סיכומים זה כיף. השנה היתה שנה מדהימה בראנפאנל, שנה בה כמעט והכפלנו את כמות הקוראים שלנו והפכנו לאתר הריצה המוביל של ישראל. מה עניין אתכם במיוחד? איזה כתבות היו חביבות הקהל השנה? הנה מצעד המובילות. 

1. לוח האירועים של ראנפאנל

מעל 56,000 כניסות היו השנה (של 42,000 קוראים שונים זה מזה!) להודעה החודשית שלנו עם עדכון רשימת התחרויות! כן, זה הפך להיות הלוח העיקרי המוביל והכי שימושי בישראל לכל הרצים. לפה נכנסים כשרוצים לראות חלוקה מרכזת של כל תחרויות הריצה בישראל, מעודכנת אחת לחודש. לכן גם יש פה חסויות של שלוש תחרויות מובילות: מרתון ארץ ים המלח בפברואר, מרתון ירושלים במרץ, והר לעמק במאי. 

2. גרמין, סונטו ופולר – מי מדויק במרחק? 

גרמין פולר וסונטו – מי הכי מדויק במדידת המרחק? כתבה איכותית מאוד של שחר אלוש הביא 6000 אנשים להכנס ולקרוא. מדידות דיוק מדידת המרחק של שלושת מותגי שעוני הריצה המובילים בעולם. בנינו לשם כך גלגלת מדידת מרחק ועשינו מדידות חוזרות על מרחק ידוע במדויק. גילינו שהם לא שווים ביכולותיהם. היה מנצח, נשבעים לכם, לא ידענו מי הוא יהיה מראש. 

3.גרמין סונטו ופולר – מי מדויק בדופק? 

גרמין סונטו או פולאר – איזה שעון מודד דופק הכי מדויק? 5300 אנשים נכנסו לכתבה השנייה של שחר אלוש בסדרה הזו. הפעם הסתייענו בחדר הארגומטריה המקצועי של מכון רפואת הספורט מדיקס בהדר יוסף והשוונו את שלושת השעונים למכשיר האקג על מסילת הריצה! מי דייק? מי פישל? הכל בכתבה…

4. לקראת המרתון עם RUNPANEL challenge

נפתחת תוכנית ההכנה למרתון תל אביב ומרתון ירושלים – כ 5000 קוראים התעניינו בקבוצת הריצה החדשה והייחודית של הפאנל: גיא חלמיש מאמן אתכם מהבית לקראת האירועים הגדולים (בתשלום). זו קבוצה ייחודית שמשלבת בין ריצה אישית, תוכנית אימונים ייחודית ומעולה והדרכה אישית וייעוץ של שני המאמנים במחיר מאוד נגיש. שווה להצטרף וזו גם תהייה דרך יפה שלכם לתמוך באתר הזה כדי שנמשיך לתת לכם תוכן ריצה מושקע! הכניסו פרטים פה ונחזור אליכם:

  לקבלת פניה ממאמן

  אנא צרו קשר

  5. טבלת מהירויות – קצב ריצה לק”מ

  איך יודעים מה הקצב לק”מ עבור תוצאה מסוימת במרחקי הריצה? זה כלי שימושי שנמצא אצלנו ופורסם השנה. טבלה עם מהירות לק”מ והזמן שהיא תייצר לכל מרחק: מ-5 ק”מ ועד למרתון. 4100 כניסות היו לעמוד הזה. 

  6. מבחן אדידס Pulse Boost HD

  ADIDAS משיקה נעלי ריצה חדשות: PULSE BOOST HD – אז איך הן? קיבלה עניין יפה השנה, עם 3800 קוראים למבחן של תומר רוזנפלד. אלה נעלי הריצה העירונית של אדידס, עם הרחבת הפלטפורמה ליותר יציבות גם בחדר הכושר, ועיצוב מגניב מאוד. 

  7. חיזוקים מומלצים לריצה

  הכתבה של דפנה פרחי: 4 תרגילי חיזוק מומלצים למתאמנים בריצות ארוכות מביאה המלצה ברורה, סגורה ותפורה לתרגילים שכדאי לעשות לצד אימוני הריצה שלכם. המלצות כאלה פשוט עושות לנו את החיים ברורים ומשפרות את היכולות שלנו, אז ברור למה מעל 3500 קוראים התעניינו בכך.

  8. התנסות ראשונה בפניקס 6

  גרמין פניקס 6X SAPPHIRE – התרשמות ראשונה. כן גרמין מעניינת אתכם, ושלוש כתבות שמתעסקות בה נכנסו לטופ 10, מעטו של שחר אלוש! ברור שכתבת התנסות ראשונה בפניקס מייד אחרי שהושק, יצרה לא מעט כניסות: כ 3400. 

  9. מבחן לנעלי On Cloudswift

  נעלי ריצה במבחן: ON CLOUDSWIFT – פיתוח חדש לאספלט העירוני – כתבת מבחן של אורי ארבל, שקיבל את הנעל האורבנית של און וגם סרט וידאו בכיכובו, ו 2600 קוראים:  

  10. מתי להחליף נעלי ריצה? 

  כל כמה קילומטרים צריך להחליף נעליים? היא הכתבה של איגור מינץ, שמטפל בנושא מרכזי לשיחה. המקובל הוא שצריך להחליף כל 500-800 ק”מ, אבל מחקרים מראים שמצד אחד נעליים הם לא המשתנה המהותי ביותר בפציעות, ומצד שני- שהרצים לא באמת מבחינים בנעל שרמת השיכוך בה יורדת. כ 2500 כניסות. 

  כתבות מובילות משנים קודמות – גם ב 2019

  יש כתבות באתר שלא פורסמו השנה אבל נכנסו אליהן בכמות אדירה גם השנה, בין השאר בעקבות קישורים בולטים באתר או חיפושים בגוגל: תוכנית האימון שכתב גיא חלמיש לרצים מתחילים קיבלה מעל 9000 כניסות ב 2019, גם “איך מתחילים לרוץ” כתבה הנותנת את כל הטיפים החשובים קיבלה כמות כניסות אדירה מעל 7000 כניסות. מבחן ה Venture Peak של און גם הוא עדיין מכניס הרבה קוראים: כ 4800 השנה למרות שפורסם ב 2017. כתבה נוספת שמככבת מ 2017 היא “תרגילים לחיזוק שרירי הליבה” של אור לין קיבלה כ 4000 כניסות גם השנה. כתבת נעלי ההוקה לכביש היא מ 2018 אך גם ב 2019 נכנסו אליה כ 3900 קוראים.  


  אל תפסידו את הפאנל. אחת לשבוע- ניוזלטר מעולה אליכם – נרשמים פה: 

  הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

  מאשר משלוח פרסום ועדכונים