קבוצת כניסה חדשה לתחום ה Trail Running- ריצת שבילים בהרים, נפתחת ומזמינה אתכם להצטרף לחוויה האדירה הזו!
את הקבוצה יאמנו מאמני קבוצת האולטרה מרתון Summit: אילן פריש ורומן ספיבק, ואנחנו ב-RUNPANEL נלווה אותה מקרוב. 

הודעה לעתונות מאת: קבוצת הריצה- Trail Running

הקבוצה מיועדת לרצי כביש (רצי 10 ק"מ עד מרתון), טריאתלטים ואנשי ברזל המעוניינים ללמוד ולחוות את הסגנון המלהיב ביותר בעולם הריצה- להיט ספורט צומח המשלב בין טיפוס הרים, טיולים וריצה אתגרית בשטח.


רישמו ביומן: מפגש היכרות ב 12/12/18
בחנות Outsiders, רחוב החשמונאים, בשעה 18:30


מה זה Trail Running?

ריצת שבילים, או Trail Running היא ריצת שטח מהסוג היותר מאתגר: ריצה ב"סינגלים" שהם שבילי הליכה ואופניים צרים, עם עליות, סלעים, דרדרת וחוויה שונה לגמרי מריצת הכורכר ובוודאי מריצת הכביש הרגילה. יש סינגלים כאלה שהם "מתורבתים" יחסית וחלקים ויש כאלה שהם מרובי סלעים. נכון שניתן למצוא סינגלים ללא עליות דרמטיות, אבל חלק עיקרי בסגנון ה-Trail Running הוא ריצה הררית, ולכן יש בה עליות משמעותיות לצד ירידות חזקות.

למה כדאי לי לרוץ Trail Running?

יש המון סיבות טובות לשלב Trail Running באימונים שלכם: ברמה הפסיכולוגית, הגיוון מריצות הכביש והשטח הרגילות שלכם יכניס לכם אנרגיות חדשות לריצה וישבור את השגרה. אתם תגלו עולם חדש ומדהים שבו אתם יוצאים אל הטבע, והריצה הופכת לטיול מדהים.

ברמה הפיזיולוגית יש ל Trail Running תועלות אדירות: זו ריצה שמפעילה את כל הגוף, מחזקת את הליבה, פלג הגוף העליון, ומאוד מחזקת את הרגליים: הן את השרירים הגדולים שעובדים חזק כשמטפסים הר ומאות "מדרגות" בדרך למעלה, והן את השרירים הקטנים והמייצבים. אותנו לא יפתיע אם התוצאות שלכם ישתפרו גם בריצות הכביש שלכם אם תדעו לשלב את ריצת השבילים בצורה נכונה בשגרת האימונים שלכם.

איפה מתאמנים ולאיזה מרחקים?

קבוצת Trail Running תפעל באמצע השבוע במרכז (בין הרצליה להדר יוסף) ובהמשך בסופי שבוע תנדוד אל השבילים היפים בהרי ירושלים, הכרמל ועוד. אלה האימונים השבועיים המתוכננים:

  1. ביום שני- 06:00 בבוקר. אימון עליות/שטח/טכניקה בחוף סידני עלי הרצליה
  2. ביום שלישי- 06:00 בבוקר. אימון אצטדיון בהדר יוסף, במשותף עם מועדון סאמיט,
  3. ביום רביעי- 07:00 בבוקר. שטח/טכניקה בגבעת נפוליון, רמת גן.
  4. בימי שישי- לאחר תקופה מסוימת של בנייה, נתחיל לצאת לשטח ביערות והמקומות היפים בארץ!

מתאמני TrailRunning יקבלו תוכנית אימונים קבוצתית/חודשית עם תכנים חלופיים למי שיפספס אימונים וכמובן הנחיה/הסברים לאימונים עצמאיים ואימוני התאוששות בשאר ימות השבוע. חלק מהאימונים יבוצעו במשותף עם מועדון סאמיט תוך התאמה של התכנים לכל רמות החברים. התשלום החודשי הוא של 350 שקלים לחודש בלבד.

מרחקים- מרחק היעד של הקבוצה הוא סביב ה-25 ק"מ אליהם נגיע לקראת יוני 2019, באירוע ריצה גדול באוסטריה שנקרא Zugspitz Ultratrail ובו מרחק הכניסה הוא 24.9 ק"מ. למרחק הזה נגיע בצורה הדרגתית, לאחר תקופה של בנייה נכונה. חשוב להדגיש שלציין מרחק זה להגיד את חצי האמת, כי מעבר למרחק מסתתרים תוואי השטח והטיפוס המצטבר.

למי זה מתאים?

זו היא למעשה קבוצת הכניסה לריצות שטח של Summit Running Club בשיתוף RUNPANEL. זו לא קבוצת כניסה לרצים חסרי נסיון לחלוטין- האימונים יהיו מתאימים מאוד לרצים מנוסים בריצת כביש למרחקים של החל מ 10 ק"מ, ועד מרתון.

היא יכולה להיות יופי של גיוון עבור טריאתלטים אולימפיים ואנשי ברזל שרוצים הפסקה מתודית של חצי שנה מהשגרה הרגילה, וחיזוק יכולות נוספות שלהם ועבור רצי כביש שיגלו את השטח. היא מצוינת עבור כל מי שרץ בקביעות, אבל רוצה לקחת את זה לשלב הבא: אל ה Trail Running!

מה זה "Zugspitz Ultratrail"?

תוכנית האימונים מתחילה בינואר והשיא שלה מכוון להשתתפות הקבוצה באירוע מדהים בגרמניה בשם צוקשפיץ אולטרה טרייל. השם מעט מטעה, כי מבחינת הקבוצה לא האולטרה מרתון הוא היעד, אלא מקצה הכניסה לתחרות: באורך של 24.9 ק"מ. בששת החודשים האלה אנחנו נביא אתכם למוכנות מלאה לריצה הזו, שיש בה גם גובה מצטבר מכובד. בדרך- נאסוף שבילים וקילומטרים בנופי הארץ (וגם נשרוף לא מעט קלוריות בסידני עלי ובאצטדיון הדר יוסף!).

רוצה להצטרף? אתם מוזמנים! הרשמו בטופס:

מפגש ההיכרות שיתקיים ב 12/12/2018 בשעה 18:30 בחנות Outsiders ברחוב החשמונאים 113, תל אביב. (חניה חינם שעתיים בקניון TLV Fashion Mall).

אני רוצה להצטרף לקבוצה:

אנא צרו איתי קשר לקבלת פרטים נוספים והצטרפות