות של אורי ארבל)

4. ציוד מוגזם ביחס למרחק

אתה מגיע לחצי מרתון בשטח, בואו, זה בסה”כ סביב השעתיים בריצה איטית ואתם בסיום. לאורך כל הדרך יש עמדות שתיה, ומזון… ואז רואה את החברה עם הווסט, בנדנה, מקלות הליכה, גרבי הלחץ והמון פאלברה. גופיה מכנס ונעלי ריצה יספיקו, בנאדם. (אל הכתבות של אורי ארבל).

5. קבוצה שרצה וחוסמת את כל המדרכה

מעבר למטרד שזה עושה למי שמהיר מכם וצריך לעקוף,  אנחנו מזהים פה בעיה עמוקה יותר ומאוד ישראלית: אנשים שלא מכירים את הקונספט של התחשבות ומודעות למה שקורה סביבם, ובכלל לאחרים. אל תהיו כאלה.  (הכתבות של אור לין).

6. אנשים שרצים בנתיב אופניים

זה עוד מקרה פרטי של בעית חוסר ההתחשבות בסביבה. לא ראיתם שיש שם סימון של אופניים או שפשוט לא אכפת לכם להפריע לכל מי שהוא לא אתם?  (הכתבות של אור לין)

7. מעודדים במרוץ רק את חברים שלהם

אתה רץ במרוץ, סוף סוף יש קהל שם בפינה בהמשך (השאר ריק…). אתם כבר שם? יאללה זרקו שריקות עידוד לכל מי שעובר לא רק למשפחה/חברים שלכם. (אל הכתבות של רון סיטנר).

8. גנבי המרוצים- רצים בתחרויות ללא תשלום ומספר

תופעה מדהימה שבה אנשים מתפלחים לאירוע בתשלום כשברור שכל מי שמסתכל עליהם רצים שם בלי המספר, מבין שהם באו במיוחד למרוץ, אבל לא משלמים על השירותים שהמרוץ נותן להם- שירות שעלה לא מעט ליזמים. מגעיל. (אל הכתבות של גיאחה)

9. רצים ללא חולצה

אנחנו מבינים שאתם עפים על עצמכם, אבל בואו, חסכו מאיתנו את היעף, הריח, והשערות על החזה במסלולי הריצה ועל המדרכות (אל הכתבות של גיאחה).

10. רצים שמלכלכים את הסביבה

ללכלך את הסביבה זה אקט מכוער בכל מקרה, ועדיין רבים עושים אותו בלי להתחשב בכלום. רצים שמלכלכים מבאסים אותנו במיוחד. יש לנו איזה רצון נאיבי כזה לקוות שאנשים שמשקיעים כך בתחביב שלהם, ונהנים מהסביבה, יתיחסו אליה טוב יותר (אל הכתבות של דנה צימרמן).

11. לא זזים הצידה

דורסנות באימונים ובמרוצים- משפחת האני פה ואני לבד, וכולם יזוזו הצידה היא משפחה חוזרת של התנהלות בקרב היצורים שעדיף לא לפגוש במרחב הציבורי. דרגה אחת מעל היא קורטוב של אלימות על הגישה הזו (אל הכתבות של דנה צימרמן).

 


תוכנית האימון האישי של RUNPANEL לריצה: רוצים לשפר בצורה דרמטית את המהירות שלכם? לקבל תמיכה מקצועית כדי לא לעשות טעויות? לחצו פה למידע על התוכנית האישית