כוכבת האולטרה מרתון המקסיקנית אלכס “צ’יקוריטה” רודניה הפכה לאישה הראשונה שהגיע בריצה וטיפוס אל 3 פסגות הרי הגעש האלה במקסיקו בפחות מ 24 שעות. 

מאת: רדבול, הליוס ניאטו, מרקוס פרו

כמובן שזה ביצוע ספורטיבי מגניב ובטוח שאינו קל, אבל הדרמטיזציה של “האישה הראשונה שעשתה את זה קצת משעשעת אותנו. זה מצטרף לרשימת שיאי הביזאר שרדבול נהנית לעדכן את העולם לגביהם כמו שיא העולם באולטרה מרתון על מסילה (יש להודות שבמבט אחור היה רלבנטי יותר מששיערנו לפני הקורונה). עדיין יש בזה משהו כייפי ומגניב, במיוחד כשזה בא עם סרט וסדרת תמונות יפהפיות.


הצטרפו לערוץ ראנפאנל בטלגרם – כתבות ריצה מעולות!


צ’יקוריטה הנה בת 30, התאמנה בטאקוונדו ובחתירה (בסירות) עד שהפכה לאובססיבית על ריצה. זה הוביל אותה להתאמן במשמעת קשוחה של 10 שעות ביום בספורט שעוזר לה “לעצור מלחשוב”. האמת, נשמע לנו מקור מוטיבציוני קצת מטריד. 

פסגות הרי געש

היא ניצחה את הספרטן רייס של 2016 ו 2017 במקסיקו, ורצתה לבחון את עצמה ברף גבוה יותר עם האתגר המיוחד במדינת הולדתה- מקסיקו. 

פסגות

ההתחלה באזור מקסיקו סיטי- משם מגיעים לפסגת ה Pico de Orizaba, ממשיכים אל Iztaccíhuatl ומקנחים ב Nevado de Toluca ביום אחד. היא לוותה בצלמי מערכת רדבול מרקוס פרו ובמאי סרטי הרפתקה הליוס ניאטו להפקת סרט קצר על שלושת הפסגות. 

מזג אוויר קיצוני, תנאי שטח שאינם מסבירי פנים, ותנועה כבדה הוסיפו מכשולים ומורכבות לצוות כשהם יצאו לפסגה השנייה מהשלוש. לבסוף השלימו את האתגר ב 22 שעות, ניצחון גדול לרודניה שלא היתה רגילה להתמודד עם רמת הקושי הזו. 

אוהבים כאלה תכנים? אם כן- כנסו לעמוד הפייסבוק שלנו, שתפו, וגם- הגיבו עם האתגר המומצא שאתם חולמים לייצר לעצמכם כדי להכריז שאתם “הראשונים לעשות משהו”!

איזה פסגות פרטיות אתם רוצים?

החברה שהעבירו אלינו את זה מתייגים זאת בדרמטיות: “עשתה היסטוריה”… אפעס. לא. אנחנו קצת יותר רגועים: היא לא עשתה היסטוריה היא עשתה אירוע פרטי שמצטלם מאוד יפה, והשיגה יעד קשה במיוחד שהגדירה לעצמה. התמונות ונופים מאוד יפים אז מגניב לראות אותם ולהעריך את הביצוע. אבל היסטוריה זה תאור שנשמור לרגעים היסטוריים באמת.

ואם לחבר לעידן הקורונה, זה גם מזכיר לנו משהו נחמד: כל אחד מכם יכול להחליט על היעד הפרטי שלו ושל עוד שני חברים. ובהיבט הכלכלי שכולנו נרגיש בקרוב: את המרתון אתם יכולים אבל לא חייבים לעשות באירוע ריצה מסחרי שיסרב להחזיר לכם דמי רישום אם יבוטל. הפסגות ברמת הגולן, בגליל ובהרי ירושלים נמצאות שם תמיד- בשבילכם. את פרויקט הגמר הגרנדיוזי שלכם אתם יכולים לצייר בעצמכם. סתם, אופציה, שהדבר הזה מזכיר לנו.

הצטרפו אלינו לדיוור – רק פעם בשבוע

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים